داو قطره بیش از 300 امتیاز به یکی دیگر از وحشی هفته در وال استریت

سهام کاهش یافت و در روز جمعه به پایان یکی دیگر از فرار هفته از تجارت تحت فشار توسط سنبله در coronavirus مربوط به مرگ و میر در نیویورک در حالی که سرمایه گذاران هضم ملال انگیز مشاغل آمریکا در گزارش.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 360.91 امتیاز یا 1.7% به 21,052.53. S&P 500 با کاهش 1.5% به 2,488.65. شاخص Nasdaq Composite نیز به عقب کشیده 1.5% به 7,373.08.

وال استریت نوشته شده سوم آن کاهش هفتگی در چهار. داو از دست 2.7% این هفته در حالی که S&P 500 با کاهش 2.1%. نزدک به پایان رسید هفته پایین 1.7%.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مرگ و میر در کشور افزایش یافت 562 در 24 ساعت به بیش از 2900 برای بزرگترین افزایش به تاریخ. کومو افزود منحنی از موارد تایید شده “در ادامه به بالا رفتن” و اشاره کرد در حال حاضر وجود دارد بیش از 100,000 موارد در ایالت نیویورک است.

“این هنوز هم احساس می کند مانند چیزی است که ما به عنوان به نه عنوان را از” گفت: Brian نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen. “ما می توانید ببینید که نور پشت سر ما اما نه جلوتر از ما.”

“صعودی سناریو ناپدید شده است بسیار به سرعت و پایه مورد حال بدتر شدن است” گفت: نیک است.

شده اند وجود دارد بیش از 261,000 تایید عفونت در ایالات متحده و بیش از 6,600 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان بیش از 1 میلیون نفر تایید شده است.

زیان کار عظیم در آمریکا

ایالات متحده payman کاهش 701,000 در مارس مارک بدترین شغل گزارش از سال 2009 در حالی که نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4%. این گزارش موفق به تصرف کامل میزان مداوم اقتصادی ضربه از شیوع کروناویروس. روز پنج شنبه وزارت کار گفت: برای رفع بیکاری شروع به پریدن کرد یک رکورد از 6.6 میلیون برای هفته 27 مارس ،

“امروز اشتغال بخش غیرکشاورزی اطلاعات تایید آنچه که ما در حال حاضر شناخته شده است: اقتصاد ایالات متحده انجام شد و قبل از COVID-19 تاثیر احساس شد و COVID-19 تاثیر شدید شده است” گفت: Lauren گودوین چند دارایی نمونه کارها استراتژیست در نیویورک زندگی و سرمایه گذاری. “زیان کار خود ادامه خواهد داد به افزایش ملی shutdown تقویت جایگاه خود را در اقتصاد ایالات متحده.”

امریکن اکسپرس UnitedHealth و IBM کاهش بیش از 3 درصد هر یک منجر به داو پایین تر است. برخی از کسانی که ضرر جبران خارج شده که تبدیل به اطراف نزدیک به 0.7 درصد بالاتر بعد از گزارش گفت: فروش این شرکت را باید افزایش 20% در ماه گذشته است. آب و برق و مالی led S&P 500 پایین تر سقوط 3.6 درصد و 2.3 درصد بود.

سهام رو با اندکی افزایش در روز قبل از آن به عنوان نفت افزایش یافت 12% اضافه کردن به آن یکی از بزرگترین روز تجمع در ضبط. وست تگزاس اینترمدیت آتی افزایش یافت و 24 درصد در روز پنج شنبه خود را به بهترین روز همیشه بلند کردن عمده شاخص های سهام. شاخص Dow و S&P 500 به بیش از 2 درصد در روز پنج شنبه.

“روند در حال حاضر شده است یک وری برای آمریکا و بازارهای سهام اروپا برای گذشته هفت جلسه معاملاتی به رغم عظیم نوسانات گفت:” علامت گذاری نیوتن مدیریت در نیوتن مشاوران در توجه داشته باشید. “دستاوردهای تثبیت کرده اند اما داده اند و نه راه به مقدار ضعف است که کافی است به انتظار فوری آزمون کم است.”

هر دو شاخص Dow و S&P 500 باقی می ماند بیش از 26 درصد کمتر از مربوطه خود را در همه زمان اوج مجموعه در ماه فوریه به توافق با گسترش COVID-19 فاستر فرار معاملات در وال استریت.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

اصلاح: Coronavirus مربوط به مرگ و میر در نیویورک افزایش یافت 562 در 24 ساعت. نسخه های قبلی misstated چقدر آنها افزایش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>