داو بسته بالاتر برای سومین روز, تا 160 امتیاز به عنوان coronavirus امداد مذاکرات ادامه

سهام گل رز در سراسر هیئت مدیره در روز سه شنبه ساختمان در جلسه قبلی قوی سود به عنوان قانونگذاران سعی کردم به تاخت و تاز در یک کروناویروس جدید بسته محرک.

شاخص Dow Jones Industrial Average 164.07 امتیاز یا 0.6% پایان روز در 26,828.47 در حالی که S&P 500 پیشرفته تر و معمولی تر 0.36% به پایان رسید و در 3,306.51.

شاخص Nasdaq Composite با صحنه اواخر روز برگرد به اضافه کردن یک شبیه 0.35%, اهمیت حیاتی پنجم آن مستقیما بعد از سود و یک رکورد نزدیک است. کامپوزیت های بیش از 21 درصد در سال 2020 در بسته 10,941.17.

روز سه شنبه حرکت آمد و به عنوان قانونگذاران کار می کرد به تاخت و تاز در یک کروناویروس جدید بسته محرک.

منبع: CNBC

شکوفایی روز سه شنبه پس از مجلس نانسی پلوسی گفت که او رهبر اقلیت سنا چاک شومر و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع برگزار شد “مولد” بحث در روز دوشنبه با وجود تعداد انگشت شماری از مسائل هنوز هم برجسته است.

هر دو طرف نشان داده اند آنها معتقدند بر روی یکی دیگر از $1,200 محرک چک کنید اما باقی می ماند بن بست رسیده در بیشتر کمک های بیکاری.

“به نظر ما کنگره را جمع اوری شکیبایی به تحویل کوتاه مدت محرک حمایت” گفت: Darrell Cronk جمهور از ولز فارگو مدیریت سرمایه گذاری در یک توجه داشته باشید. “این یک چالش بزرگتر می آید در سال 2021 که در این سال فوق العاده ای محرک های مالی برنامه های محو شدن است.”

بزرگ فناوری است که منجر عمده شاخص های بازار برای بسیاری از هفته گذشته معامله مخلوط در روز سه شنبه. اپل یکی از بهترین نوازندگان در داو در روز سه شنبه به پایان رسید, جلسه تا 0.6%. Netflix بکشد در ضمن به دست آورد 2.2%. ضرر و زیان از به اصطلاح FAANG گروه آمد از Facebook که به سقوط 0.85% و حروف الفبا است که تضعیف 0.6%.

انرژی املاک و مستغلات و کالاهای اساسی بهترین بودند-انجام بخش در S&P 500 با افزایش بیش از 1.3% هر. دستاوردهای آن بودند تا حدی جبران کاهش مراقبت های بهداشتی و مالی تنها دو شاخص S&P بخش ارسال شده که کاهش طول جلسه.

وال استریت بود آینده قوی جلسه با داو محوری بیش از 200 نقطه در روز دوشنبه. S&P 500 به کمتر از 3 درصد به دور از آن همه زمان بالا.

دستاوردهای آن پس از مایکروسافت و اپل مجهز به S&P 500 tech بخش برای تمام زمان بالا.

“سهام فن آوری دستگیر کرده اند توجه خود را پر زرق و نسبت مجموع بازگشت عملکرد, اما آنچه که کمتر قدردانی است چگونه سازگار “آنها بوده است” گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه در یک توجه داشته باشید به مشتریان. Paulsen با اشاره به S&P 500 به رشد بازار گسترده تر 57 درصد از زمان در سال 2020 است.

“چه ارزیابی موجه است توسط یک بخش که کسب و کار رشد می کند سریع تر به دلایلی که کمتر وابسته به کلی شرایط اقتصادی و که اعضای آن تولید قابل توجه بازده اضافی با فرکانس برتر در مقایسه با سایر بخش در بازار سهام؟”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>