‘دست کم نگیرید چگونه ناخوشایند این خواهد بود’: بدن بهبود تیم هشدار داد

اعضای بدن به ویژه بازیابی تیم وظیفه جمع آوری افرادی که فوت کرده اند در خانه های خود پس از عقد قرارداد coronavirus هشدار داده شده است که نباید “دست کم گرفتن چگونه ناخوشایند این کار در حال رفتن به می شود”.

آموزش در حال وقوع است برای واحدهای کوچک از پلیس آتش نشانی و خدمات سلامت کارکنان که مونتاژ شده است در تلاش برای کاهش فشار بر تحت فشار بیمارستان ها و سرویس آمبولانس لندن (لاس) در طول COVID-19 بحران است.

چادری سر به پا در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) این تیم را از حضور در خانه مراقبت از خانه و hospices به تایید مرگ و هویت متوفی و حمایت از خانواده های داغدیده قبل از آنها گرفته شده و به سردخانه.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

همه گیر چند آژانس پاسخ تیم (Pmart), شروع به کار در پایتخت هفته گذشته در میان بینی که حدود یک سوم از مشکوک coronavirus مرگ و میر اتفاق می افتد در خارج از بیمارستان.

Metropolitan Police سرپرست Wayne ماتیوز گفت: آنها به “دست کم گرفتن چگونه ناخوشایند این کار در حال رفتن به می شود”.

او گفت: “این یک بازی بسیار احساسی خواستار نقش.

بیشتر از Covid-19

“آنچه ما در حال درخواست از ماموران به انجام است که در اصل مقابله با مرگ و میر و سپس یکی دیگر و بعد یکی دیگر.

“بنابراین بدیهی است که روان نیرومندی و فیزیکی استعداد قادر به انجام این است که چرا ما خواسته برای داوطلبان افرادی که احساس آنها قادر به انجام این کار است.”

او افزود که پس از برخورد با یک مورد تیم تا به حال گزینه “فشار دوره” برای مقابله با هر گونه عوارض روانی.

خانواده های داغدیده خواسته شده تا از سفر به, ثبت نام دفاتر به اطلاع مقامات از بستگان مرگ و میر به ثبت دفاتر با آنها تماس بگیرید از طریق تلفن.

خانواده ها هنوز هم خود را انتخاب کنید مدیران مراسم تشییع جنازه به ترتیبات برای عزیزان.

آقای متیوز گفت: کارآگاهان در جوخه نیز ارزیابی صحنه مرگ و میر برای هر نشانه ای از “مشکوک”.

Special Report: Life in Lockdown
زندگی و ثروت از کسانی که زندگی در انگلستان در طول COVID-19 بحران

“ما درک می کنیم مردم در حال حاضر به لحاظ اجتماعی منزوی مردم برگزار می شود و بدیهی است که می تواند قرار داده تا موارد سوء استفاده های داخلی,” او گفت:.

“ما نیاز به مطمئن شوید که در هر یک از این مرگ و میر ما در برخورد با هیچ شرایطی مشکوک.”

در مجموع هشت واحد عملیاتی در سراسر پایتخت در هر زمان در سراسر ساعت ساخته شده از یک پاسبان پلیس, کارگاه, آتش نشان و یک پزشک داوطلبان گفته شد.

که در آن یک پزشک در دسترس نیست برای تایید مرگ لاس کارکنان خواهد شد و فرستاده شده به آدرس به طور جداگانه.

آتش نشان لیزا بارکر 28 گفت: او امضا برای کمک به کاهش فشار بر خدمات بهداشتی و اجازه می دهد آنها را به اولویت بندی موارد اضطراری.

او گفت: “هر کس از همان طرز فکر… ما می خواهیم برای خدمت به مردم لندن در بهترین ظرفیت ما می تواند.

“اگر شما در یک موقعیت که شما می توانید داوطلب و بخشی از یک راه حل برای کمک به اهالی لندن حتی در پایان زندگی خود را که حفظ کرامت همه خوشحال به انجام این کار و گام به گام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>