Virgin Galactic سفینه وحدت می رسد فضا برای اولین بار.

منبع: Virgin Galactic

سهام ویرجین کهکشانی فرو کنار بقیه بازار سهام ایالات متحده در اوایل معاملات روز شنبه به عنوان نظری سهام در ابتدا به نظر می رسد در معرض گسترده فروش در آمد که در میان افزایش coronavirus نگرانی.

اما پس از رفتن به چند ساعت از معاملات Virgin Galactic سهام بدون توضیح معکوس ، سهام ویرجین کهکشانی صعود نزدیک به 8 درصد قوی حجم معاملات به عنوان نزدیک است.

فضای گردشگری سهام به تازگی مورد علاقه سفته بازی سرمایه گذاری در وال استریت. Virgin Galactic سهام دیده می شود یک پرش بزرگ در تقاضا در این چند هفته و در یک نقطه صعود هشت روز متوالی در یک ردیف. سهام همچنان ادامه دارد و یک رالی فوق العاده خطرناک از ابتدای سال تا بیش از 200%.

معاملات سوداگرانه در بازار سهام است که در حال پریدن مانند ویرجین کهکشانی است “اواخر چرخه” بازار مشخصه که در آن سرمایه گذاران به دنبال سهام است که ادامه خواهد داد تا بهتر از پس از یک بازار گاو نر را اجرا کرده است برای سال.

“در یک جهان در حال حاضر که در آن وجود دارد این است که کاهش رشد اقتصادی وجود دارد و جستجو برای هر چیزی رشد مربوط … و چه سردتر از وسایل نقلیه الکتریکی و فضا؟” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشورتی گفت CNBC هفته گذشته است.

Virgin Galactic برنامه ریزی شده است برای اعلام سه ماهه چهارم نتایج پس از بسته بازار در روز سه شنبه. این شرکت انتظار می رود به ارائه به روز رسانی به برخی از نزدیک تماشا معیارهای طول آن Q4 درآمد تماس مانند تقاضا برای آینده گردشگری فضایی مشتریان.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de