آیا می شود جای تعجب نیست اگر چین swoops به دیگری جلوگیری از به طور پیش فرض در آرژانتین تحلیلگران می گویند

رئیس جمهور آرژانتین آلبرتو فرناندز به نظر می رسد به عنوان او صحبت می کند به مطبوعات در کاخ ریاست جمهوری الیزه در پاریس در فوریه 5 سال 2020 است.

استفان د SAKUTIN | خبرگزاری گتی ایماژ

آرژانتین است که تصور می شود در آستانه سقوط به نهم آن به طور پیش فرض مستقل باعث برخی تحلیلگران به گمان این که آیا بحران خیز کشور آمریکای جنوبی ممکن است وسوسه به قبول کمک های مالی از چین است.

تشدید خطر به طور پیش فرض در می آید که امریکا سومین اقتصاد در تلاش برای بهبود یافتن از یک درد رکود شایع تورم و بازار سهام تار و مار اواخر سال گذشته است.

“می تواند چین ارائه بودجه? این است که قطعا یک مورد پایه اما از آن است که در ذهن مردم” جیمنا بلانکو سر از آمریکای لاتین در Verisk Maplecroft گفت CNBC از طریق تلفن.

“چین روابط با آمریکای لاتین در حال توسعه شده است برای 10 سال گذشته است نه بعید فکر می کردم. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما باید پیش بینی نیست چین ارائه بودجه در ارز برای کالاها است.”

او برجسته است که کشاورزی خواهد بود انتخاب قطعی و بدیهی برای کمک های مالی. آرژانتین بالا در جهان است تامین کننده soymeal خوراک دام و سومین ذرت و سویا صادر کننده با توجه به انتخاب.

روز چهارشنبه آرژانتین با دولت پیچیده هفته مذاکرات با صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) آن را به عنوان جنگ به بازسازی 100 میلیارد دلار بدهی — از جمله 44 میلیارد دلار به صندوق.

صندوق بین المللی پول به این نتیجه رسیدند که آرژانتین رو به افزایش بدهی های عمومی تبدیل شده بود “غیر قابل تحمل” هشدار طلبکاران خصوصی به انتظار معنی ضرر و زیان در سرمایه گذاری های خود را.

اعلام ظاهر به حمایت از آرژانتین که دولت قول داده است برای رد این نوع از سیاست ریاضتی صندوق بین المللی پول به طور معمول توصیه به بسته های پول کشورها به دنبال وام.

‘کشاورزی خواهد بود انتخاب قطعی و بدیهی’

صحبت از بوئنوس آیرس Verisk Maplecroft را بلانکو گفت: بازارهای مالی بود “در حال حاضر دیده می شود تعجب پس از تعجب” از Peronist ائتلاف جمهور آلبرتو فرناندز و معاون رئیس جمهور کریستینا فرناندز د کیرشنر.

او اشاره de Kirchner غیر منتظره تصمیم به درخواست سابق کابینه رئیس برای انتخابات ریاست جمهوری ماه مه گذشته به عنوان یک مثال در حالی که دولت انتخاب مارتین گوزمان به عنوان وزیر دارایی در ماه دسامبر شد یکی دیگر از شگفتی حرکت می کند.

یک سويا زمینه fumigated نزدیکی یوردینررین, Entre Rios استان آرژانتین در فوریه 8 سال 2018 است.

ایوان PISARENKO | خبرگزاری گتی ایماژ

مانند عطف به چین لزوما نمی تواند یک شوک است. در ماه سپتامبر سال گذشته در بوئنوس آیرس اعلام کرد که تا به حال امن طولانی-به دنبال تایید از چین به صادرات soymeal به بزرگترین مصرف کننده خوراک دام.

آن را به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک موفقیت برای کشور آمریکای جنوبی با این معامله اعلام کرد در بحبوحه افزایش تجارت تنش بین واشنگتن و پکن است.

این امکان پذیر نیست برای آرژانتین ‘به آن مراجعه به تنهایی’

Mauricio Macri رئیس جمهور آرژانتین در آن زمان مورد ستایش قرار داد کشاورزی توافق به عنوان “تاریخی” امیدوار کننده حرکت خواهد تحویل “کار بیشتر کار بیشتر در محصولات کشاورزی و فرصت های بیشتر برای آرژانتین.”

کمتر از یک سال قبل از آن Macri و رئیس جمهور چین موافقت کرده بود برای تقویت روابط اقتصادی بین دو کشور در زمینه هایی مانند تجارت, سرمایه گذاری و زیرساخت ها است.

فیونا مکی منطقه ای مدیر آمریکای لاتین در واحد اطلاعات اقتصادی (EIU) گفت: CNBC از طریق تلفن است که بخشی از دلیل چین تا به حال ذکر شده است که ممکن است کلمات را برای آرژانتین به دلیل نبود امکان برای کشور “به آن مراجعه به تنهایی و بدون صندوق بین المللی پول.”

مکی گفت: فرناندز اداره شده بود “موضع گیری” با در نظر گرفتن موضع شرکت با صندوق بین المللی پول قبل از اضافه کردن دولت “است و نه گرفتن پول از جاهای دیگر است.”

آرژانتین امیدوار است برای تکمیل بدهی مذاکرات با طلبکاران تا پایان مارس اما تحلیلگران هشدار داده اند که این جدول زمانی به نظر می رسد “خوش بینانه” در حالی که تعیین یک خطر به طور پیش فرض قبل از پایان سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>