دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شگفت زده چگونه ‘باور’ بوریس جانسون صدا در گوشی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: بوریس جانسون “صدا باور نکردنی” طی یک تماس تلفنی در اوایل این هفته.

نخست وزیر برنامه ریزی تماس با ما رئیس جمهور و ملکه این هفته به عنوان بخشی از یک تدریجی بازگشت به کار پس از coronavirus مبارزه است.

دیلی تلگراف می گوید آقای جانسون بود که از بیمارستان مرخص شد در 12 آوریل گفتن دوستان که او می تواند بازگشت به کار به درستی به عنوان روز دوشنبه.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که این ساعت آماده است.

“او به نام من چند روز پیش من به شما بگویم که او صدا باور نکردنی” رئیس جمهور ایالات متحده به خبرنگاران گفت:.

“من در واقع شگفت زده… او آماده بود برای رفتن. من بسیار شگفت زده به شما بگویم این است. آن را مانند بوریس فوق العاده ای انرژی فوق العاده ای رانندگی کنید.”

وی افزود: “از آنجا که او به نام من تقریبا خیلی نزدیک به زمانی که او در بیرون از بیمارستان من فکر می کنم او برای انجام بزرگ.

“او بسیار تیز و پر انرژی بسیار باور نکردنی است. او باور نکردنی بود. او دوست ماست و یکی از دوستانم او را دوست دارد کشور ما او را دوست دارد خود را در کشور بسیاری… و آنها خوش شانس به او را بیش از وجود دارد.”

نخست وزیر و وزیر امور خارجه Dominic Raab شده است در برای آقای جانسون برای چند هفته گذشته.

Luis Pitarma and Jenny McGee. Pics: Shutterstock/NZ-TV
پرستاران بحث در مورد مراقبت بعد از ظهر در بیمارستان

این ساعت را به یک کابینه تقسیم بیش از چگونه و چه زمانی به آسانسور انگلستان مستند.

در تجزیه و تحلیل برای آسمان وب سایت خبری و برنامهسیاسی ویرایشگر بث Rigby نوشت: “کابینه است و نه ایران در مورد چگونه به سرعت و به طور گسترده این مستند باید برداشته شود.

“از وزیر بهداشت این است که لیزر متمرکز در تلاش برای درایو کردن نرخ مرگ و محافظت از بیمه خدمات درمانی و می خواهد به فشار پایین انتقال نرخ به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است قبل از کاهش مستند.

“دیگران از جمله کسانی که در خزانه باید مجموعه ای متفاوت از اولویت های آنها به عنوان نگاه اقتصادی هزینه خاموش کردن اقتصاد است. دیگر مستند بدتر آسیب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>