دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسش که آیا چین آغاز شده coronavirus عمدا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده است چین یک بار دیگر بیش از این بیماری همه گیر کوروناویروس سوال که آیا آن را یک “اشتباه کردم که خارج از کنترل” و یا یک بحران است که آغاز شده بود به عمد.

که روزانه در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور ایالات متحده هشدار داد که پکن می گیریم اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای گسترش COVID-19اما او را متوقف کوتاه گفت: چه نوع اقدامات ممکن است او را.

“این می تواند متوقف شده است در چین قبل از آن آغاز شده و از آن نبود و تمام جهان از آن رنج می برند” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز شنبه.

Hundreds of people gathered outside the governor’s residence in St Paul, Minnesota, on Friday, April 17, to protest the state’s coronavirus-related lockdown measures, video shows.
صدها نفر در اعتراض به جمع آوری مستند در مینه سوتا

رئیس جمهور ramped تا شعارهای خود در روز های اخیر و او بارها و بارها با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” در گذشته است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران ارشد خود را نیز متهم چین فاقد شفافیت است. این اتهامات مطرح پس از شهر ووهان که در آن شیوع شروع آن تجدید نظر تعداد مرگ و میر به سمت بالا – افزایش آنها 50 درصد است.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus گروه ضربت نیز مورد پرسش چین اطلاعات روز شنبه با نمودار نشان می دهد که این کشور مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است که قابل ملاحظه ای در زیر عمده کشورهای اروپایی و آمریکا.

توصیف چین آمار و ارقام به عنوان “غیر واقعی” او هشدار داد این کشور به یک “تعهد اخلاقی” به ارائه اطلاعات معتبر به بقیه جهان.

بیشتر از Covid-19

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز به حالت تعلیق کمک های سازمان جهانی بهداشت – متهم آژانس سلامت سازمان ملل متحد بودن “چین-محور”.

The president said he had hundreds of statements supporting his handling of the crisis
14 مارس -مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگار: “شما می دانید که شما در حال جعلی’

منتقدان ادعا می کنند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا با استفاده از پکن برای منحرف کردن از کاستی های خود در پاسخ به این بیماری همه گیر.

آمریکا تا کنون در جهان بالاترین تعداد تایید coronavirus موارد با بیش از 730,000 عفونت و بیش 38,000 مرگ و میر.

نگرانی وجود دارد در کاخ سفید از واکنش احتمالی اگر تنش بین واشنگتن و پکن بیش از حد گرم می شود, به عنوان ما به شدت متکی به چین برای تجهیزات حفاظت شخصی.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

تظاهرات خواستار پایان دادن به اقامت در خانه اقدامات است که آمار اقتصاد امریکا گسترش یافته و در روز شنبه.

این به رغم این واقعیت است که جدید کروناویروس نقاط در ادامه به ظهور در سراسر کشور و کارشناسان هشدار که آرامش محدودیت سرعت بیش از حد می تواند فاجعه بار باشد.

Protesters in Virginia have been rallying against stay-at-home orders and warning they 'will not comply'
تصویر: معترضان در ویرجینیا بوده است صف آرایی در برابر stay-در-خانه سفارشات و هشدار آنها را منطبق نیست’

تگزاس و ورمونت در حال رفتن به اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی در روز دوشنبه در حالی که ایالت مونتانا در حال برنامه ریزی برای لغو محدودیت در روز جمعه.

“ما همچنان به دیدن تعدادی از نشانه های مثبت است که این ویروس در گذشته اوج خود گفت:” رئيس جمهور به خبرنگاران گفت:.

نیویورک که ثبت کرده است تقریبا نیمی از این کشور مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش 540 جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در روز شنبه – بالاترین روزانه تعداد پس از 1 آوریل است.

ALBANY, NY - APRIL 17: New York Governor Andrew Cuomo gives his a press briefing about the coronavirus crisis on April 17, 2020 in Albany, New York.Cuomo along with governors from other East Coast states are extending their shutdown of nonessential businesses to May 15. “We have to continue doing what we’re doing. I’d like to see that infection rate get down even more...", he said. (Photo by Matthew Cavanaugh/Getty Images)
فرماندار نیویورک انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن

فرماندار اندرو کومو که sparred با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها در طول همه گیر گفت: “اگر شما نگاه کنید در سه روز گذشته شما می توانید استدلال می کنند که ما از گذشته فلات و ما در حال شروع به فرود خواهد بود که بسیار خبر خوبی است.”

با این حال آقای کومو هشدار داد که 2000 نفر هنوز بستری به بیمارستان با COVID-19 به صورت روزانه و گفت: پرستاری در خانه باقی می ماند یک “دیوانگی تغذیه” برای ویروس.

“ما در یک نقطه زمانی که ما در حال رفتن به بازگشایی هر چیزی بلافاصله,” او اضافه شده است.

preview image
نیوجرسی مراقبت از خانه های مورد بررسی

بیش از 22 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در ماه گذشته با تعطیلی کسب و کار و مدارس – در کنار شديد محدودیت های مسافرتی – ضربه زدن به اقتصاد سخت است.

اما با نفوذ در مدل پژوهش نشان داده است که پایبندی به ماندن در خانه و دستورات اعمال شده در 42 ایالت آمریکا شده است یک عامل بسیار مهم پشت بهبود پیش بینی برای این کشور coronavirus مرگ و میر.

دانشگاه واشنگتن در حال حاضر طرح که 60,308 مردم در آمریکا می میرند از coronavirus 4 مرداد ماه 12 درصد کاهش از هوا ساخته شده در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>