مسافرت داخلی در آمریکا و استرالیا و جنوب شرقی آسیا می تواند رزومه کاری در ماه ژوئن می گوید: مرکز پرواز مدیر عامل

ایرباس A320-212 که توسط خطوط هوایی دلتا از فرودگاه JFK در 24 اوت سال 2019 در شهر نیویورک است.

بروس بنت | گتی ایماژ

مسافرت داخلی در آمریکای شمالی و استرالیا و جنوب شرقی آسیا می تواند در دوره بازگشت به حالت عادی در ماه ژوئن اگر تلاش های کنونی با هدف مهار شیوع کروناویروس موفق هستند, به گفته مدیر عامل شرکت استرالیا بزرگترین آژانس های مسافرتی.

مسافرت های بین المللی در ضمن می تواند در خود نگه دارد برای شش ماه دیگر پرواز مرکز گراهام ترنر گفت: CNBC “نشانه های خیابانی.”

“احساس من این است و این است که در مناطقی مانند جنوب شرق آسیا و استرالیا و آمریکای شمالی و داخلی طرف از همه چیز شروع به چیدن شروع به بازگشت به حالت عادی به طور عمده در دولت دیکته در ماه ژوئن,” او گفت:.

گراهام گفت که او مطمئن نیستید که آیا آن خواهد بود “در اوایل و اواسط و یا اواخر ماه ژوئن است.”

“اما بیشتر بین المللی در کنار آن ما فکر می کنم آن است که احتمالا رفتن به ماه سپتامبر است که شما می دانید شش ماه دور,” او اضافه شده است.

سفر مدیر عامل شرکت اشاره کرد که هر عقبگرد از محدودیت های مسافرتی — که باید متوقف اکثر مسافرت های بین المللی برای بهترین بخشی از یک ماه را در دولت های در حال انجام در پاسخ به این بیماری همه گیر.

گراهام گفت که او انتظار برای دیدن “بسیاری از تغییرات در این راه دولت در چند هفته آینده.”

مرکز پرواز است که در میان تعداد بی شماری از مسافرت های بین المللی شرکت به ضربه سخت شده توسط ویروس.

بریزبن-دفتر مرکزی شرکت اعلام کرد این هفته به آن خواهد بود بسته 800 فروشگاه در بالای 6000 مشاغل حذف شده در مارس به عنوان بخشی از 1.9 میلیارد دلار استرالیا ($1.16 میلیارد دلار) کاهش هزینه استراتژی است. کسب و کار نیز به امید افزایش 700 میلیون دلار استرالیا برای کمک به سوار شدن از رکود اقتصادی است.

گراهام گفت که او امیدوار است که در آن ممکن است به استفاده از یارانه های دولتی برای حفظ باقی مانده از آن برخی از 20,000 کارکنان تا زمانی که صنعت سفر می شود روی پای خود.

“قطعا وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های زمانی که همه چیز به بازگشت نسبی عادی گفت:” گراهام با استناد آفلاین, آنلاین و کسب و کار شرکت خطوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>