داخلی سوء استفاده قتل ‘بیش از دو برابر’ در طول coronavirus مستند

شده اند وجود دارد حداقل 16 مشکوک داخلی سوء استفاده قتل پس از coronavirus مستند محدودیت معرفی شدند در انگلستان سه هفته پیش به گفته فعالان.

مرگ حدود پنج زنان در هفته در دست مردان است بیش از دو برابر میانگین نرخ دو برای این زمان از سال است.

16 قتل از جمله کودکان بین 23 مارس و 12 مارس مشخص شد شمارش مرده پروژه زنان.

Priti Patel at press briefing
پاتل پرده کمپین برای کمک به قربانیان سوء استفاده

در سه هفته گذشته دولت بوده است گفتن به تنها ترک خانه به دریافت مواد غذایی ضروری و پزشکی و ورزش و سفر به کار و مراقبت از افراد آسیب پذیر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شمارش مرده زنان بنیانگذار کارن Ingala اسمیت نوشت: این رقم “بالاترین آن شده است برای حداقل 11 سال است که از میانگین فرضی 21 روز بیش از 10 سال گذشته”.

او افزود: “ما هنوز نمی دانیم که آیا این نرخ تورم را ادامه خواهد داد و ممکن است که ما یک نرخ پایین تر در طول چند هفته آینده.”

در اوایل این ماه, حمایت از, موسسه خیریه پناه گفت: وجود داشته است 25 درصد افزایش تماس های تلفنی به ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن در یک دوره پنج روز در هفته بعد از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد این مستند در 23 مارس.

بیشتر از Covid-19

پناه همچنین گفت بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود را nationaldahelpline.org.انگلستان که در همان دوره رفته بود تا 150 درصد در مقایسه با هفته گذشته در ماه فوریه است.

در تعطیلات آخر هفته, دبیر خانه راه اندازی یک کمپین جدید گفتن مردم تجربه استفاده داخلی و یا کسانی که در معرض خطر هستند در طول coronavirus مستند که کمک در دسترس بود به آنها.

Priti پاتل گفت: دفتر خانه مشغول به کار بود با موسسات خیریه به ارائه اضافی £2m برای استفاده داخلی کمک و پشتیبانی آنلاین.

قربانیان کمیسر Dame ورا بیرد استقبال مبارزات انتخاباتی و کمک های مالی برای موسسات خیریه اما گفت که در آن آمده بود “کاملا در اواخر روز”.

او افزود: “من فکر می کنم برای صرفه جویی در زندگی می کند در این بیماری همه گیر ما سفارش برخی از مردم به ماندن قفل شده است برای مدت زمان طولانی با افرادی که به آنها صدمه بزند. و آنها می دانند که. و که خیره شده است دولت در صورت.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

صحبت به امور کمیته از نمایندگان مجلس Dame ورا گفت: دولت باید در انطباق با ارائه یک “سیستم امداد و نجات” در مکان های که در آن قربانیان را به طول شیوع مانند سوپر مارکت ها.

او گفت سوپر مارکت کارگران باید آموزش دیده برای تشخیص کلمات کد داخلی از قربانیان سوء استفاده.

کمیسر ذکر شد که “درخواست برای آنجلا” اضطراری کد برای محافظت از مردم از تجاوز جنسی است که هشدار در نوار کارکنان به نیاز به کمک, می توان برای استفاده در فروشگاه tills.

او گفت: “شما می تواند بسیار شبیه سیستم به راحتی آموزش کارگران محلی در سوپر مارکت فقط پاسخ… اگر مردم قادر به در آمده و بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد اما شاید که نه چندان ساده است و شما نمی دانید چه چیزی برای گفتن به یک صندوقدار.

“بنابراین یک گزینه به نرم افزار های مختلفی به طوری که شما می گویند ‘درخواست ورا و فرد می گوید: ” این بدان معناست که این به من”.”

او گفت که پلیس به دنبال نشانه هایی از سوء استفاده در گشت و مردم خواست تا به صدای زنگ اگر همه چیز به نظر نمی رسد درست شبیه به چگونه آنها گزارش مشکوک تروریستی مسائل.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>