DOJ نمی خواهد مسئول سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe مکرر تهمت هدف

اندرو McCabe

گتی ایماژ

وزارت دادگستری در روز جمعه گفت که این کاهش تحقیقات جنایی در برابر سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe و نه مطبوعات اتهامات علیه او.

McCabe بررسی شده بود توسط DOJ با توجه به گفته های نامناسب نشت او به روزنامه نگاران مرتبط با رسیدگی به هیلاری کلینتون و ادعای خود را به محققان در مورد آن دسته از نشت.

به DOJ داخلی ناظر به این نتیجه رسیدند که McCabe “فاقد خلوص و صداقت از جمله تحت سوگند” در هنگام پاسخ دادن به سوالات در مورد نشت.

اما در نامه ای به McCabe وکلای وزارت دادگستری گفت که “پس از بررسی دقیق دولت تصمیم گرفته است به دنبال اتهامات جنایی در برابر مشتری خود را.”

“بر اساس کلیت شرایط و تمام اطلاعات شناخته شده به دولت در این زمان از نظر ما این موضوع بسته شده” نامه است.

McCabe مکرر هدف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مقصر این مقام سابق برای آنچه که او به نام بی پایه و اساس تحقیقات به اینکه آیا تهمت کمپین با توطئه روسها به تاثیر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“ما یاد گرفته صبح امروز از طریق تماس تلفنی از سی باراک اوباما بود که به دنبال نامه ای که وزارت دادگستری تحقیقات جنایی از اندرو McCabe بسته شده,” وکلای مایکل برومویچ و دیوید Schertler در بیانیه ای گفت جمعه.

“این به این معنی که هیچ هزینه خواهد آورد در برابر او بر اساس حقایق اساسی دفتر بازرس کل مارس 2018 گزارش.”

“در گذشته طولانی, عدالت انجام شده در این زمینه است. گفت: ما در آغاز تحقیقات جنایی تقریبا دو سال پیش است که اگر حقایق و قانون تعیین نتیجه بدون هزینه خواهد بود به ارمغان آورد” وکیل گفت.

“ما خوشحالیم که اندرو McCabe و خانواده اش می تواند زندگی خود را بدون این ابر حلق آویز بیش از آنها را.”

وزارت دادگستری تصمیم گیری است به احتمال زیاد به خشم مغلوب ساختن پیشی جستن. او بارها و بارها fumed در مورد این واقعیت است که چندین سابق خود دستیاران و مشاوران محکوم شده اند و محکوم به زندان برای طیف گسترده ای از جنایات در طول ریاست جمهوری خود را در حالی که ارشد DOJ مقامات مانند سابق FBI مدیر James Comey و در حال حاضر McCabe نشده اند تحت پیگرد قانونی قرار.

مغلوب ساختن پیشی جستن هدفمند McCabe در طول دو سال مولر پروب اغلب حمله به دو مامور اف بی آی و همسرش جیل McCabe در توییتر.

جیل McCabe نصب شده بر یک شکست در پیشنهاد برای ویرجینیا سنا در سال 2015 و مبارزات انتخاباتی او تا به حال دریافت صدها هزار دلار از یک PAC نظارت sfmoma یک متحد دیرین بیل و هیلاری کلینتون.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران کمک های مالی به عنوان اثبات این که McCabe شد حمایت خود 2016 حریف هیلاری کلینتون و با استفاده از F. B. I. به دستمزد پنهانی “دولت عمیق” جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را.

در سی ان ان مصاحبه جمعه McCabe گفت: با داشتن این تحقیقات کاهش یافته است “امداد است که من مطمئن هستم که من واقعا می تواند به شما توضیح به اندازه کافی.”

“تعقیب سیاسی دشمنان و استفاده از سیستم عدالت کیفری … دقیق به نوعی انتقام در کسانی که دشمنان سیاسی است و نه چیزی است که باید اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا” McCabe اضافه شده است.

یک هفته پر سر و صدا در DOJ

اخبار DOJ تصمیم به رها کردن آن پروب McCabe یک روز پس از دادستان کل ویلیام بر شکایت در مورد تهمت توييتها در مورد پرونده از مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین راجر سنگ.

پس از دادستان فدرال توصیه می شود که روز شنبه یک قاضی حکم سنگ به نه سال زندان خشن جمله بود که با این وجود در خط فدرال با صدور دستورالعمل — مغلوب ساختن پیشی جستن بادی خشم در توییتر.

“این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

گروه overrode خود دادستان’ توصیه شنبه ارسال یک اصلاح صدور حکم یادداشتی به قاضی درخواست “بسیار کمتر” از نه سال در پشت میله برای سنگ. چهار دادستان ترک کاری در سنگ است که در همان روز — و یکی از آنها در سمت چپ وزارت دادگستری به طور کامل.

اما تهمت ستایش Barr برای حرکت: “تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است. شواهد در حال حاضر به وضوح نشان می دهد که مولر کلاهبرداری شد و نادرست آورده & آلوده. حتی باب مولر به دروغ کنگره!”

Barr و گروه خود را تحت حملات شدید خود را برای مشارکت در سنگ مورد. منتقدان را متهم به دادستان کل انجام تهمت مناقصه برای محافظت از خود, دوست, سنگ; برخی از دموکرات ها به نام برای بار استعفا.

دادستان کل تحویل خیره کننده توبیخ رئیس خود را روز شنبه گفت: در یک ABC اخبار مصاحبه که تهمت توييتها “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” او همچنین می گوید که تهمت نیست تاثیر تصمیم خود را در سنگ محکومیت توصیه.

اما در روز جمعه نیویورک تایمز گزارش داد که بر بی سر و صدا شنود گذاشته از یک گروه خارج از وکلا برای انجام یک بررسی داخلی از DOJ را توزیع از لحاظ سیاسی حساس موارد, از جمله فلین دادستان است. این حرکت بنا به گزارش ها به مقدار یک لایه دوم از نظارت و نفوذ بر تصمیمات حرفه ای دادستان در واشنگتن ،

هم بر دخالت در سنگ مورد و جدید نظارت دادستان هر دو تضعیف ادعای استقلال از رئیس جمهور. آنها نیز به احتمال زیاد به تشدید مشکلات کم روحیه و آشفتگی داخلی در حال حاضر فاکتورها باعث ایجاد پلاک DOJ.

رشد شکاف با مغلوب ساختن پیشی جستن

اما تجارت برای Barr به خوبی می تواند که اقدامات خود را در خدمت به جلب رضایت رئیس جمهور که خشم در DOJ شده است متلاطم تا برای چند ماه در هر دو خصوصی و عمومی است.

روز پنج شنبه در واشنگتن پست گزارش داد که رئیس جمهور خشمگین بود زمانی که او یاد گرفته از DOJ تصمیم به دنبال اتهامات علیه Comey بیش از مدیر سابق را از دست داده و یادداشت او نوشت: در مورد جلسات خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017.

تهمت بود بیشتر خشمگین اخبار در ماه ژانویه که از دو سال اعتراض به مبهم اتهام فساد توسط هیلاری کلینتون در دوران تصدی او به عنوان وزیر امور خارجه تا به حال موفق به تولید هر چیزی ملموس است. که پروب به رهبری ایالات متحده وکیل جان هوبر از یوتا راه اندازی شده است تحت Barr سلف سابق ایالت آلاباما جف جلسات.

بسته شدن Huber کاوشگر ماه گذشته جفت و جور میشد با تحولات در یک مورد دیگر مربوط به یک تهمت مرتبط: سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. در اواخر سال 2017 فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی و توافق کردند به همکاری با چند تحقیقات فدرال از جمله مولر شد.

اما در دسامبر سال گذشته فلین ناگهان معکوس و البته درخواست برای برداشت خود را از گناه و ادعا در بخشی که او قربانی یک overzealous DOJ دادستان است. در پاسخ دادستان به روز رسانی توصیه های خود را شامل حبس تا شش ماه برای فلین.

با توجه به پست شکست Huber پروب به نوبه خود هر چیزی مربوط همراه با صدور حکم توصیه هایی برای فلین خشمگین جمهور. و با وجود تهمت عمومی تمرکز این هفته در تامین امنیت بیشتر ملایم جمله برای سنگ چه رئیس جمهور واقعا می خواهد مجازات شدیدتر از تصور دشمنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>