آیا شنبه را ارتجاعی خوانده شده را علامت پایین برای بازار ؟ سرمایه گذاران می گوید: یک قطعه کلیدی از دست رفته است

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته بازار بورس نیویورک در روز 12 مارس سال 2020 است. در شهر نیویورک است. (عکس توسط پابلو Monsalve/VIEWpress/Corbis از طریق گتی ایماژ)

پابلو Monsalve | VIEWpress | Corbis via Getty Images

در بازار از نظر فکر می کنم از coronavirus فروش سه پا مدفوع جایی که اگر یکی از این نیست بصورتی پایدار و محکم متصل شده همه چیز را بیش از نوک.

پا برای اولین بار است که سیاست های پولی و می آید که در شکل پایین سنگ نرخ بهره و کشت از برنامه های با هدف حفظ بازار به درستی و هدایت پول به کسب و کار و افرادی که به آن نیاز دارید. است که به خوبی در جای تشکر به فدرال رزرو طی دو هفته گذشته.

دوم این است که سیاست های مالی و یا دلار خواهد شد که کارگردانی به طور خاص به نیازمندان مناطق بیکار و کسب و کار است که آواره شده اند با راه coronavirus را ضبط کرده است اقتصاد ملی و آورده صنایع کلیدی به متوقف مجازی. وجود دارد و در نهایت نشانه هایی است که این پا به زودی خواهد بود میخ.

نهایی و مهم ترین بخش از مدفوع هر چند همچنان در کارگاه. که نوعی از اطمینان که این ویروس شده است موجود است که caseload و مرگ و مير حداقل فلات می دهد و نشانه ای است که از بعضی جهات از حالت عادی می توان دوباره بازسازی شد.

تا زمانی که این اتفاق می افتد تظاهرات مانند 10 درصد خشونت شکوفایی در داو در روز سه شنبه خواهد آمد و رفتن.

“در برخی از نقطه ما در حال رفتن به دیدن یک جدا از بهداشت و درمان-مراقبت از عناوین و مالی عناوین” پیتر Mallouk مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر خلاق برنامه ریزی گفت: در طول یک بازار بحث پانل سه شنبه. “این فقط یک سوال اینجا وجود دارد و چقدر دردناک آن را به بود از بهداشت و درمان-مراقبت از چشم انداز و ترس چشم انداز.”

شده است وجود دارد مقدار زیادی از ترس به تازگی به عنوان یک بازار سهام بود که رونق فقط یک ماه پیش به طور ناگهانی از بین برود چند سال ارزش داشت. سرمایه گذاران نگران طولانی مدت اقتصادی فلج شده اند در تلاش برای فروش هر چیزی که آنها می تواند ایجاد تقاضا در سراسر بازار است که خریداران شده است بیزار به جذب.

بانک فدرال است تخلیه تقریبا همه از آن سیاست مهمات و پس از آن برخی گرد کردن آن بحران مالی راهکار و سپس اضافه کردن برخی از اقدامات منحصر به فرد این بحران است. شرکت کنندگان در بازار می گویند که آنها قدردانی بانک مرکزی از تلاش اما فروش همچنان ادامه دارد بدون در نظر گرفتن.

به کنگره می شود و نزدیک به یک بسته محرک اقتصادی که باید به ارزش حداقل 2 تریلیون دلار است که همچنین کمک خواهد کرد که ارام کردن jangled اعصاب و کمک به از شنبه رالی.

هیچ کدام از این اقدامات به ضمیمه آن دو پا به مدفوع را هر چند بدون یک مسیر روشن به نور روز در بهداشت و درمان-مراقبت طرف.

به دنبال یک نقطه عطف

“ما در حال رفتن به نیاز به مراجعه به بانک فدرال سیاست جلوگیری از خونریزی در عملکرد بازار. ما در حال رفتن به نیاز به دیدن کنگره تصویب برخی از قوانین. ما قصد داریم به قدر خبر بد است که ما در حال گرفتن است و فقط به طور موقت. پس از آن ما در حال رفتن به نیاز به دیدن عفونت عبور از یک نقطه عطف” گفت: Vincent Reinhart اقتصاددان ارشد در BNY مدیریت دارایی ها.

“حتی اگر ما تا به حال کامل سیاستگذاران و من فکر نمی کنم ما باید کامل سیاستگذاران تا زمانی که ما مطمئن نیستید از مسیر ویروس هیچ کس خواهد بود مایل به ایجاد تعهدات بلند مدت,” او اضافه شده است. “هر کس را پناه خواهد شد.”

در واقع Reinhart می افزاید: یک چهارم پا به که coronavirus مدفوع است که سرمایه گذاران نیاز — تمایل به جذب موجی از زشت اخبار اقتصادی, شاید بدترین کشور دیده می شود پس از رکود بزرگ.

هفتگی مدعیان برای مثال پیش بینی می شود آمار 1.5 میلیون وقتی که شماره می آید از روز شنبه با توجه به اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز. تعداد می تواند دو برابر است که اگر برخی از وال استریت پیش بینی ها درست هستند. همچنین رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد گفت: این هفته که در کوتاه مدت نرخ بیکاری می تواند آمار 30 درصد است که در واقع می تواند بدتر از افسردگی است.

وجود خواهد داشت بی شمار دیگر بد گزارش آینده ملی shutdown از جمله تولید ناخالص داخلی کاهش است که می تواند 20 درصد و یا حتی بدتر, با توجه به برخی از تخمین می زند.

با این وجود سرمایه گذاران نیاز به متقاعد شده است که در حال فرو ناشی از خود و موقت.

“اگر سیاست های مالی در ضربات اگر فدرال رزرو امکانات کمک به حفظ عملکرد بازار و اگر عفونت به دنبال یک ‘V’ توسط مدتی بعد چهارم که واقعا باید تنها وحشتناک چهارم” Reinhart گفت. “سپس ما به گزاف گویی در سه ماهه سوم و زیبا به شدت در سه ماهه چهارم زیرا ما خواهد شد بسیاری از سیاستهای مالی و پولی محرک در محل.”

احتیاط اما هیچ وحشت

JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در Ameritrade است کمی محتاط تر.

او گفت: مشتریان خود را خسته کننده روزانه اره دو سر بریدن حرکت در بازار است و او می خواهم برای دیدن شاخص های عمده مانند S&P 500 پیدا کردن برخی از نوع از تجارت دامنه. بازارهای وی افزود: می تواند جلوتر از خود را با فرض یک کمک بزرگ از کنگره است.

“ما نیاز به سیاست های مالی از درب اول” Kinahan گفت. “ما را از شنیدن آنها در 2-حیاط-خط. اجازه دهید به تعداد شش تا زمانی که کسی در این منطقه پایان است.”

از بهداشت و درمان-مراقبت از منظر Kinahan گفت که او در واقع در حال تماشای اروپا بیشتر از نزدیک.

ایتالیا شده است به خصوص سخت-آمار و مانند ایالات متحده آمریکا بیشتر از اروپا بوده است مجبور به ماندن در خانه و دیدن است تجارت خود را در نزدیکی متوقف. شواهدی وجود دارد که caseload وجود دارد شروع به فلات.

“چیزی که واقعا قصد کمک به ما برای بازگشت به ثبات و حرکت صعودی بیشتر در دراز مدت این است که هر کشور در اروپا می رود بازگشت به کار” او گفت:. “آن را ندارد به ایتالیا تنها کسی در اروپا است. که برای رفتن به یک نقطه کلیدی برای آمریکا, از آنجا که ما تمایل به 2½ هفته پشت اروپا است.”

یکی از چیز خوب در این است که مشتریان خود را نمی وحشت. در واقع او گفت: آنها به دنبال به اندک اندک خوردن در برخی از مناطق مانند سهام بانک و چیپس در حالی که اجتناب از رستوران ها و هتل میباشد.

“مردم نه به طور کامل freaked. من فکر می کنم مردم بسیار ناراحت آسیب انجام می شود به 401(k)s.” Kinahan گفت. “اما این پیام به طور کلی ما در حال گرفتن است و ما امیدواریم که این روز به روز آور از بازار متوقف می شود اما مطمئن شوید که به نظر می رسد فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>