پزشکان نگران coronavirus نگه داشتن بیماران از بیمارستان ها به عنوان ER بازديد رها: ‘حملات قلبی don’t stop’

کریستین مک کارتی یک پرستار برای بیش از 20 سال و تسکینی برای سال گذشته نشسته برای پرتره خالی تخت بیمارستان در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون در آوریل. 2, سال 2020 است. در اینجا در ایالات متحده بزرگترین بیمارستان کارکنان در حال مقابله با سابقه واقعیت در این بیماری همه گیر کوروناویروس و عمیقا نگران در مورد آنچه هنوز به آمده است. وجود دارد یک فرد مجاورت داخل این به طور معمول شلوغ مشهور جهان در بیمارستان: گسترش مراقبت های ویژه واحد های بسته بندی شده با COVID-19 بيمار در حالی که طبقه دیگر و مکان های مانند خانواده انتظار اتاق خلوت و آرام.

ارین کلارک | بوستون گلوب | گتی ایماژ

دکتر راد Hochman گفت: برادر خود را در قانون “تبدیل به سنگ شد” از رفتن به بیمارستان برای یک لازم است انتصاب دکتر ترس او را گرفتن coronavirus.

Hochman مدیر عامل شرکت مشیت سنت جوزف سلامت در منطقه سیاتل شد در نهایت قادر به متقاعد کردن خود را نسبت به رفتن با پیشنهاد او را برای اولین بار ملاقات در صبح و پوشیدن ماسک.

او برادر در قانون نیست و تنها بیمار می ترسم برای رفتن به بیمارستان در وسط Covid-19 بیماری همه گیر. اورژانس و دیگر بازدید دکتر در پراویدنس 51 بیمارستان در حال راه را به پایین منعکس کننده یک روند گسترده تر در سراسر ایالات متحده به عنوان مردم هدایت و روشنی از بیمارستان برای گاهی اوقات لازم است و مراقبت های اورژانس, حتی به صورت خفیف حملات قلبی است.

پزشکان نگران هستند که بیماران مبتلا به بیماری شدید رنج می برند ممکن است آسیب دائمی با اجتناب از ER.

‘بیش از حد خوب درست باشد’

در پراویدنس حجم از بیماران مبتلا به حمله قلبی کاهش حدود 50 درصد در ماه مارس در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته Hochman گفت که این مفهوم است که مردم باید فقط متوقف داشتن حملات قلبی است که “بیش از حد خوب درست باشد.” او و دیگر پزشکان مشکوک بیمارانی که خفیف حملات قلبی یا سکته مغزی — که به طور معمول باید آنها را فرستاده به ER — به دنبال درمان از پزشکان خانواده و یا کلینیک های سرپایی و یا صرف نظر کردن از آن در مجموع به عنوان Covid-19 بيمار سیل زده بیمارستان در سراسر کشور است. عواقب می تواند سال های گذشته, او گفت:.

“سوال بزرگ این است که ما می رویم به دیدن خیلی بیشتر از افرادی است که نتایج بد از بیماری های قلبی و سکته مغزی از سرطان چون آنها به آنچه آنها باید انجام داده بود اما بیش از حد به ترس به بیمارستان آمده,” او گفت:.

آسیب های پایین

اتاق اورژانس نیز پایین در حدود 50 درصد در سراسر شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان محل با توجه به داده های به اشتراک گذاشته شده با CNBC. کاهش نیست فقط محرک ترس از ابتلا به CV-19. تعداد صدمات در سراسر کشور کاهش یافته است که اکثر مردم در خانه بمانند و تحت نوعی قرنطینه سفارش. نیز وجود دارد سردرگمی عمومی بیش لغو روش انتخابی پزشکان و مدیران بیمارستان گفت: CNBC.

“من تقریبا 30 سال از تمرین dermatology من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این,” دکتر گفت: Fayne فری, یک متخصص پوست در راکلند نیویورک در حدود 20 مایلی شمال شهر نیویورک است. نیویورک بزرگترین Covid-19 شیوع در کشور است.

پس از coronavirus شیوع شروع به ضربه زدن به دولت سخت در مارس بیماران او شده جاری شدن سیل در دفتر او — اما نه به صورت معمول درمان آکنه یا بوتاکس. او گفت که او شاهد افزایش بیماران که نیاز به مراقبت های اورژانس, اما می خواهم برای جلوگیری از رفتن به بیمارستان.

فری را پوست عمل باز مانده است به عنوان یک کسب و کار ضروری. به عنوان بازدیدکننده داشته است بیمار کاهش یافته است به خصوص برای روش انتخابی او دیده می شود غیر معمول سربازان ارتش در بیمارانی که به طور معمول به دنبال درمان در یک بیمارستان است.

هفته گذشته یک بیمار با عمیق شش اینچ پارگی آمد به دفتر او نیاز به بخیه فری گفت که بیمار گفت که او نمی خواهید برای رفتن به یک بیمارستان در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس. فری نیز دیده می شود عفونت های staph زونا به شدت آلوده کاهش و خارش است که به طور معمول زمین یک بیمار در ER, فری گفت.

ترس

“من از دیدن افرادی که نمی خواهید برای رفتن به اتاق اورژانس” او گفت:. “من فقط فکر می کنم وجود دارد به طور کلی ترس در حال حاضر از رفتن را از نزدیک مراقبت های فوری و مراکز اورژانس به دلیل این است که مردم با سرفه و تب خواهد شد.”

این فقط ترس است که نگه داشتن مردم از بیمارستان Hochman اضافه شده اما سوء تفاهم است. در مارس 19, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee دستور پزشکان به توقف تمام اعمال جراحی الکتیو به آزاد کردن تجهیزات و پرسنل برای Covid-19 بيمار. استثنا وجود دارد از جمله حالات که در آن به تأخیر انداختن یک روش می تواند باعث آسیب به بیمار است. Hochman گفت که او نگران مردم فکر می کنم بیمارستان ها بسته به غیر coronavirus بیماران.

“اگر من یک توده در کشاله ران من و من نیاز به بیوپسی من مطمئن نیستم که این انتخابی,” او گفت:. او همچنین گفت: مراقبت های پیشگیرانه است از جمله کولونوسکوپی برای تشخیص سرطان و ماموگرافی است که می تواند در دراز مدت سلامت عمومی عواقب چنین به عنوان یک جهش در نرخ سرطان از یک سال و یا بیشتر پایین جاده.

“ما احتمالا خواهید برای دیدن بر روی صفحه رادار در دیگر نهادهای بیماری به عنوان یک نتیجه از دو برابر را در Covid-19” او گفت:, و اضافه کرد که آن را سال به طور کامل درک عواقب.

اقامت در خانه سفارشات

کاهش غیر coronavirus بیماران در روند دیده می شود در سراسر ایالات متحده با توجه به آمریکایی انجمن بیمارستان که شناسایی اقامت در خانه سفارشات به عنوان علت اصلی. این گروه نشان دهنده بیش از 5000 بیمارستانها و شبکههای بهداشت و درمان.

“در سراسر کشور اعضای ما شاهد کاهش در بیمارانی که نیاز به غیر Covid-19 اورژانس” این گروه در بیانیه ای گفت. “یک تاثیر گذار در این روند است stay-at-home سفارشات که منجر به کمتر حوادث از جمله تصادفات و آسیب های دیگر.”

اما اقامت در خانه سفارشات احتمالا اصلا حساب برای کل افت بازدیدکننده داشته است دکتر گفت: تعلیم و تربیت چیست ؟ Mossallam معاون هنری فورد سلامت اجرا می شود که پنج بیمارستان در جنوب شرقی میشیگان. آن را حس می کند که این صدمات به عنوان ترومای بلانت از تصادفات و کار مرتبط با حوادث را با توجه به چنین سیاست های, او گفت:. اما Mossallam گفت: او را نیز شاهد کاهش عمده اضطراری دیگر بازدیدکننده داشته است.

“ما اعتقاد داریم بسیاری از این است که ترس از coronavirus,” او گفت:, و اضافه کرد که او نگران آن است که مردم با بیماری ها مانند آسم که نیاز به ER توجه ماندن جای خانه و است که می تواند باعث آسیب دراز مدت است.

‘حملات قلبی don’t stop’

دکتر کریستوفر آزادتر مدیر اورژانس پزشکی در RWJBarnabas بهداشت که دارای 11 بخش اورژانس در سراسر نیوجرسی تکرار Mossallam نقطه.

“حتی با coronavirus ما هنوز هم افراد سالم که بیماری و نیاز به رفتن به اتاق اورژانس” او گفت:. “حملات قلبی را متوقف کند.”

RWJBarnabas به طور معمول در حدود 280 اضطراری بازدیدکننده داشته است در هر روز, او گفت:, و اضافه کرد که این آخر هفته گذشته آن را به حدود 180 در هر روز. او گفت: ERs هنوز هم شاهد شدید ترین بیماران از جمله قربانیان سکته مغزی و بیماران مبتلا به آپاندیسیت اما مردم با صدمات خفیف را متوقف کرده اند در آینده برای بیشتر قسمت ها.

کاهش در مراجعه به بخش اورژانس یک خوش آمدید مزایای جانبی: این کمک به آزاد کردن تخت بیمارستان است که ایالات متحده و مقامات دولتی باید پیش بینی شده به زودی پر Covid-19 بيمار. به جای آن از زمان جنگ تریاژ سناریوهای پیش بینی شده تا آمریکا مقامات بهداشت و درمان اضطراری اتاق ها در برخی از نقاط کشور نسبتا خالی است.

‘سگ است که پوست’

متخصص قلب و عروق و مراقبت از سلامت محقق دکتر هارلن Krumholz در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل در نیوهیون و گفت که با وجود Covid-19 بيمار جاری شدن سیل در برخی از بیمارستان ها بسیاری از بخش اورژانس آرام باقی می ماند. این مشکل فقط می دانم که چگونه بسیاری از مردم نیست به دنبال مراقبت های اورژانس, او گفت:.

“آن را مانند درخواست شما دیده می شود این سگ که نمی پارس,” او گفت:. “بیمارستان نیست نزدیک به کامل به عنوان به عنوان آنها قبل از.”

ایالات متحده در بیمارستان ها نیاز به دریافت این پیام است که آنها بی خطر هستند Krumholz گفت که وجود دارد سیستم در محل برای محافظت از غیر coronavirus بیماران. اگر مردم تاخیر مراقبت های انتظار برای رفتن به بیمارستان تا زمانی که علائم را توسعه داده اند به یک بیماری جدی می تواند آن را خیلی دیر شده برای جلوگیری از آسیب دراز مدت و یا حتی مرگ او گفت:.

“اگر شما با داشتن مشکل در صحبت کردن و یا شما ضعف در یکی از دست ها یا پاها این نیست چیزهایی که به سختی از,” او گفت:. “بیشتر مردم در حال مرگ هستند و برخی از آنها در حال مرگ هستند از چیزهایی است که به طور مستقیم مربوط به virus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>