دکتر warning: خاموش کردن دست خشک کن برای جلوگیری از گسترش COVID-19

ارشد, دکتر, نوشته شده به انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin به منظور بالا بردن “نگرانی شدید” که برقی دست خشک کن در توالت می تواند در افزایش خطر انتقال از coronavirus.

شارلوت فاولر یک مشاور متخصص راديولوژی مطرح خطر افزایش گسترش اگر یک فرد تا به حال نه شسته دست خود را به طور کامل.

او به نام استاد Ersin به دست خشک کن خاموش تا زمانی که این موضوع می تواند مورد بررسی قرار گیرد.

ارشد دکتر نوشت: “من به شما نوشتن که من نگرانی در مورد پتانسیل برای COVID-19 زیر انتقال آئروسل تشکیل بالا انرژی برقی دست خشک کن در توالت.

“من شده اند envisaging سناریو از کسی است که حامل ویروس اما چه کسی نبوده است 100% موفق در دست خود را شستشو.

“اگر آنها به استفاده از یک حوله دست آنها ممکن است خوش شانس و پایان کار کردن. با این حال اگر به جای آنها استفاده از دست خشک کن را به پایان برساند آنها خواهد بود کمتر موثر خود زدايي اما بدتر از آن می تواند ایجاد COVID-19 مملو از ذرات معلق در هوا که می تواند شناور در اطراف در هوای گرم پیچش از امکانات بودن استنشاق توسط هر کسی که برای سه ساعت پس از آن.”

Dr فاولر است که یک کنترل عفونت متخصص اما به کار کرده است در کاهش عفونت در زمینه, گفت: خطر ابتلا به میکروب ها در حال گسترش در طول استفاده از دست خشک کن است که به خوبی مستند شده است.

بیشتر از Covid-19

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او برجسته است که وزارت بهداشت را راهنمایی در شستن دست ها به پایان می رسد با استفاده از حوله دست به جای خشک کن.

صحبت کردن به اخبار آسمان او افزود که بخشی از مشکل این است که “این دست خشک کن هستند نه تنها خشک شدن دست ما بسیار با خیال راحت اما آنها شلاق ویروس به هوا و ایجاد مانند یک غبار یا مه”.

Dr فاولر گفت که این اطلاعات همراه با تحقیقات اخیر نشان می دهد که این ویروس می تواند در زنده ماندن ذرات معلق در هوا به مدت سه ساعت است و دلیلی برای نگرانی است.

و همچنین نوشتن به پروفسور Ersin مشاور رادیولوژیست نیز آغاز شده است یک درخواست برای افزایش آگاهی و جمع آوری حمایت برای او استدلال.

او اشاره کرد 2018 تحقیقات که جت هوا خشک کن دست از گسترش باکتری ها و ویروس ها در اطراف توالت های عمومی است و نباید مورد استفاده در بیمارستان.

آن را یافت که استافيلوکوکوس اورئوس که باعث می شود طیف وسیعی از شرایط از جمله MRSA پیدا شد سه برابر بیشتر بر روی سطوح از درجه خشک کن در مقایسه با حوله کاغذی چوب لباسی.

دست خشک کن گسترش بیشتر میکروب ها از دست, حوله

خشک کن باعث ایجاد یک “آئروسل که آلوده به اتاق توالت”, علامت فروردین, استاد میکروب شناسی پزشکی در دانشگاه لیدز گفت: در آن زمان.

دکتر سیمون کلارک یک میکروبیولوژیست در خواندن, دانشگاه, اذعان کرده است وجود دارد می تواند یک خطر اما تا زمانی که مردم به شستن دست های خود را به طور کامل وجود خواهد داشت هیچ ویروس به گسترش است.

او گفت: “این یک نظری خطر, اما هیچ چیز ثابت شده است.

“اگر شما دستهای خود را به درستی خواهد بود وجود دارد هیچ ویروس چپ به aerosolised در حالی که با استفاده از خشک کن.”

اخبار آسمان در تماس است وزارت بهداشت برای پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>