پزشکان درمان coronavirus بیماران باید متوجه یک پدیده عجیب و غریب در میان برخی از افراد مبتلا به لقب مبارک “هیپوکسی” و هشدار داده اند این بیماری می تواند کشنده باشد.

برخی از COVID-19 بيمار با فوق العاده کم خون-اکسیژن شده اند قادر به چت به پزشکان رفته در تلفن های خود را و به طور کلی توصیف خود را به عنوان راحت, با توجه به علم مجله.

طبیعی خون-اکسیژن اشباع است که حداقل 95% و در بسیاری از بیماری های ریوی مانند ذات الریه اگر آن افت سطح آنها دارای عوارض جانبی از جمله پر از مایع در ریه ها و یا افزایش سطوح دی اکسید کربن و خروج بیماران احساس نفس.

The patient is a man in his 50s who initially had mild symptoms
تصویر: تصاویر به تازگی منتشر شده نشان میدهد که چگونه coronavirus آسیب دیده یک بیمار ریه ها. عکس: بیمارستان دانشگاه جورج واشنگتن

اما در حالی که بیماران مبتلا به تلاش برای نفس کشیدن با آسیب دیده ریه در موارد جدی از COVID-19 اولیه در بیماری کم خونی-سطح اکسیژن است که همیشه همراه با آشکار تنفسی مشکلات مجله علمی گزارش شده است.

Coronavirus بیماران را می توان به راحتی تنفس عادی سطح دی اکسید کربن اما باید اکسیژن اشباع در 70s, 60s به, 50s و یا حتی پایین تر این مجله گفت.

اگر چه کوه نوردان مشابه خوانش برخی از پزشکان بر این باورند که به طور بالقوه “شوم” در COVID-19 بيمار نیکلاس Caputo پزشک اورژانس در نیویورک گفت: انتشار.

Dr Jonathan Bannard-اسمیت مشاور در بخش های مراقبت و بیهوشی در منچستر سلطنتی درمانگاه گفت: نگهبان که آن را “یک نمونه از بسیار غیر طبیعی فیزیولوژی رفتن در زیر چشمان ما”.

بیشتر از Covid-19

“ما در حال دیدن اکسیژن اشباع هستند که بسیار کم و [بيمار] غافل از این که” او گفت:.

“ما معمولا نمی دیدن این پدیده در آنفلوانزا و یا پنومونی اکتسابی.”

تئوری های در حال ظهور در سراسر علت “مبارک هیپوکسی” در coronavirus بیماران با بسیاری از پزشکان حاضر به رسمیت شناختن لخته شدن خون به عنوان یک ویژگی عمده شدید COVID-19.

Elnara مارسیا نگری یک ریه در سائو پائولو گفت: علم او معتقد است ظریف لخته ممکن است در اوایل شروع در ریه ها باعث خون از گرفتن اکسیژن به درستی.

این پدیده همچنین باعث بحث در مورد چگونه به درمان coronavirus بیماران.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Luciano Gattinoni یک استاد مهمان در بخش مراقبت های ویژه در دانشگاه گوتینگن مرکز پزشکی در آلمان نیز هشدار داد در برابر موجد خسارت در به باد ریه ها با هواکش و یا فشار اکسیژن هنگامی که بیماران به نظر می رسد راحت است.

Dr Gattononi گفت: این اقدامات می تواند آسیب ریه ها که باد را در خود اما ممکن است لازم باشد اگر بیماران هستند و نه کمک های غیر تهاجمی درمان علوم گزارش شده است.

مطالعات هنوز باید انجام شود در مورد اینکه آیا تشخیص زودرس هیپوکسی ممکن است کمک به درمان coronavirus بیماران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net