پزشکان و پرستاران در حال ثبت نام برای مبارزه با کروناویروس در نقاط مانند نیویورک اما بسیاری از ترس آنها می شود نیاز به بازگشت به خانه

بدن در حال نقل مکان به یک سردخانه کامیون در خدمت به عنوان یک سردخانه موقت در ویکاف بیمارستان در محله بروکلین در تاریخ 6 آوریل سال 2020 در نیویورک است.

Bryan R. Smith | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

زمانی که دکتر جاش Mugele شنیده نیویورک فرماندار Andrew M. کومو تماس برای کمک به درمان هزاران بيمار زده با COVID-19 او احساس کشش به داوطلب. Mugele که آموزش داده شده است در طب اورژانس و مشغول به کار در مناطق فاجعه است به کار گرفته شده توسط یک سیستم بهداشت و درمان حدود یک ساعت غرب از آتلانتا. بیمارستان خود نشده است دیده می شود سنبله در مورد رمان coronavirus بنابراین Mugele شده است کمتر شلوغ تر از معمول است.

“من شده است با احساس به خصوص بی فایده بیش از چند هفته گذشته” Mugele گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من فکر می کنم ما یک افزایش در اینجا در برخی از نقطه, اما من می دانستم که نیاز فوری تر در جای دیگر و من کشیده وزن من نشده است.”

بنابراین Mugele شروع به صحبت کردن به خانواده و کارفرمای خود, شمال, گرجستان, مرکز پزشکی در مورد پرواز به نیویورک که بیش از 150 ، 000 تایید موارد COVID-19. گرجستان در مقابل کمتر از 11,000 موارد تایید شده.

نیویورک سیاستگذاران باید بارها و بارها به نام برای پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی برای پیوستن به مبارزه با کروناویروس. حدود 90,000 داوطلب برای انجام این کار با حدود 25000 ارائه به پرواز در از کشورهای دیگر دفتر فرماندار به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. اما کمتر از 1000 نفر از آنها قرار داده شده اند به بیمارستان به گزارش نیویورک تایمز و بسیاری از آنها هنوز هم بیکار نشسته به عنوان دولت کار می کند به آهن از مشکلات با داشتن یک هجوم برنامه های کاربردی.

Mugele گفت که او در بر داشت روند نسبتا صاف اما او کار خود را به صورت رایگان به عنوان یک داوطلب در نیویورک بیمارستان های دولتی. آن را در زمان چند هفته برای او را به رفتن را از طریق اورژانس مراحل و مدارک خود را به تایید مجوز همراه با چند کنترل دیگر قبل از او اختصاص داده بود به شهری مرکز بیمارستان یک بیمارستان در شرق هارلم.

او با آوردن او چند جفت از مالش و چهار N95 ماسک ماسک که او به رسمیت می شناسد او نیاز به پاکسازی و استفاده مجدد.

“خانواده من می داند که خطرات را به عنوان به خوبی به عنوان من و صحبت ما آشکارا در مورد آن,” او گفت:. “من در من ایجاد یک لیست از حساب و نامه نوشت به بچه های من فقط در مورد.”

Mugele وارد نیویورک روز چهارشنبه برای گرایش و شنیده است که او ممکن است reassigned به یک بیمارستان در بروکلین.

مراحل و مدارک و اختصاص پزشکی کارگران مانند Mugele به بیمارستان ها می تواند به بهبود در زمان به عنوان مقامات بهداشت آهن kinks. اما یک چالش مداوم و نیم-یک-ده متخصصان پزشکی گفت: CNBC است که این ویروس به سرعت در حال گسترش است و از آن سخت است برای پیش بینی که در آن کانون خواهد بود.

عدم هماهنگی فدرال

که اطلاعات فاصله باعث می شود آن را دشوار است برای آنها را به دانید که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است.

وجود دارد البته برخی از داده ها مدل سازی تلاش است که تلاش برای پیش بینی احتمال زیاد موارد دولت, توسط دولت, اما آن را به هیچ وجه قطعی.

“به نظر می رسد هیچ هماهنگی از ارائه دهندگان قطعا نه در سطح فدرال” گفت: دکتر دن Buckland یک اورژانس پزشکی دکتر در دانشگاه دوک. Buckland شده است با توجه به ثبت نام, اما او نگران است که اگر او سفر او نیاز به قرنطینه می شود و تا دو هفته قبل از او می تواند در درمان بیماران پس از بازگشت به خانه اش در ایالت کارولینای شمالی است.

دکتر Buckland گفت: او را غرق در عین حال با COVID-19 موارد و او در بیمارستان است و نه در حال اجرا پایین در تجهیزات حفاظتی اما ترس است که او مورد نیاز خواهد بود اگر وجود دارد شیوع. او همچنین به اشتراک گذاشته شده است که خانواده اش نگران است برای تندرستی خود را با توجه به کمبود تجهیزات حفاظتی در بسیاری از کشورهای.

دکتر مارک شاپیرو یک hospitalist مستقر در سانتا رزا کالیفرنیا مشترک مشابهی روبرو است.

شاپیرو گفت که او در نظر گرفته شدن در هواپیما و پرواز کردن به یک hotspot, اما او هنوز هم تماشای منحنی در کالیفرنیا. او گفت که او نیاز به اطلاعات بیشتر برای تعیین این که آیا آن را درست برای او به داوطلب در کشورهای مختلف.

“ما از دریافت این ضربه که در آن ما می خواهیم برای رفتن به زمانی که ما از شنیدن صدای اسلحه,” او گفت:. “اما بسیاری از ما مسئولیت در خانه و ما باید اذعان کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>