دکتر برای اوایل coronavirus هشدار می میرد بیماری

یک دکتر که در تلاش برای هشدار دادن به دیگران در مورد شیوع کروناویروس در دسامبر مرده است از عفونت با توجه به رسانه های دولتی.

Li Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک مشغول به کار در ووهان درگذشت 3هستم محلی کنونی در جمعه جهانی بار گزارش.

وجود سردرگمی در اوایل به عنوان ووهان بیمارستان که تحت درمان دکتر لی در تضاد رسانه های دولتی و گفت: چشم پزشک بود و در یک وضعیت بحرانی اما دولت اجرا جهانی بار در حال حاضر تایید مرگ او.

دکتر لی زنگ خطر مطرح شده در مورد رمان coronavirus در 30 دسامبر هنگامی که او با ارسال یک پیام به دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان گروه هشدار آنها را به پوشیدن لباس های محافظ.

Sky's Tom Cheshire explains what you need to know about the coronovirus
Coronavirus: آنچه شما باید بدانید

دکتر لی گفت: آنها هفت نفر از محلی غذاهای دریایی بازار تشخیص داده شده بود با سارس-مانند بیماری و قرنطینه در بیمارستان است.

یک تصویر از پیام ویروسی رفت و در Weibo در چین-نسخه توییتر و او و هفت نفر دیگر متهم به “شایعه اذهان عمومی” توسط ووهان پلیس که سعی در سکوت او.

دکتر گفته بود به امضای نامه ای که او را متهم کرد “ساخت کاذب دیدگاه” بود که “به شدت مختل نظم عمومی”.

بیشتر از چین

مقامات محلی بعد عذر خواهی کرد به دکتر لی.

چین نیست هشدار سازمان جهانی بهداشت (WHO) در مورد جدید بیماری تا پایان دسامبر سپس دانشمندان مشخص شد یک coronavirus شد و به سرعت در حال گسترش.

Dr Li بیمار در اوایل ژانویه پس از درمان یک زن با گلوکوم و تایید شد به کروناویروس در 1 فوریه.

در پست های وبلاگ خود نوشت: او در پوشش طول بیماری خود گفت: او فکر کرد که این ویروس می تواند از طریق چشم خود را به عنوان اولین علائم مانند ورم ملتحمه.

او نوشت: پنجشنبه گذشته: “امروز نوکلئیک اسید تست برگشت با یک نتیجه مثبت و گرد و غبار حل و فصل است در نهایت تشخیص داده شد.”

گزارش مرگ او دولت و رسانه ها مورد ستایش قرار داد و او را به عنوان یک “کاران” داشتن اصل گفت که او “شایعه اذهان عمومی”.

Dr Li Wenliang tried to warn others about coronavirus. Pic: Dr Li Wenliang
تصویر: دکتر لی Wenliang تلاش برای هشدار دادن به دیگران در مورد کوروناویروس. عکس: دکتر لی Wenliang

در جلسه از مرگ او که در توئیتر خود نوشت: “ما عمیقا غمگین گذشت دکتر لی Wenliang. همه ما نیاز به جشن گرفتن کاری که او انجام داد در #2019nCoV.”

شده است وجود دارد ابراز غم و اندوه در Weibo با بسیاری از تشکر از او گفت که او بدهکار است عذرخواهی و امید دولت چین را از او یاد بگیرند.

مرگ و میر از سرزمین اصلی چین شروع به پریدن کرد توسط 73 نفر در روز پنج شنبه به 563 – عمدتا در استان هوبئی – با 28,018 تایید عفونت داخل دومین اقتصاد بزرگ جهان.

هنگ کنگ تا به حال 22 نفر از جمله یک مرگ در حالی که چینی ها در منطقه خودمختار از ماکائو به حال تا به حال 10 نفر.

An aerial view shows the newly completed Huoshenshan Hospital, a dedicated hospital built in 8 days to treat coronavirus patients, in Wuhan, Hubei province, China February 2, 2020. China Daily via REUTERS ATTENTION EDITORS - THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. CHINA OUT.
تصویر: یک نمایش هوایی نشان می دهد که به تازگی تکمیل شده Huoshenshan بیمارستان اختصاصی بیمارستان ساخته شده در 8 روز به درمان coronavirus بیماران در ووهان هوبئی چین در فوریه 2 سال 2020 است. چین روزانه از طریق رادیو فردا توجه سردبیران – این تصویر ارائه شد ب

ژاپن تا به حال در بسیاری از موارد خارج از چین با 45 در حالی که سنگاپور و تایلند و کره جنوبی به دنبال پشت با 28 25 و 23 بود.

در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 240 موارد تایید شده اند با اروپا در مجموع افزایش به 30 روز پنج شنبه پس از انگلستان گزارش یک مورد سوم و آلمان آن 13th.

کسی که اعلام جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه 30, گفت: آن را بیش از حد به زودی برای گفتن وقوع است, اوج, با این حال روز چهارشنبه اولین روز تعداد کلی موارد در چین کاهش یافته و پس از آن آغاز شده و در اوایل ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>