‘خندق دیسک’ از تکنولوژی execs است ترغیب صنعت پزشکی به حرکت از CD-Rom ها

Ashwini Zenooz یک رادیولوژیست و Salesforce SVP

Ashwini Zenooz

بسیاری از ما می توانید موافقت کنید که CD-Rom ها هستند چیزی از گذشته است.

مگر اینکه شما در مراقبت های بهداشتی بخش.

Salesforce افسر ارشد پزشکی Ashwini Zenooz یک رادیولوژیست باستان کامپیوتر در خانه است که او را نگه می دارد در اطراف به دلیل آن را هنوز هم دارای یک هارد دیسک. در تخصص آن را هنوز هم بسیار رایج برای تصویربرداری پزشکی به ذخیره شده بر روی سی دی.

این چالش بزرگ برای به اشتراک گذاشتن تصویربرداری پزشکی مانند اشعه X و MRI نتایج بین بیمارستان ها که تکیه بر فروشندگان مختلف برای سیستم های که ذخیره این تصاویر. بیماران نیز در تلاش برای دسترسی به اطلاعات خود را که به خصوص مشکل برای کسانی که بیمار هستند و نیاز به طور منظم تصویربرداری. گاهی اوقات آنها مجبور به زدن فیزیکی سی دی با تصاویر روی آنها بین دفاتر پزشکان.

آن را بزرگ و گران قیمت مشکلی برای زمینه رادیولوژی به پزشکان اغلب دوباره منظور تصویربرداری از آنجا که آنها می توانید تصاویر موجود افشای غیر ضروری بیماران به تابش در طول مسیر و ایجاد تاخیر به خصوص در شرایط اضطراری. مطالعه 2006 تخمین زده است که بیش از 20 میلیارد دلار در سال بود که صرف تکراری تست-و تعدادی است که احتمالا به مراتب بالاتر امروز.

بنابراین Zenooz و دیگر رادیولوژیست در داخل شرکت های فن آوری teaming تا برای ترویج الکترونیکی های تصویربرداری پزشکی. این گروه به نام “خندق دیسک” و اعضای آن و مشاوران شامل Microsoft, بهداشت و درمان, معمار جاش مندل و مایکل Muelly یک رادیولوژیست که به تازگی در سمت چپ ابر گوگل است.

“ما صحبت های زیادی در مورد همکاری و وقتی که می آید به داده های بالینی از پرونده سلامت الکترونیک” گفت: Muelly توسط تلفن. “اما ما اغلب فراموش کرده ام در مورد تصویربرداری.”

برای Zenooz ماموریت بازدید نزدیک به خانه. زمانی که مادر او کردم بیمار Zenooz رفت و با او قرار ملاقات و انجام شده در اطراف سی دی و لپ تاپ را به او نشان می دهد پزشکان تصویربرداری. این یک اتفاق معمول برای بیماران با شرایط بهداشتی جدی است. “من تو را دیدم نزدیک چگونگی اثرات آن کسی که با یک بیماری مزمن,” او گفت:.

که درخواست خود را به درخواست برای کمک هزینه تحصیلی در دولت فدرال که در آن او کار می کرد در داده های سلامت همکاری با یک هدف به آن را آسان تر برای بیمارستان ها و درمانگاه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیمار. هنگامی که او پیوست Salesforce در پاییز 2018, Zenooz انداخت و خودش را به خندق دیسک نیروی کار. این گروه در حال حاضر مطابق هر ماه یا سه ماهه بسته برنامه به بحث در مورد برنامه های خود را در نهایت به خلاص شدن از شر بهداشت و درمان صنعت از CD-ROMs.

“هدف این است که آن را به عنوان آسان به عنوان های یک پیام متنی را بر روی تلفن,” او گفت:.

در خط با دیگر همکاری و تلاش

بسیاری از بزرگترین شرکت های فن آوری را استخدام رادیولوژیست و قلب و عروق به دلیل وجود پتانسیل خوبی برای فروش ماشین ابزار یادگیری به این تخصص. حجم وسیعی از داده ها در دسترس هستند برای پزشکان به تجزیه و تحلیل است که می تواند برخی از بعد سرعت تشخیص. از شرکت های فن آوری در حال پیدا کردن که خود میزان پیشرفت مانع عدم همکاری. اطلاعات پزشکی است که هنوز به دام افتاده در میراث آن سیستم های ساخت آن را سخت برای دسترسی به تحقیقات و مقاصد دیگر.

خندق دیسک است که باعث این صنعت برای حمایت از یک برنامه جدید رابط برنامه نویسی یا API است که آن را آسان تر برای بیماران مبتلا به اجازه یک بیمارستان یا مطب خود را برای انتقال تصویربرداری. که در راستای تلاش های در جریان برای آزاد کردن دیگر انواع اطلاعات پزشکی از جمله مقدار پیش بینی شده در قانون از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به سهولت به اشتراک گذاری اطلاعات.

با این ماموریت در ذهن عضویت در پشت خندق دیسک در حال حاضر رشد بسیار بزرگتر از فقط بزرگ با تکنولوژی. بزرگترین و حرفه ای رادیولوژی جوامع از جمله ACR و RSNA درگیر می گوید Zenooz همراه با تعداد کمی از فروشندگان که کار با بیمارستانها برای کمک به آنها را ذخیره و به اشتراک گذاری تصویربرداری پزشکی مانند Ambra سلامت. برخی از بيمارستانهای آموزشی نیز تنظیم برای تماس های مانند پن پزشکی و دانشگاه استنفورد.

موریس Panner مدیر عامل شرکت Ambra بهداشت گفت: او تصمیم گرفت عضویت علت پس از یکی از شرکت بزرگترین بیمارستان مشتریان گفت: آنها نیاز به دسترسی به مطالعات تصویربرداری از رقیب فروشندگان. “با خودم فکر کردم که آیا این تهدید به عنوان آنها ممکن است مانند یکی از رقبای من بهتر است. اما پس از آن من فکر می کردم چه کسی اهمیت میدهد؟”

“آنچه که ما باید برنده شدن در فن آوری است و نه به این دلیل که فروشنده آن را سخت برای کسی که برای دسترسی به اطلاعات خود را در خارج از خود سیستم اختصاصی” او ادامه داد.

Panner گفت که او تا به حال به توضیح به هیئت مدیره خود را که او احساس می کرد که کار درست را انجام دهید اما این شرکت با بسیج پشت این ابتکار است.

تماشا کنید: بیماران باید تصمیم بگیرید که چگونه سوابق پزشکی دیده می گوید Masimo مدیر عامل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>