مشروب ساخت ضد عفونی کننده دست? چگونه کسب و کارهای کوچک چرخان با توجه به کروناویروس

کسب و کارهای کوچک در حال تعویض تا مدل های خود را در مبارزه برای زنده ماندن در طول coronavirus بحران — برخی در راه های غیر منتظره.

کسب و کار از جمله کاندوم سازان جین کنندگان و تولید کنندگان مواد غذایی در حال دیدن مصرف کنندگان واکنش نشان می دهند به روش های مختلف به عنوان آنها را از خود جدا و یا کاهش تماس های اجتماعی. کسب و کارهای کوچک تولید 44 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی و در حدود نیمی از انگلستان بخش خصوصی درآمد.

CNBC طول می کشد نگاه در چند گرایش کسب و کارهای کوچک در حال دیدن.

صنایع غذایی تلنگر

نیویورک-بر اساس عمده فروش و توزیع کننده Baldor تخصص مواد غذایی است تا حدی تغییر مدل کسب و کار خود را به تامین کنندگان. معمولا توزیع مواد غذایی تازه مانند آماده-آماده هویج و کدو سبز از چوب کبریت تا 10000 مشتریان از جمله رستوران ها و مدارس است اما دیده می شود 85 درصد کاهش در خدمات مواد غذایی خرید و فروش در چند روز گذشته. در روز چهارشنبه از آن شروع به گرفتن سفارشات از مصرف کنندگان فردی به دنبال خانواده خود را تغذیه.

آن مقدار حداقل تعداد سفارش 250 $است اما این موارد مانند ماکارونی و تخم مرغ در آماده – محصولات شده اند که پرواز از مواد غذایی در قفسه های فروشگاه. اما بن واکر آن معاونت فروش و بازاریابی CNBC گفت که این یک استراتژی بلند مدت است. “وجود دارد هیچ به ساختن پول در حال حاضر. آن را بازتعریف نقش ما به نگه داشتن عرضه مواد غذایی در حال اجرا – از کشاورز به مصرف کننده. اشتباه نکنید – ما فقط به عنوان یک وضعیت وخیم به عنوان شرکت های دیگر در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار. صنعت ما حیاتی برای بقای او گفت:” در ایمیل.

در انگلیس در رستوران مبتکر بودن بیش از حد. دیگ رستوران مستقر در بریستول است restyled خود را “دیگ داروخانه” و از پنج شنبه شب آن را به فروش takeout سرد آماده وعده های غذایی میوه و سبزیجات و مقررات از جمله تمیز کردن محصولات و کاغذ توالت.

الکل سوئیچ

در انگلستان چند جین مشروب شروع به ساخت ژل ضد عفونی کننده دست. Psychopomp یک میکرو-تقطیر در بریستول, ساخت 100 میلی لیتر بطری و تامین مردم با آنها در بازگشت برای کمک مالی با توجه به یک گزارش. مدیر دنی واکر همچنین می خواهد به عرضه آن به بیمارستان.

غرب لندن-بر اساس کسب و کار Pai محصولات مراقبت از پوست نیز روشن ساخت ضد عفونی کننده دست, اعلام آن دسته اول در روز پنج شنبه. این محصول در زمان دو هفته به منظور توسعه به جای معمول 18 ماه با توجه به بنیانگذار سارا قهوه ای است.

در ضمن Bimber رسومات در لندن را لغو کرده است آن تور است اما ارائه ویسکی مزه کیت به مشتریان و اجرا خواهد شد و حوادث آنلاین به جای. “ما همچنین زنده بخار تورهای از این رسومات به طوری که مردم هنوز هم می توانید احساس برای چگونه ما تولید ما تنها malts و آنچه که ما در حال حاضر در کار” سخنگوی مت مک کی گفته CNBC از طریق ایمیل. آن را نیز به دنبال تدارکات ساخت ضد عفونی کننده دست.

کاندوم فروش

-فیلم محصول ساز Promescent دیده است 54 درصد افزایش در فروش آنلاین از کاندوم پس از شیوع یک بیماری همه گیر در هفته گذشته و به دور از 250.000 از prophylactics شروع پنج شنبه. مدیر عامل جف ابراهیم گفت: CNBC او امیدوار است این حرکت را “کاهش قرنطینه اضطراب” را به عنوان مردم در خانه بماند.

شبکه های جدید

کسب و کار کوچک جامعه شبکه ای Alignable.com که مقر آن در بوستون شده است نظارت خود را چگونه 4.5 میلیون عضو هستند احساس در طول coronavirus بحران است. همراه با دیجیتال کلاس های تناسب اندام و رویدادهای آنلاین co-بنیانگذار و رئیس جمهور Venkat Krishnamurthy گفت: او را دیده خرده فروشان و رستوران ها استخدام خارج از محل کار کارکنان انتظار برای ارائه مواد غذایی به مصرف کنندگان است. Doula و Alignable.com عضو کارن Henshaw گفت که تولد خانه در حال تبدیل شدن بیشتر محبوب به عنوان مادران باردار نمی خواهید به خطر داشتن نوزاد در بیمارستان است.

Krishnamurthy تشویق کاربران به خرید مواد غذایی به صورت محلی در یک #ShopLocalOnline مبارزات انتخاباتی به جای رفتن به بزرگ ملی خرده فروشان. “بخشی از این تلاش را نیز شامل ترویج خرید کارت های هدیه از خرده فروشان سالن ها و موسسات که ارائه ماساژ به کمک به آنها را به شناور باقی می ماند,” او گفت: CNBC از طریق ایمیل.

ماندن هوشیار

Loosid یک کسب و کار کوچک و برنامه رایگان است که کمک می کند تا مردم هوشیار ماندن از طریق در فرد و رویدادهای یک جامعه آنلاین دیده است 42 درصد افزایش کاربران فعال ماهانه از اوایل ماه مارس. بیشتر از آن پول می آید از آگهی درآمد حاصل از درمان و پزشکی از راه دور مراکز و آن را در حال حاضر 55,000 اعضای. در پاسخ به مردم خود جدا آن روشن است و همه از آن “Boozeless Guides” به رویدادهای آنلاین اجازه می دهد مردم را به کاوش کافه ها و رستوران ها که ارائه mocktails تقریبا. بنیانگذار MJ Gottlieb آغاز برنامه پس از توجه به کمبود الکل-رایگان مکان برای معاشرت زمانی که او در تلاش بود برای رسیدن هوشیار و CNBC گفت که گروه های تمرکز در مدیتیشن و قدردانی رشد تصاعدی طی چند روز گذشته.

توصیه های خود را به هر کسی که مبارزه با ماندن هوشیار در طول این زمان ؟ “استفاده از تلفن و ارتباط با مردم در پشتیبانی از شبکه. رسیدن به خانواده و دوستان و بپرسید که چگونه شما می توانید از خدمات. خدمات نگه می دارد شما را هوشیار و شما را از سر خود را.”

خانه ساخته شده facemasks

پاریس آزاد بر اساس haute couture خیاط Amandine مورو ساخته شده خود facemasks در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Amandine مورو

زمانی که در پاریس آزاد بر اساس haute couture خیاط Amandine مورو متوقف کار با توجه به محدودیت در فرانسه او نیاز به یکی دیگر از خروجی خلاق. بنابراین او شروع به ساخت facemasks برای بیمارستان محلی از جارو برقی کیسه های فیلتر و پوشش آنها را با تکه پارچه ای قبل از استریل کردن آنها. در حالی که برخی از کارکنان پزشکی با استفاده از موقت ماسک متاسفانه مورو را رد شدند با بیمارستان محلی است. در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می کند که ماسک های خانگی شود “به عنوان آخرین چاره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>