Bob Iger مدیر اجرایی والت دیزنی شرکت ، امواج به عنوان او می رسد برای Allen & Co. رسانه ها و فن آوری در کنفرانس در سان ولی, آیداهو, ایالات متحده در روز سه شنبه, جولای 5, 2016.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

Bob Iger تصمیم به قدم به عقب از نقش مدیر عامل در دیزنی در حال حاضر به نظر می رسد prescient.

پس از 15 سال در پست Iger ساخته شده و انتشار به دست بیش از کمر به سر دیزنی پارک تجارب و محصولات باب Chapek در فوریه. 25 موثر بلافاصله. هر چند Iger قول داده بود او واقعا می خواهد گام پایین زمانی که قرارداد خود را تمام شده این زمان (پس از تمدید آن دو بار در طول تصدی خود) بود که انتظار می رود تا پایان سال 2021.

Iger گفت CNBC “با هر چیز دیگری در حال سقوط را به محل آن زمان به نظر می رسید حق” با اشاره به راه اندازی دیزنی+ و نزدیک فاکس سرگرمی کسب و کار و کسب. Iger برنامه ای برای ماندن در تاریخ به عنوان رئیس اجرایی از طریق باقی مانده از قرارداد او با Chapek گزارش به او.

در حال حاضر به عنوان COVID-19 افزایش یافته است به سطح یک بیماری همه گیر به گفته سازمان بهداشت جهانی, بازار سهام گرفته تا به نوبه خود چشمگیر سرمایه گذاران به درک بالقوه در دراز مدت پیامدهای بحران است. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 10 درصد در روز پنج شنبه و S&P 500 با کاهش 9.5% آوردن هر دو به یک خرس بازار است.

با سهام دیزنی پایین 13% فقط در روز پنج شنبه به تنهایی آن شروع به نگاه مانند Iger چپ مدیر عامل کار فقط در نیک از زمان. قبل از اعلام در فوریه دیزنی سهام بسته در $128.19 هر سهم. از روز شنبه نزدیک دیزنی سهام در قیمت $91.81 هر سهم یک قطره در حدود 28 درصد. در طول همین دوره در S&P 500 را دیدم یک قطره از نزدیک به 21 درصد است.

این بیماری همه گیر را آشکار مفاهیم در بسیاری از کسب و کار از جمله دیزنی. با دولت های محلی و ایالتی منع اجتماعات بزرگ و هشدار در برابر تماس دیزنی به احتمال زیاد یک ضربه در خود پارک و در دفتر جعبه را. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را نزدیک پارک دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی از صبح روز 14 مارس از طریق پایان ماه. دیزنی یک منجی می تواند در آن جریان, خدمات, Disney+ به عنوان یک به طور فزاینده نیروی کار از راه دور به نظر می رسد گزینه های سرگرمی.

زمان Iger را اعلام COVID-19 شده در اخبار برای چند ماه اما به هیچ وجه نزدیک به عنوان گسترده به عنوان مقامات بهداشت در حال حاضر گزارش. از شنبه بعد از ظهر وجود دارد بیش از 127,800 جهانی مورد از این ویروس و حداقل 4,718 جهانی مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در روز Iger را اعلام Chapek جدید مدیر عامل خطاب به تاثیر بالقوه از coronavirus در دیزنی کسب و کار در مصاحبه ای با CNBC جولیا Boorstin.

“ما همیشه بسیار آگاهانه از مخل عناصر اجتماعی و اقتصادی و اجتماعی و عناصر است که می تواند در هر زمان و اخلال در کسب و کار ما” Chapek گفت. “اما من فکر می کنم زمانی که شما هسته دارایی است که ما باید آن فرانچایز دیزنی با نام تجاری, یک بار دیگر, ما می خواهیم نوع نگاه کنید ما راه را از طریق تمام کسانی که مخل عناصر. به این معنا نیست که ما نمی خواهد تعجب فردا اما ما باید قدرت را از طریق همه آنها را.”

تماشا کنید: دیزنی Bob Iger مراحل را از مدیر عامل شرکت نقش—در اینجا چیزی است که سه تحلیلگران می گویند در مورد حرکت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de