دیزنی سهام پرش به دیزنی+ اشتراک تصویب 50 میلیون

یک صحنه از “Mandalorian” یک اصلی جنگ ستارگان مجموعه تلویزیونی است که در جریان دیزنی+.

منبع: دیزنی

دیزنی اعلام کرد که دیزنی+ آن ویدئو جدید خدمات در حال حاضر بیش از 50 میلیون مشترک. که تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از دیزنی گزارش شده در فوریه 4, هنگامی که آن را گفت: در آن Q1 درآمد که دیزنی+ رسیده 26.5 میلیون مشترک در طول سه ماهه.

در آن زمان مدیر عامل سابق Bob Iger گفت که حدود 20 درصد از این مشترکان از طریق یک توزیع با همکاری Verizon. دیزنی+ ارائه شده است به صورت رایگان به برخی از مشتریان ورایزون برای یک سال.

سهام دیزنی شروع به پریدن کرد و به اندازه 7% در اخبار در بعد از ساعات معاملاتی.

دیزنی+ نورد در بریتانیا و ایرلند و فرانسه و آلمان و ایتالیا و اسپانیا و اتریش و سوئیس در دو هفته گذشته این شرکت اعلام کرد. آن را نیز راه اندازی در هند هفته گذشته است.

اما افرادی که در خانه گیر کرده در سراسر جهان با توجه به مستندات مربوط به coronavirus را نیز صرف بیشتر زمان آنلاین. ورایزون ترافیک وب سایت مشخصی 20 درصد در یک هفته, برای مثال. در مارس 31, نیلسن گفت که جریان بینندگان پرید 22 درصد در طول هفته مارس 16 برابر قبل از هفته است. با توجه به این گزارش بسیاری از افراد وقت خود را صرف جریان Netflix بکشد.

Netflix اضافه 8.8 میلیون شبکه جهانی مشترکان در طول سه ماهه چهارم سال 2019, 8.33 میلیون نفر از آنها بین المللی مشترکین. در آن زمان آن را به حال بیش از 167 میلیون مشترک پرداخت در سطح جهان است. 60.4 میلیون مشترک در ایالات متحده آمریکا

Netflix راه اندازی جریان آن سرویس در سال 2007. این پیشی 50 میلیون عضو در سال 2014 بر اساس یک جدول زمانی بر روی وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>