دیزنی گزارش 58 درصد کاهش در درآمد عامل از پارک ها و کشتی خود را بدترین ضربه بخش

دیزنی گزارش نتایج مختلفی برای آن Q2 سال 2020 درآمد پس از زنگ در روز سه شنبه. سهام شد تا حدود 1% پس از ساعت ها در گزارش. Coronavirus همه گیر است مختل دیزنی پارک و کروز, کسب و کار, اما افزایش تعامل در آن به تازگی راه اندازی خدمات جریان دیزنی+.

در اینجا چیزی است که دیزنی گزارش داد:

  • سود هر سهم (EPS): 60 سنت سابق اقلام
  • درآمد: $میلیارد 18.01

وال استریت بوده است پیش بینی سود هر سهم 89 سنت در روز درآمد حاصل از $17.80 میلیارد دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر برآورد دیزنی در سه ماهه دوم به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به آمار جهانی اقتصاد و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

این اولین بار است که گزارش های درآمدی شرکت ها با باب Chapek در راس دیزنی پس از مدیر عامل سابق Bob Iger اعلام کرد در ماه فوریه او را گذر به نقش رئیس اجرایی. Iger شده است انتظار می رود به بازنشستگی در پایان سال 2021 اما به گفته سرمایه گذاران او تصمیم گرفت به گام را به تمرکز بر روی پروژه های خلاق در حال حاضر که عمده تعهدات مانند روباه ادغام و راه اندازی دیزنی+ شد پشت سر او.

تاثیر بیماری همه گیر بود به خصوص تلفظ در آن پارک تجارب و محصولات بخش. دیزنی برآورد تاثیر آن عامل درآمد برای این بخش در حدود 1 میلیارد دلار بیشتر به دلیل درآمد از دست رفته به دلیل تعطیلی. این شرکت در گزارش 58 درصد کاهش در سود عملیاتی برای بخش این سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

در اینجا چگونه دیزنی بخش های انجام شده در سه ماهه از نظر درآمد نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته:

  • شبکه های رسانه: $7.26 میلیارد دلار تا 28 درصد
  • پارک تجارب و محصولات: $5.54 میلیارد و پایین 10%
  • استودیو سرگرمی: $2.54 میلیارد دلار تا 18%
  • مستقیم به مصرف کننده و بین المللی: $4.12 میلیارد دلار تا بیش از 100%

دیزنی دیدم یک نقطه روشن در آن مستقیم به مصرف کننده و کسب و کار. این شرکت گزارش شده است که در مارس 28, آن را تا به حال 33.5 میلیون مشترکان پرداخت می شود به آن, جدید, جریان, خدمات, Disney+. در اوایل ماه آوریل این شرکت گفت: آن را به حال پیشی گرفتن 50 میلیون مشترکان پرداخت می شود که کارگران در آنجا ماند و در خانه را به سرعت گسترش ویروس.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

افشا: Universal Studios پارک متعلق به NBCUniversal شرکت مادر از CNBC.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: اپل و دیزنی و دیگر غول های رسانه ها در حال آماده شدن برای نبرد در برابر Netflix در جریان جنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>