دیزنی ضربان درآمد انتظارات اما نمی به روز رسانی دیزنی+ راهنمایی

دیزنی گزارش مالی سه ماهه اول درآمد در روز سه شنبه و آن را ضرب و شتم در هر دو بالا و پایین خط. سهام نوسان پس از ساعت ها اما اکثرا در 1 ٪ از قیمت سهام در.

در اینجا کلید اعداد:

  • سود هر سهم: $1.53 هر سهم در مقابل دلار 1.44 هر سهم انتظار می رود با توجه به تحلیلگران بررسی Refinitiv
  • درآمد: $20.86 میلیارد دلار در مقابل دلار 20.79 میلیارد رود هر Refinitiv

نتایج مارک دیزنی اولین گزارش درآمد از راه اندازی آن, جدید, جریان, خدمات, Disney+, در ماه نوامبر گذشته. در انتشار درآمد دیزنی مدیر عامل Bob Iger گفت: خدمات “بیش از حتی ما بزرگترین انتظارات است.”

دیزنی+ در حال حاضر 26.5 میلیون مشترک است که از 10 میلیون امضاء یو پی اس ثبت نام برای خدمات پس از آن راه اندازی نوامبر 12. دیزنی گفت: متوسط درآمد ماهیانه هر پرداخت دیزنی کاربر $بود 5.56.

در درآمد این شرکت تماس Iger گفت: حدود 20 درصد از 26.5 میلیون مشترک که برای امضا دیزنی+ را از طریق یک محاکمه رایگان با ورایزون. تقریبا 50% از مشترکین ثبت نام برای این سرویس از طریق دیزنی+ سایت و “بسیاری از آنها را خریداری و یک سال خدمات و یا حتی سه سال” اشتراک Iger گفت.

Iger اضافه شده است که “هر دو از تبدیل رایگان به پرداخت و اونا رای دادن بودند بهتر از انتظار است.” اونا اشاره به سرعت که در آن کاربران برای ثبت نام و لغو اشتراک.

دیزنی همچنین نمی به روز رسانی آن راهنمایی برای سرویس. این شرکت قبلا پیش بینی بين 60 میلیون و 90 میلیون مشترک تا پایان آن سال 2024 سال مالی. Iger گفت: در این تماس که آن را “خیلی زود” در اجرای دیزنی+ به تغییر ارشاد به خصوص که این سرویس هنوز برای راه اندازی در برخی از بازارهای بین المللی است.

“خوب این بدیهی است که یک شروع بسیار خوب است اما ما در حال به روز رسانی و راهنمایی ما امروز” Bob Iger مدیر عامل شرکت دیزنی گفته جولیا Boorstin در CNBC “بسته شدن بل” در روز سه شنبه. “ما می گویند چیزی در این تماس در مورد جایگزینهای بین پایان سه ماهه پایان دسامبر و که در آن ما به عنوان از دیروز. اما ما در حال به روز رسانی ما guidances.”

ESPN+ در حال حاضر تعداد 6.6 میلیون مشترک و Hulu به 30.4 میلیون مجموع مشترکان است. Hulu, گزارش, متوسط درآمد ماهانه هر مشترک پرداخت می شود از $59.47 در طول سه ماهه. در ضمن ESPN+ گزارش متوسط درآمد ماهانه هر مشترک پرداخت می شود از $4.44 بود که 5 درصد کاهش از سال پیش دوره است.

دیزنی سرزنش کاهش در یک “تغییر در ترکیب مشترکین” به همراه آن بسته اشتراک دیزنی+ ESPN+ و Hulu که پایین تر از متوسط قیمت خرده فروشی هر سرویس در مقایسه با متوسط قیمت خرده فروشی از هر یک از خدمات بر اساس مستقل.

درآمد برای دیزنی پارک تجربه و محصولات بخش رشد 8 ٪ در سال بیش از سال به $7.4 میلیارد دلار در طول سه ماهه در حالی که درآمد عامل افزایش 9 درصد به 2.3 میلیارد دلار. این شرکت گفت: عامل رشد درآمد در طول سه ماهه بود تا حدی پایین تر جبران نتایج در آن بین المللی پارک ها و استراحتگاه.

دیزنی بین المللی پارک و استراحتگاه شد برخورد با اعتراضات در هنگ کنگ و همچنین شیوع کروناویروس. این شرکت یکی از متعدد شرکت های ایالات متحده است که به حالت تعلیق عملیات در چین به عنوان coronavirus شیوع بدتر. این شرکت خود را بسته شانگهای دیزنی توچال در Jan. 25 تا اطلاع ثانوی و به طور موقت بسته شد و دلار هنگ کنگ دیزنی لند پارک.

این شرکت گفت: تعطیلی اخیر از پارک های آن در شانگهای و هنگ کنگ خواهد شد و تاثیر منفی آن مالی سه ماهه دوم و نتایج کامل سال, اما میزان این تاثیر بستگی دارد در چه مدت پارک ها بسته باقی می ماند. دیزنی آن گفت: انتظار می رود درآمد عامل در شانگهای دیزنی به سقوط 135 میلیون دلار در مالی سه ماهه دوم در حالی که هنگ کنگ دیزنی لند می توانید ببینید آن درآمد عامل کاهش حدود 145 میلیون دلار برای سه ماهه دوم.

عامل درآمد در هنگ کنگ دیزنی لند کاهش 80 میلیون دلار در طول سه ماهه اول سال مالی با توجه به کاهش حضور و اشغال هتل به عنوان یک نتیجه از تظاهرات در منطقه است.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>