‘نفرت انگیز’: Flytipping soars در طول coronavirus مستند

Flytipping افزایش یافت پس از شروع coronavirus مستند با توجه به برنامه ایجاد شده برای مبارزه با غیر قانونی آزادسازی زباله.

تاجر میلیونر مارتین مونتاگ می گوید او ClearWaste برنامه در حال بمباران روزانه با صدها نفر از عکس ها از سراسر انگلستان است.

او گفت: “در هفته اول از مستند ما شاهد افزایش 54% در سراسر کشور در مقایسه با این رقم در هفته گذشته است. عید پاک flytipping به ما گزارش شد تا 75 درصد.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“این وحشتناک و نفرت انگیز عمل به دلیل آن را قرار می دهد زندگی مردم در خطر است. نه تنها ما را دیده خطوط و جاده های مسدود شده برای وسایل نقلیه اضطراری, اما آن را نیز خطری برای شورای کارکنان و کشاورزان که مجبور به پاک کردن آن است.

“من درک می کنم که چرا این اتفاق می افتد – مردم در خانه هستند با زمان بیشتری را بر روی دست خود را, و آنها در حال انجام بیشتر کار ساختمان جایگزین نرده تغییرات باغبانی و…. و خورشید را.

“با بیشترین بازیافت زباله مراکز بسته شما نیاز به چسبیدن به این مسائل تا زمانی که مستند است بیش از, اما بسیاری از مردم فقط نمی آماده به انجام این کار است.”

بیشتر از Coronavirus

آقای مونتاگ ایجاد شده در برنامه پس از یک قربانی flytipping کلاهبرداری, پرداخت آنچه او فکر مجوز اپراتور برای حذف زباله که او بعدها کشف شد به سادگی ریخته در نزدیکی خانه اش در نیوهمشایر.

تصویر: هر کسی گرفتار flytipping خطرات محاکمه و به پنج سال زندان عکس: ClearWaste
تصویر: زباله های ریخته شده به طور غیر قانونی در زمین های خصوصی است که مسئولیت landownersPic: ClearWaste

خود را برنامه اجازه می دهد تا کسانی که در پیدا کردن flytip سایت های برای گرفتن و آپلود عکس که کارکنان خود را با تصویب در به شورای مربوطه.

خانواده بن مجموعه را در ادامه از طریق مستند هر چند بیش از یک چهارم از شوراها را متوقف کرده اند جمع آوری ضایعات باغ.

آقای مونتاگ به من نشان داد دو اخیر flytips به خانه اش یک توده عمدتا شاخه های درخت و نرده مسدود کردن باریک خط کشور و دیگر بزرگتر کمپرسی بتن و فلز و لاستیک سمت چپ بر روی لبه یک مزرعه گندم.

دوم شمع شامل چه شبیه ورق موجدار آزبست شاید از یک گاراژ سقف به طور بالقوه خطرناک و نیاز به متخصص و حذف گران قیمت توسط کارشناسان.

دولت می خواهد بازیافت زباله به مراکز باز بماند اما بسیاری بسته اند به دلیل مشکلات در تامین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

مقامات محلی می گویند که آنها در حال بحث با وزارت محیط زیست, غذا و امور روستایی (دفرا) از هر فرصتی برای بازگشایی آنها.

Cllr دیوید Renard, محیط زیست سخنگوی انجمن دولت محلی گفت: “با دولت LGA این است که به دنبال بررسی راه هایی است که در آن, در صورت محدود مراکز بازیافت می تواند بازگشایی شد اما تا این بار به عنوان اطلاعیه های ساخته شده ما باید اصرار دارند که مردم در حفظ و زباله های خود را در محل خانوار.”

تصویر: گزارش flytipping در ClearWaste برنامه ها تا 75% Pic: ClearWaste

زباله های ریخته شده به طور غیر قانونی در زمین های خصوصی است که مسئولیت مالکان که باید تحمل هزینه از بین بردن آن است.

سارا لی سر از سیاست در حومه شهر داد و گفت: “Flytipping است به خصوص افزایش برای مالکان و کشاورزان که در آن مردم در حال بیرون آمدن و قرار دادن آن در زمینه های خود را.

“آنها دو برابر در معرض خطر که در آن آنها را به یک مسئولیت قانونی و به دور از زباله و هزینه به آنها می تواند بزرگ باشد.

“آنها نمی خواهند به صرف زمان خود را انجام می دهند که زمانی که آنها بیش از حد شلوغ در تلاش برای تغذیه کشور به زحمت به روشن کردن flytipping.”

هر کسی گرفتار flytipping خطرات محاکمه و به پنج سال حبس یا حداکثر جریمه £50,000.

یک دفرا سخنگو گفت: “Flytipping آفات جوامع غنایم ما روستا و خطری برای سلامتی انسان و محیط زیست است.

“همه ما نقش مهمی در حفظ محیط زیست تمیز و در حال حاضر بیشتر از همیشه مردم باید با هم کار کنند برای حمایت از جوامع خود در طول این زمان به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>