رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه لعنتی دادستان فدرال به دنبال یک زندان از بین هفت و نه سال برای دیرین خود را متحد راجر سنگ یک جمهوری خواه سیاسی عمل محکوم به دروغ گفتن به کنگره در انتخابات دخالت کرده ،

دادستان روز دوشنبه گفت که برای مدت طولانی زندان با استناد به جدیت سنگ جرایم که شامل دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با سند افشا گروه ویکی لیکس در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و فشار دیپلم, کمدین سفت Credico به تایید او نهفته است.

ساعت بعد سنگ وکلای مدافع خود را در صدور حکم تفاهم نامه به نام قاضی به اعمال بسیار سبکتر از جمله یکی از صرف مشروط با هیچ زمان و در همه صرف پشت میله های زندان.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در اختلاف به زودی پس از آن در توییتر نوشته است که دادستان’ تماس طولانی روی لئامت دادن در زندان برای سنگ بود “شرم آور!”

دوئل حقوقی براده در آمد از سنگ Feb. 20 صدور حکم در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن دی سی که در آن سنگ به اعدام محکوم شده در پاییز گذشته در مورد تسلیم سابق مشاور ویژه رابرت مولر.

“سنگ نهفته است به کنگره و انسدادی انجام مستقیم و بی پروایی نشان دادن حمله به حکومت قانون” دادستان گفت: در تفاهم نامه صدور حکم.

فدرال صدور حکم دستورالعمل توصیه می شود طیف وسیعی از 87 به 108 سال زندان برای سنگ, با توجه به دادستان’ پر کردن.

دادستان گفت که خواهد بود مناسب برای 67 سال.

اما تا آنجا که 62 ماه است که توصیه می شود جمله ای از بهبود در زیر دستورالعمل های فدرال مربوط به شاهد دستکاری.

و دادستان اذعان کرد که قاضی امی برمن جکسون می تواند در نظر گرفتن اثر آن در بهبود هنگامی که او صنایع سنگ جمله را به عنوان به خوبی به عنوان “Credico خود اذعان در دادگاه که او و سنگ به طور معمول رد و بدل پیام های متنی با هذلولی زبان و Credico پست-دادگاه مشاجره که او به طور جدی بر این باورند که سنگ در نظر گرفته شده به او را انجام دهید آسیب فیزیکی.”

اما بعد از آن دوشنبه و سنگ وکلای خود و تشکیل پرونده مورد مناقشه صدور حکم دستورالعمل محاسبه دقیق توسط دادستان. آنها استدلال می کنند که محاسبه صحیح را نشان می دهد یک پیشنهاد زندان از بین 15 و 21 ماه.

اما آنها همچنین به نام جکسون به حرکت رو به پایین از این دستورالعمل و به سنگ یک جمله بدون هر زمان در زندان است. در میان عوامل دیگر آنها اشاره شده در خود داشت زیر نامشخص مسائل مربوط به سلامت او است.

“این است که با احترام فرستاده شده است که دادگاه باید اعمال غیر دستورالعمل حکم آزادی مشروط و با هر شرایط که بداند دادگاه معقول تحت شرایطی” وکلای نوشت.

“سنگ به دنبال به حداقل رساندن شدت این اتهام که او محکوم شده است — در واقع او به شدت آگاه به شدت از وضعیت” وکلای نوشت.

اما آنها افزود: “به عنوان یک زن 67 ساله اولین بار مجرم محکوم جدی ولی غیر جرایم خشونت آمیز راجر سنگ تاریخچه و ویژگی های پشتیبانی از جمله زیر مشورتی دستورالعمل طیف وسیعی از زندان.”

“به طور مفصل در همراه نامه از خانواده و دوستان خود راجر سنگ است به مراتب بیشتر از شخصیت او پروژه در رسانه ها. به عنوان کسانی که او را می دانم به خوبی گواه او یک مرد اختصاص داده شده به دوستان و خانواده خود بلکه کسی است که بارها و بارها تمدید شده خود را فراتر از محدوده نرمال به کمک مجازی غریبه” تشکیل پرونده گفت.

این دفاع شامل ارسال نامه های متعدد حمایت از سنگ, از جمله آنهایی که از همسرش, Nydia که نوشت: “من هم تصور زندگی بدون شوهر من است.”

“اگر راجر است به زندان فرستاده می شود من هیچ وسیله ای برای حمایت از خودم و هیچ پس انداز به سقوط دوباره در” Nydia سنگ نوشت.

دیگر نامه شهادت به سنگ, دوستی, وفاداری, عالی, مشاوره و شفقت است.

اما دادستان اشاره کرد در تشکیل پرونده خود را که “خانه هوش کمیته تحقیق و تفحص که سنگ مسدود شد بررسی اتهامات که ‘دولت روسیه در جهت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور به دنبال ایجاد اختلاف در جامعه آمریکا و تضعیف ایمان ما در فرایند دموکراتیک است.'”

به ویژه که کمیته بود چشم دوخته اند و ادعا می کند که روسیه درگیر در تصمیم گیری توسط ویکی لیکس برای انتشار اسناد مربوط به انتخابات ریاست جمهوری 2016 که شامل ایمیل های به سرقت رفته توسط عوامل از مبارزات انتخاباتی رئیس برای نامزد دموکرات هیلاری کلینتون و از کمیته ملی حزب دموکرات

“سنگ می دانستند گرانش از خانه هوش کمیته تحقیق و تفحص زمانی که او مانع از آن comby دادن شهادت دروغ و دستکاری با یک شاهد عینی” نوشت: دادستان در صدور حکم ضبط خبرنگاری.

“در واقع سنگ اذعان به همان اندازه در بیانیه افتتاحیه قبل از کمیته. سنگ انتخاب آگاهانه بارها و بارها و وقیحانه به مانع و تداخل با جستجو برای حقیقت در مورد این مسئله از اهمیت حیاتی برای همه آمریکایی ها” یادداشت گفت.

“این دادگاه باید تحمیل یک جمله که به دقت منعکس کننده ارزش سیستم قضایی مکان نیاز به اجازه می دهد شاهد به شهادت صادقانه و بدون تهدید و یا دخالت و اهمیت شهادت صادقانه تحت سوگند.”

سنگ حکم نیز نیاز به تأمل جدی از خود جرم و این واقعیت است که او به طور کامل آگاه از جنایات دادستان استدلال کرد.

“سنگ جنایی انجام نشده بود یک عمل از سر استیصال” این یادداشت گفت. “به جای او انجام شد انجام هدفمند توسط کسی که می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شده بود.”

“سنگ نمی شد مجبور به اداي شهادت دروغ قبل از کنگره” دادستان نوشت. “او می تواند گفته اند حقیقت, و یا او می تواند کاهش یافته است دعوت به شهادت در دسترس نباشد.”

“به جای سنگ را انتخاب کرد یکی دیگر از گزینه: او به دروغ کنگره و پس از آن او با دستکاری یک شاهد عینی که می تواند در معرض آن نهفته است” این یادداشت گفت. “سنگ هدف در ابتدا بود به مانع کمیته جستجوی حقیقت است.

ماه گذشته Credico گفت: در نامه ای به قاضی که سنگ سزاوار نیست برای رفتن به زندان با وجود داشتن درگیر در “lowbrow شخصیت حملات” spun “توطئه قصه” و تهدید به سرقت کمدین سگ.

“من نوشتن را با احترام و در عین حال شور و شوق به شما التماس کردن به جمله راجر سنگ به زندان” نوشت Credico در نامه خود به جکسون.

“این است که نه عدالت” برای ارسال سنگ به زندان Credico نوشت. “این است که ظلم و ستم.”

Credico شهادت بود چگونه سنگ سعی کردم به او را به بالا و سنگ نهفته است به کنگره در مورد مخاطبین خود را با ویکی لیکس.

Credico نیز دقیق چگونه سنگ را تهدید به کشتن Credico مورد علاقه سگ بیانکا اگر funnyman را تایید نکرده و سنگ ادعا نادرست به نمایندگان مجلس که Credico بود منبع خود را برای اطلاعات در مورد ایمیل هایی که ویکی لیکس بود که هک شد توسط عوامل از کامپیوتر متعلق به کمیته ملی حزب دموکرات و کلینتون در مبارزات انتخاباتی رئیس جان پودستا.

“شما یک موش است. یک stoolie. شما backstab دوستان” سنگ نوشت Credico در مارس سال 2018 است.

“من خیلی آماده است. بیایید آن را در. آماده شدن برای مرگ است.”

در نامه خود به جکسون Credico نوشت: “راجر سنگ قطعا پاک بسیاری از مردم راه را اشتباه, به خصوص کسانی که در پایان دریافت از لحظهای ساعت lowbrow شخصیت حملات است.”

“سنگ لذت می برد بازی نوجوان بازی های ذهن و کشیدن نوجوانان مانع از شوخی و شوخی. او بی شرمانه اختراع و ترویج عجیب و غریب و invidious توطئه قصه.”

“اما خط پایین این است که آقای سنگ در هسته خود است نا کسی که اشتیاق و بی پروا به دنبال توجه” Credico نوشت. “مثل بیلی وایلدر غم انگیز شخصیت داستانی نورما دزموند سنگ است که همیشه آماده برای آن ‘close-up.'”

“زندان بدون درمان است.”

یکی دیگر از شاهد در سنگ محاکمه شد ریک دروازه سابق تهمت کمپین رسمی ریک گیتس که توضیح داده بودن با مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 2016 در حالی که پس از آن نامزد ریاست جمهوری تا به حال یک تماس تلفنی با سنگ.

دروازه شهادت دادند که درست پس از اتمام تماس مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که “اطلاعات بیشتر را به آینده” از ویکی لیکس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود مولر در نوامبر 2018 که او هیچ خاطره ای از صحبت کردن سنگ مورد ویکی لیکس.

اما تهمت نیز گفت: “من آگاه بود که ویکی لیکس موضوع گزارش رسانه ها و کمپین های مربوط به بحث و گفتگو در این زمان است.”

رئيس جمهور نوشته شده پاسخ به Mueller شد درخواست شده توسط مشاور ویژه در سال 2018 به عنوان بخشی از کاوشگر روسی دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و این سوال که آیا تهمت انتخاباتی تا به حال هماهنگ با روس ها.

دروازه خود محکوم شد توسط جکسون در ماه دسامبر به 45 روز زندان و سه سال تعلیقی برای توطئه و اظهارات نادرست به بازرسان فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im