خوار وکیل مایکل Avenatti مجرم در نایک اخاذی محاکمه

خوار وکیل مایکل Avenatti محکوم شد جمعه توسط یک هیئت منصفه از تمام اتهامات مربوط به تلاش های خود را برای گرفتن تا 25 میلیون دلار از پوشاک ورزشی نایک غول در یک دادستان به نام “قدیمی از مد افتاده تجزیه.”

این حکم در ایالات متحده دادگاه منطقه منهتن نیویورک آمد و دو سال پس از Avenatti به دست آورد گسترده معروفیت خود را برای نمایندگی از انجمن ستاره Stormy Daniels در اختلافات حقوقی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این بمب افکن وکیل که به طور خلاصه flirted با در حال اجرا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, چهره دو نفر دیگر در انتظار فدرال جنایی در بهار امسال مربوط به اتهام دزدی میلیونها دلار از مشتریان از جمله دانیلز و جدی دیگر اتهامات عنوان شده علیه.

“من فکر می کنم او در یک بیت از یک حالت شوک” یکی از وکلای مدافع Danya پری به خبرنگاران گفت: پس از این حکم که Avenatti برنامه ای برای تجدید نظر شود.

“اما او یک جنگنده همانطور که همه شما می دانید و او را به ماندن قوی است.”

دانیلز ارسال شده بیانیه ای در Instagram و گفت: “متاسفانه به نظر می رسد آنچه که مایکل Avenatti به من بود و فقط نوک یک کوه یخ از فریب. من تعجب نیست که او نادرستی شده است نشان داد در مقیاس بزرگ است.”

او افزود: “او متکبر جعلی و بیش از حد پرخاشگرانه رفتار آنقدر فراگیر است که داوران در بر داشت شخصیت واقعی او. اگر چه به وضوح فقط نتیجه من احساس غم خود را برای کودکان و احمقانه برای باور کردن دروغ خود را برای مدت طولانی است.”

Avenatti, 48, متهم شده بود در نایک مورد تلاش برای لرزش publicly traded company با تهدید به رفتن با ادعا شواهدی وجود دارد که این شرکت تا به حال رشوه تازه بازیکنان بسکتبال و خانواده خود را مگر اینکه نایک او را به پرداخت میلیون ها دلار.

Avenatti هشدار داد نایک وکیل که ادعا می کند می تواند “را ده میلیارد دلار مشتری خود را” بازار سهام سرمایه گذاری.

Avenatti بود که ادعا کرد نماینده بسکتبال آماتور مربی گری فرانکلین که شهادت در دادگاه که او غافل از وکیل تاکتیک.

دادستان گفت: Avenatti انگیزه بود از جان گذشته نیاز به خارج شدن از خرد کردن بدهی های شخصی بیش از 11 میلیون دلار.

“من نمی f—ing در اطراف با این و من در ادامه به بازی” Avenatti گفت نایک وکلا در مدت کوتاهی قبل از دستگیری او در ماه مارس گذشته.

افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti پیاده روی در خارج از نیویورک خانه دادگاه پس از شنیدن در یک مورد که در آن او متهم به سرقت 300.000 دلار از یک مشتری سابق بزرگسالان-بازیگر فیلم Stormy Daniels در جولای 23, 2019 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

“شما بچه ها می دانید به اندازه کافی در حال حاضر به می دانم که شما یک مشکل جدی است,” او گفت:.

“و ارزش آن را بیشتر در معرض به من فقط ضربه درب بر روی این چیز. چند میلیون دلار حرکت نمی کند سوزن برای من است.”

Avenatti وکیل Howard Srebnick استدلال به هیئت منصفه که Avenatti رفتار به نایک وکیل “دقیقا” چه “مشتریان می خواستم.”

“او در عمل در ایمان خوب” Srebnick گفت: در بحث بسته شدن.

“در کلمات نایک خود رفت و در آنجا به” فقط آن را انجام دهید برای مشتری خود را.”

هیئت منصفه شروع به تعمق در مورد روز چهارشنبه پس از نزدیک به سه هفته از شهادت و شواهد است.

Avenatti بود که به دستور آمریکا در ماه گذشته بدون وثیقه به اتهام نقض آزادی باند مواجه است و حداکثر ممکن است حکم 20 سال زندان اگر چه او به احتمال زیاد به دور زمان کمتر از آن است.

او برنامه ریزی شده است به محکوم 17 ژوئن اتهام اخاذی انتقال بین ایالتی ارتباطات به قصد اخاذی و سیم تقلب.

جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک که دفتر تحت پیگرد قانونی قرار Avenatti گفت: در یک بیانیه آماده “در حالی که متهم ممکن است تلاش کرده اند تا به لحاظ قانونی و یک دست کت و شلوار و کراوات داوران به وضوح دیدم که این متهم در طرح برای آنچه در آن بود — قدیمی از مد افتاده تجزیه.”

نایک در بیانیه ای گفت: “این حکم صحبت می کند جلد است. ما از هیئت منصفه برای زمان خود و خدمات است که شالوده آمریکا سیستم قضایی است.”

پری Avenatti دیگر وکیل گفت: “ما در حال بدیهی است که نا امید در حکم و حتی شگفت زده شده توسط آن است.”

او گفت که دفاع کرده است “حفظ برخی از مسائل مهم” که در آن تجدید نظر شود.

پری همچنین گفت که دفاع به زودی فایل یک حرکت به دنبال تغییر Avenatti را از شرایط بازداشت در ویژه مسکن واحد شهری مرکز تادیبی فدرال زندان در پایین منهتن.

پری گفت: Avenatti بیان اینکه “غیر انسانی” شرایط در سلول انفرادی.

“او قرار دارد مانند یک قفس حیوانات” او گفت:.

او برنامه ریزی شده بعدی دادگاه نیز در منهتن دادگاه فدرال Avenatti شارژ با swindling دانیلز از 300.000 دلار در درآمد حاصل از یک کتاب او نوشت.

کتاب “افشای کامل” توسط Stormy Daniels دیده می شود برای فروش در نیویورک اکتبر 2 سال 2018 است.

شانون استاپلتون | ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>