دایان ابوت از کابینه سایه

دایان ابوت تایید کرده است او باقی نخواهد ماند در سایه کابینه زمانی که بعد از کار رهبر انتخاب شده است.

سایه دبیر خانه گفت که صرف نظر از این که چه کسی برنده او را به بازگشت به زندگی در backbenches و کار در تضمین حزب نیست یک “منحرف به راست در سیاست های مهاجرت”.

او همچنین اعلام کرد برای حمایت از ربکا طولانی بیلی سایه کسب و کار, منشی, که منتقدان دوبله “تداوم Corbyn” نامزد شده است.

GLASGOW, SCOTLAND - FEBRUARY 15: (L-R) Rebecca Long-Bailey, Lisa Nandy and Sir Keir Starmer pose for photographs after speaking at the Labour leadership hustings on the stage at SEC in Glasgow on February 15, 2020 in Glasgow, Scotland. Sir Keir Starmer, Rebecca Long-Bailey and Lisa Nandy are vying to replace Labour leader Jeremy Corbyn, who offered to step down following his party's loss in the December 2019 general election. Emily Thornberry was eliminated from the race yesterday after failing to secure enough nominations from local constituency parties. (Photo by Robert Perry/Getty Images)
تصویر: خانم ابوت است که پشتوانه ربکا طولانی بیلی (سمت چپ) در رهبری نژاد

صحبت با اسکای نیوز’ Sophy ریج در یکشنبه, Ms ابوت بود پرسید: اگر او می خواست برای حفظ موقعیت ارشد در رهبر جدید را دولت سایه.

“نه” او را تایید کرد. “من خواهد بود پله پایین چون من فکر می کنم رهبر جدید آیا آن را بکی که آیا لیزا [Nandy] آیا آن را Keir [Starmer] آنها باید قادر به خود را انتخاب کنید سایه کابینه.

“من یک backbencher برای چند سال وجود دارد و خیلی افتضاح به انجام در backbenches.

“یکی از چیزهایی که من می خواهم انجام دهید این است مطمئن شوید که ما را منحرف به راست در سیاست های مهاجرت – من فکر می کنم که یک بن بست برای حزب کارگر.

بیشتر از دایان ابوت

“ما به ما ایستاده اصول و پایه های ارزش های ما و اطمینان حاصل کنیم که یک سیاست مهاجرت است و منصفانه است که قابل اجرا است.”

خانم ابوت بود که یک backbencher برای 23 سال قبل از ارتقا به سایه سلامت و دبیران توسط رهبر جرمی Corbyn نیز گفت: کار این است که “دیر شده یک زن رهبر” و آن را “شرم آور” است که این حزب تا به حال هرگز یک.

و او دو برابر کردن او ادعای آن را “بعید” یک ارشد سابق مجلس رسمی شد مرعوب سابق سخنران جان Bercow.

سپهبد داود Leakey که نگهداری نظم در خانه اعیان از 2011-17 ثبت یک شکایت رسمی “جزئیات اتهامات از قلدری و ارعاب و رفتار غیر قابل قبول” توسط آقای Bercow که پا را از سیاست در نوامبر و تکذیب این ادعا است.

آن را بعید است Leakey شد مرعوب Bercow’

Lieutenant General David Leakey is filing a complaint
تصویر: سپهبد داود Leakey ثبت یک شکایت رسمی

اما Ms ابوت توییتی که او “خدمت در آلمان, ایرلند شمالی و بوسنی” و “ادعا می کند او را اذیت” شد “بعید است”.

این باعث واکنش شدید با سر کارمندان دولت’ اتحادیه دیو پنمن گفتن اسکای نیوز: “سعی کنید و نشان می دهد به نحوی که دیوید Leakey پس زمینه باعث می شود او را مصون از این من فکر می کنم مضحک است. آن را فاقد عقل سلیم است. آن را به سادگی در مورد تلاش برای حمایت از Bercow.”

پرسید: اگر او انکار Lt Gn Leakey شد مرعوب Ms ابوت گفت ریج گفت: “هر کسی می تواند مورد آزار واقع شدند. هر کسی در هر سنی و یا هر حرفه ای می تواند مورد آزار واقع شدند. من فکر می کنم تهدید آمیز Leakey یک چیز است اما البته هر کسی می تواند مورد آزار واقع شدند.”

او اصرار داشت: “هر کسی می تواند مرعوب. اما من فکر می کنم که با توجه Leakey و نقش رهبری است که او به من گفت: من فکر می کنم بعید است او مرعوب جان Bercow.

“اذیت توسط جان Bercow, توهین جان Bercow اما نه مرعوب.”

John Bercow
تصویر: جان Bercow رد هر گونه اتهام از قلدری

خانم ابوت افزود او می دانست که بسیاری در مورد دریافت.

“هر کسی می تواند مورد آزار قرار گرفته – و من می دانم بیشتر در مورد این از برخی از اعضای پارلمان به خاطر من باقی می ماند بیشتر آزار آنلاین از هر کار MP” او گفت:.

“اما من می گفت این بود که با توجه Leakey تاریخ آن بعید به نظر می رسد او می خواهم در واقع مرعوب جان Bercow.”

رئیس سابق مواجه قایق از قلدری اتهامات در اجرا به استعفای خود را, اما موج جدید راه اندازی شد که این گزارش کار شد تا پوشش به معرفی او برای سناتوری.

سحر ساقی یک نماینده در حال اجرا به حزب معاون رهبر گفت: Downing Street باید دنبال سنت و بالا بردن Mr Bercow به مجلس اعیان – “در غیر این صورت من فکر می کنم که یک شکل از قلدری بیش از حد”.

در اوایل این هفته او را رد اتهامات که او اغلب از دست داده و خلق و خوی خود را.

“من هیچ عذرخواهی برای این واقعیت است که من مبارزه من گوشه.

“اما این ایده من بود و نوعی از گاو خشمگین… هیچ اعتبار در همه,” او گفت: با توجه به نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>