دویچه بانک مجموعه کنار 280 میلیون دلار برای مقابله با تاثیر از coronavirus

دویچه بانک در کنار 260 میلیون یورو ($282 میلیون دلار) برای مقابله با پتانسیل وام ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران این بانک گفت: آن را به عنوان گزارش خود را در سه ماهه اول نتایج جستجو برای 2020 ،

می آید پس از آلمان دهنده پیش منتشر شده در برخی از آمار و ارقام سه ماه گذشته روز یکشنبه.

آن را در حال حاضر تایید کرد که درآمد خالص 66 میلیون یورو در سه ماهه اول — از 201 میلیون یورو گزارش شده در سه ماهه اول سال 2019. درآمد در آمد در 6.35 میلیارد یورو تقریبا دقیقا همان یک سال پیش.

در اینجا دیگر معیارهای کلیدی منتشر شده در این گزارش:

  • در کل غیر از هزینه های بهره بودند 5.6 میلیارد یورو در مقابل 5.9 میلیارد یورو یک سال پیش
  • CET 1 نسبت آمار 12.8% در مقابل 13.7% یک سال پیش

این بانک همچنین در کنار مجموع 506 میلیون یورو در مقررات مربوط به از دست دادن اعتبار که شامل حدود 260 میلیون یورو مربوط به Covid-19. این یک شکل است که در حال نزدیک تماشا توسط سرمایه گذاران در این فصل درآمد به عنوان بانک آماده شدن برای تاثیر مالی جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

برای تمام سال های بانکی گفت: این انتظار تامین اعتبار زیان 35-45 اساس امتیاز وام.

صحبت کردن با CNBC شنبه, James von Moltke CFO از دویچه بانک گفت: “ما فکر می کنیم ارائه مناسب است برای خطر در وام ما کتاب است.”

دویچه بانک نیز گزارش شده بالاتر درآمد در بانکداری سرمایه گذاری را افزایش داد با 13 درصد افزایش در درآمد ثابت و ارز را بدست آورد و در آن بانک های خصوصی کسب و کار. اما بانک شرکت واحد و مدیریت دارایی صاف در مقابل از سال قبل.

آلمانی قرض دهنده دست و پنجه نرم دادخواهی هزینه های پایین تر سهم بازار در سرمایه گذاری و تجاری و بانکی تعدادی از مدیریت وزرا انجام می دهد در دهه گذشته.

“ما قصد داریم به ادامه به ارائه هزینه های ما هدف این سال و سال آینده … برای مطمئن شوید که این سال خواهد بود سخت تر از ما پیش بینی شده اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم هر دو در مدیریت ما در معرض خطر و هزینه های ما برای حفظ سودآوری” von Moltke گفت CNBC.

این بانک قیمت سهم به پایین است که توسط حدود 13 درصد بیش از سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>