دویچه بانک می بیند چین ‘V شکل recovery’ تعدیل در نیمه دوم سال 2020

این عکس گرفته شده در مارس 30, سال 2020 نشان می دهد یک کارمند مشغول به کار در یک باتری خط تولید در یک کارخانه در هوایبی در چین شرقی استان آنهویی.

خ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اقتصادی چین و بهبود می سرد در نیمه دوم سال 2020 و پس از آن قوی جستن از پایین در اوایل سال با توجه به دویچه بانک اقتصاددان ارشد و رئیس تحقیقات برای آسیا و اقیانوسیه مایکل اسپنسر.

“چین است که به وضوح پیشرفت به سرعت در حال از Covid اپیدمی” اسپنسر گفت CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه. “تمام داده ها از اواسط ماه فوریه اشاره کرده اند به عنوان نزدیک به اندازه کافی به یک V-شکل بهبودی به عنوان ما در حال رفتن به هر نقطه است.”

چشم انداز پیش رو به نظر می رسد کمتر روشن — با توجه به اسپنسر — چه کسی گفت که تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس است “اولین و مهمترین” در مصرف فعالیت به عنوان مردم هستند یا قفل شده است و یا انتخاب به بیرون بروید.

“هنگامی که شما نگاهی به چینی ها داده — به استثنای سینما که هنوز هم بسته و رستوران ها که در آن مردم هنوز هم گریزی به رفتن به رستوران بزرگ — فروش خرده فروشی از محصولات تقریبا به طور کامل بهبود به عنوان ممکن است به نوعی از تنظیم فصلی قبل از Covid سطح” اسپنسر گفت.

به عنوان یک نتیجه از بهبود در تقاضای داخلی گفت: “پی در پی نرخ رشد است که فقط رفتن به کندتر به عنوان وجود دارد کمتر از یک شکاف به فعالیت طبیعی به نزدیک است.”

این دو رقم کاهش در تولید ناخالص داخلی در بقیه جهان واقعا میخوام آمار صادرات چین بیش از سه ماهه آینده بسیار سخت است.

مایکل اسپنسر

اقتصاددان ارشد و رئیس تحقیقات برای آسیا و اقیانوسیه مایکل اسپنسر

در ضمن فروش تجهیزات پزشکی شده اند “بسیار مهم و کمک کننده به رشد صادرات” بیش از چند ماه گذشته هر چند اقتصاددان گفت که به احتمال زیاد خواهد شد “مخروطی است.”

آمار اقتصادی اخیر منتشر شده اند که همچنان به نشان می دهد اقتصاد چین رو به بهبود است. در ماه ژوئن هر دو رسمی و همچنین خصوصی Caixin/Markit ساخت شاخص مدیران خرید نشان داد که توسعه در این بخش نسبت به ماه قبل است.

به دنبال دیگر منابع خارجی تقاضا اسپنسر گفت: تکنولوژی چرخه در چین شده است “بزرگترین شگفتی است.”

“فن آوری چرخه تبدیل شد مثبت در سه ماهه چهارم سال گذشته که قرار بود به یک تفاوت مهم برای این منطقه در مقابل آمریکا و اروپا که در واقع ادامه و شاید کار از صفحه اصلی اضافه شده است که به انگیزه,” او گفت:.

هنوز هم این اقتصاددان افزود: “اگر شما در چین, واردات تجهیزات الکترونیکی که منجر صادرات آن توسط یک یا دو ماه نشانه ای است که این همه رفتن به کم کردن سرعت در طول چند ماه آینده.”

“این دو رقم کاهش در تولید ناخالص داخلی در بقیه جهان هستند واقعا به آمار صادرات چین بیش از سه ماهه آینده بسیار سخت” اسپنسر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>