دویچه بانک با آمار 150 میلیون دلار جریمه برای ارتباط مجرم جفری اپستاین

یک Deutsche Bank AG پرچم مگس در خارج از دفتر این شرکت در وال استریت در نیویورک است.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایالت نیویورک تنظیم کننده های مالی گفت: آنها سیلی دویچه بانک با 150 میلیون دلار جریمه “برای انطباق قابل توجهی شکست” در این بانک معاملات با متهم و بازداشت قاچاقچیان جفری اپستاین در حال حاضر مرده سرمایه گذار و همچنین با دو مشتری بانک است.

وزارت امور خارجه نیویورک از خدمات مالی گفت که دویچه بانک که توافق برای پرداخت تحت یک رضایت سفارش “نتوانست به درستی نظارت بر حساب فعالیت های انجام شده از طرف مجرم جنسی ثبت شده با وجود کافی اطلاعات که در دسترس عموم در مورد شرایط اطراف آقای اپستین زودتر جنایی در آوریم.”

دویچه بانک حفظ یک رابطه اپستاین و همچنین با
“مرتبط با افراد و اشخاص از آگوست 2013 تا دسامبر سال 2018” هنگامی که بانک به پایان رسید آن معامله با او پس از میامی هرالد منتشر شده یک سری از داستان در مورد فدرال غیر پیگرد قانونی معامله است که اپستاین به دست آمده در سال 2008 در فلوریدا.

این Financal بخش خدمات گفت که به دلیل این بانک نظارت شکست “بانک پردازش صدها نفر از معاملات بالغ بر میلیون ها دلار است که حداقل باید خواسته های اضافی و موشکافی در نور آقای اپستین تاریخ است.”

کسانی که معاملات شامل پرداخت به افرادی که علنا ادعا شده است اپستین co-توطئه گران در سوء استفاده جنسی از زنان جوان و شهرک مجموع بیش از 7 میلیون دلار و پرداخت به شرکت های حقوقی از بیش از 6 میلیون دلار “برای چه به نظر می رسد شده اند هزینه های قانونی از آقای اپستاین و شرکت خود توطئه گران” این اداره گفت.

پرداخت های دیگر ساخته شده بودند “به روسیه مدل های پرداخت برای زنان کمک درسی مدرسه و هتل و هزینه های اجاره و (سازگار با اتهامات قبل از تخلف) پرداخت به طور مستقیم به زنان متعدد با اروپای شرقی نام خانوادگی” با توجه به این بخش است.

همچنین اشاره شد اپستین “دوره ای مشکوک برداشت پول نقد — در مجموع بیش از $800,000 بیش از حدود چهار سال در این اداره گفت.

سرمایه گذار و جفری اپستین به نظر می رسد در یک عکس گرفته شده برای نیویورک دولت در بخش عدالت کیفری خدمات جنسیت مجرم رجیستری مارس 28 سال 2017 به دست آمده و توسط ایسنا در 10 ژوئیه 2019.

ایالت نیویورک بخش عدالت کیفری خدمات | جزوه | ایسنا

دولت گفت: این اولین اجرای عمل توسط یک تنظیم کننده در برابر یک موسسه مالی برای ارتباط با اپستاین.

رضایت سفارش را پوشش می دهد دویچه بانک در ارتباط با اپستین و خبرنگار روابط بانکی با Danske Bank استونی و FBME بانک.

منظور اشاره می کند که بانک ها ملزم به ضد پول شویی کنترل در محل است که آنها همچنین نیاز به نظارت بر مشتریان خود را به جلوگیری از آنها را از تسهیل فعالیت های جنایی.

دولت خدمات مالی سرپرست لیندا Lacewell گفت: در تهیه بیانیه “در هر یک از موارد است که امروز حل دویچه بانک موفق به اندازه کافی نظارت بر فعالیت مشتریان است که بانک خود تلقی می شود در معرض خطر.”

“در مورد جفری اپستاین در خصوص با وجود دانستن آقای اپستین جنایی وحشتناک, تاریخچه بانک inexcusably موفق به شناسایی و یا جلوگیری از میلیون ها دلار از معاملات مشکوک,” Lacewell گفت.

دولت مالی بخش خدمات گفت: این نتیجه رسیدند که دویچه بانک موفق به نظارت بر فعالیت های خود را جلو مشتریان بانک Danske استونی و FBME “با احترام به خود را خبرنگار و دلار پاکسازی و کسب و کار. “

این بخش اشاره کرد که Danske استونی “در مرکز یکی از بزرگترین پول شویی رسوایی” و تا به حال شاهد شکست که منجر به مقدار زیادی از پول در حال انتقال از طرف الیگارشی روسیه.

“در طی سال های طولانی رابطه بین دویچه بانک و Danske استونی, دویچه بانک بود و بارها و بارها در اطلاع از این نقایص و از این واقعیت است که پیشرفت های چند شد انجام شده توسط Danske استونی” بخش گفت.

“با وجود این واقعیت است که دویچه بانک اختصاص داده Danske استونی بالاترین خطر ممکن است امتیاز دویچه بانک موفق به اقدام مناسب برای جلوگیری از Danske استونی از انتقال میلیاردها دلار از معاملات مشکوک از طریق دویچه بانک حساب در نیویورک است.”

تنظیم کننده نیز گفت که دویچه بانک در ارتباط با FBME نمایندگی مشابه شکست “به قانون پرچم قرمز” از “در معرض خطر مشتری است که نیاز سالانه پیشرفته ضد پول شویی را بررسی می کند.”

“با وجود این چک وجود دارد شواهد کمی که FBME بهبود کیفیت آن کنترل بیش از چندین سال” خدمات مالی اداره گفت

دویچه بانک مدیر عامل مسیحی دوخت در ارتباطات داخلی به تمام کارکنان بانک در مورد حل و فصل گفت: “امروز در خدمت به عنوان یک یادآوری از چگونه ما باید هوشیار باقی می ماند.”

“این نه تنها نشانه سالگرد ما رقابت را به نفع خود’ استراتژی بلکه ما حل و فصل فقط اعلام کرد با نیویورک گروه خدمات مالی (DFS), حل و فصل تحقیقات به ما کنترل و فرآیندهای در مبارزه با جرایم مالی,” دوخت گفت.

او اشاره کرد که “حل و فصل مسائل را پوشش می دهد سه: Danske Bank بانک فدرال خاورمیانه و سابق ما کسب و کار ارتباط با جفری اپستین.”

“Onboarding دومی به عنوان یک مشتری در سال 2013 یک اشتباه بحرانی و نباید هرگز اتفاق افتاده است” مدیر عامل شرکت گفت.

یک دویچه بانک گفت: “ما اذعان می کنند که ما خطا onboarding اپستاین در سال 2013 و ضعف در فرآیندهای ما و آموخته اند که ما از اشتباهات و کاستی.”

سخنگوی گفت که بلافاصله پس از اپستاین بازداشت در قاچاق جنسی کودکان اتهامات در ماه جولای سال 2019 بانک “تماس حاصل اجرای قانون و ارائه کامل ما کمک های خود را بررسی است.”

ما شده اند به طور کامل شفاف و باید خطاب به این مسائل با ما تنظیم کننده تنظیم های ما تحمل خطر و سیستماتیک پنجه مسائل” سخنگوی گفت.

اپستاین 66 درگذشت در ماه اوت گذشته در یک زندان فدرال در منهتن از آنچه مقامات حکومت بود خودکشی با حلق آویز پس از رد وثیقه در پرونده جنایی که در آن او به اتهام قاچاق جنسی کودکان و توطئه برای ارتکاب قاچاق جنسی کودکان.

چند میلیونر سرمایه گذار بود, یک دوست سابق رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون و همچنین بریتانیا شاهزاده اندرو.

او همچنین یک مجرم جنسی ثبت شده داشتن التماس کرد گناه را به ایالتی فلوریدا اتهامات در سال 2008 که یکی از آنها مربوط به پرداخت برای خدمات جنسی از یک دختر زیر سن قانونی. اپستاین خدمت 13 ماه در زندان در آن صورت البته خیلی از زمان روی کار آزاد است.

هفته گذشته اپستاین ادعا procurer و سابق, دوست دختر Ghislaine ماکسول دستگیر شد فدرال اتهامات در حالی که پر از سوراخ در $1 میلیون و گریز در, New Hampshire.

دادستان در نیویورک می گویند که در اواسط سال 1990 ماکسول کمک اپستاین دسترسی به و داماد زیر سن قانونی دختران به طوری که آنها را می توان مورد آزار جنسی توسط او و گاهی اوقات با مشارکت خود را. حداقل یکی از دختران 14 ساله شد, دادگاه, مقالات می گویند.

Maxwell, 58, منتقل شد و توسط مقامات شهر نیویورک است. او اولین حضور در دادگاه در دادگاه فدرال منهتن برای جولای 14.

او در حال حاضر در حال برگزار شد در یک زندان فدرال در بروکلین در انتظار یک تصمیم در مورد اینکه آیا او باید به قید وثیقه. دادستان می خواهید او برگزار شد بدون وثیقه خواستار پرواز افراطی خطر است.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>