با وجود ما و تعرفه ها و مبارزه با تروریسم در اروپا نگرانی های فرانسوی شراب و ارواح صادرات آمار رکورد در سال 2019

بطری شامپاین فرانسوی نشستن در یک انبار در ریمز فرانسه در فوریه 20, 2020.

آماندا Macias | CNBC

پاریس — از بوردو به کنیاک فرانسوی صادرکنندگان آمار یک رکورد جدید در سال 2019 با وجود رشد ابر اقتصادی و ژئوپولیتیک اضطراب.

خارج از کشور خرید و فروش شراب و ارواح — فرانسه دومین صادرات پس از هوافضا — افزایش 5.9% به رکورد $15.3 میلیارد دلار با توجه به آخرین آمار و ارقام از فدراسیون شراب فرانسوی و روح صادرکنندگان.

فروش به ایالات متحده بزرگترین بازار صادرات برای شراب و ارواح, افزایش 16 درصد به $3.9 میلیارد دلار در سال 2019. افزایش فروش با توجه به گروه صنعتی بود که با توجه به پیش بینی افزایش اطلس تجارت تنش است.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل 25 درصد عوارض بر مجموعهای از کالاهای اروپایی از جمله فرانسه هنوز هم شراب در پاسخ به هواپیما یارانه ها. پس از این تعرفه صنعت آماده برای دور دیگری از وظایف در اقدامی تلافی جویانه برای یک مالیات بر خدمات دیجیتالی. کسانی که مذاکرات ادامه دارد, اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از عدم قطعیت است.

“ایالات متحده 25% وظایف اضافی منجر به 17.5 درصد کاهش از بطری هنوز شراب صادرات طی سال 2019 سه ماهه تنها با یک €40 میلیون [$43 میلیون] از دست دادن از گردش مالی” با توجه به گروه های صنعت’ گزارش.

بیشتر چه, مذاکرات مربوط به مبارزه با تروریسم در اروپا به بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا منجر به به طور مشابه در پیش بینی نکنم. فروش به انگلستان بزرگترین بازار صادرات برای شراب و ارواح, افزایش 4.4 درصد به حدود 1.5 میلیارد دلار.

با وجود دستاوردهای رئیس جمهور از انجمن از شراب و ارواح صادرکنندگان ابراز نگرانی می کند که در سال 2020 خواهد بود یک سال سخت برای صنعت.

“2019 نتیجه مثبت باید اشتباه گرفته شود: سیاسی بین المللی محیط زیست و تجارت تنش بود و شدید در اثر شراب فرانسوی و ارواح صادرات نشان می دهد 2020 خواهد بود یک چالش برانگیز سال” نوشته آنتوان Leccia در بیانیه ای.

“خودسرانه تحریم ها که تحت تاثیر بخش ما پس Oct. 18, [2019] ما را تهدید می کند توسعه در جهان پیشرو بازار خواهد شد که باید سنگین تاثیر بر صادرات شرکت و به طور گسترده تر در 500,000 بازیکنان در بخش شراب,” او اضافه شده است.

در ضمن در یکی از مشهورترین مناطق شراب فرانسوی, شامپاین شاهد اندکی کاهش در صادرات میان رشد ابر اقتصادی و ژئوپولیتیک اضطراب.

شامپاین صادرات کاهش یافته و از 301.9 میلیون بطری در سال 2018 به 297.5 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط Comite شامپاین انجمن تجارت است که نشان دهنده تولید کنندگان و شامپاین خانه.

این Comite شامپاین ذکر بلندی شرایط اقتصادی در بریتانیا و ایالات متحده — منطقه برترین بازارهای صادراتی — به عنوان دلایل برای 1.6% کاهش.

“در یک زمینه از عدم اطمینان در ما دو پیشرو در بازارهای صادراتی و نگران کننده اقتصاد کلان و محیط ژئوپلتیک این نتایج نشان از انعطاف پذیری قابل توجه از شامپاین بازار” شرکت رئیس جمهور از Comite, شامپاین, Jean-Marie Barillere و Maxime Toubart نوشت: در بیانیه مشترک.

با وجود شیب در صادرات این Comite شامپاین تخمین می زند که منطقه در آورده $5.4 میلیارد دلار در فروش.

در سال 2018 بریتانیا اختصاص 26.7 میلیون بطری در حالی که ایالات متحده دیدم 23.7 میلیون بطری.

هنوز شامپاین صادرات را تحت الشعاع مصرف داخلی برای سال دوم در یک ردیف در 155.5 میلیون بطری یا 52.5 درصد از کل تولید. بازار فرانسه اختصاص 141.5 میلیون بطری است که نشان دهنده حدود 4% کاهش نسبت به سال قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>