دموکرات شومر کاردین و قهوه ای بپرسید SBA به بررسی گزارش که وام برنامه مورد علاقه ثروتمند

رهبر اقلیت سنا چاک شومر دموکرات از نیویورک و سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل در واشنگتن در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.

سارا Silbiger | بلومبرگ | گتی ایماژ

سه پیشرو سناتور دموکرات خواستار مدیریت کسب و کار کوچک به منظور بررسی این که آیا بانک ها به ثروتمند درمان ترجیحی به عنوان آنها doled پول از یک کلید برنامه کمک.

در نامه مورخ دوشنبه دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر و Sens. بن کاردین از مریلند و Sherrod قهوه ای از اوهایو خواسته آژانس بازرس کل به نگاه به گزارش های که وام دهندگان را “اولویت بندی برنامه های خود را بزرگتر و ثروتمندتر مشتریان به ضرر کوچکتر کسب و کار” آسیب دیده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

نمایندگان مجلس نیز خواسته SBA به “ارائه توصیه” مه 8 در این اقدامات آن است که مصرف به “اطمینان کسب و کارهای کوچک دریافت پول آنها نیاز دارند و درمان می شوند نسبتا” توسط وام دهندگان شرکت کننده در برنامه.

سناتور اعلام شد نامه رییس جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه را امضا و به قانون برای دوباره پر کردن چک Protection Program می دهد که شرکت های کوچک بخشایش وام اگر آنها با استفاده از پول در هزینه ها از جمله حقوق و دستمزد و اجاره. اولیه $350 میلیارد دلار بودجه استخر ایجاد شده در ماه گذشته به سرعت تبخیر و قانون جدید قرار می دهد یکی دیگر از $310 میلیارد به برنامه — از جمله 60 میلیارد دلار به طور خاص برای وام دهندگان.

برخی از قانونگذاران فشار قرار داده و در SBA به نیشگون گرفتن و کشیدن این برنامه پس از یک هرج و مرج rollout که شامل برخی از شرکت های بزرگتر کمک در حالی که هزاران نفر از کوچکتر متقاضیان باقی مانده بودند در برزخ است. آژانس صادر هدایت دوشنبه است که با هدف به آن را سخت تر برای شرکت های دولتی برای دسترسی به کمک.

نامه جمعه اعلام کرد می افزاید: به فشار تهمت و دولت چهره از قانونگذاران آن را به عنوان نظارت بی سابقه سیل اورژانس هزینه های که در حال حاضر در صدر 2.5 تریلیون دلار. شومر پیشرو سنا از حزب دموکرات در حالی که کاردین و قهوه ای هستند که اعضای رتبه بندی کسب و کار کوچک و بانکداری کمیته بود.

SBA سخنگوی بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این سازمان را بررسی گزارشات و یا بیشتر تغییر قوانین خود را برای این برنامه است.

سناتور با اشاره به گزارش نیویورک تایمز گفت: برخی از بزرگترین بانک های آمریکایی مانند جی پی مورگان چیس و سیتی بانک پردازش وام از خصوصی و تجاری مشتریان بانکی قبل از حرکت به برنامه های کاربردی از کسب و کارهای کوچک. این روزنامه گزارش داد که بانک های خصوصی مشتریان در سیتی به سادگی تا به حال به ارسال مدارک خود را به بانکداران که در زمینه برنامه های کاربردی برای آنها.

“تقریبا تمام” از 8,500 خصوصی و تجاری متقاضیان در تعقیب یک وام در مقابل تنها 18,000 از بیش از 300,000 مشتریان کسب و کار کوچک است که در تلاش برای دریافت کمک با توجه به بار. در بیانیه ای به CNBC این هفته تعقیب آن گفت: “کار می کرد به سرعت به عنوان ممکن است در یک مسابقه در برابر زمان و حجم و فرآیندهای دستی.” این شرکت گفت: اکثریت قریب به اتفاق وام خود را رفت و به “کوچکتر مشتریان کسب و کار.”

در ضمن سیتی سخنگوی CNBC گفت که پنج نفر از شرکت 6,573 وام به بانک های خصوصی مشتریان. یکی دیگر از 470 وام به بانکداری تجاری و مشتریان.

یک سیتی سخنگو گفت: “ما به شدت مخالف” با بار گزارش و افزود که “وجود دارد هیچ درمان ترجیحی.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>