دموکرات چکش پیشتاز برنی ساندرز بیش از فیدل کاسترو دفاع

جبهه دموکراتیک-دونده برنی ساندرز آمد زیر آتش دوشنبه از رقبای خود را بیش اخیر خود جزئی دفاع از کوبا انقلابی و کمونیست دیکتاتور فیدل کاسترو.

کمتر از دو روز پس از ان بی سی نیوز پیش بینی شده است که ساندرز برنده نوادا حزبی توسط یک حاشیه گسترده ای را در مبارزات انتخاباتی دشمنان پاره به نظرات در مورد کاسترو که او در مصاحبه با CBS’ “60 دقیقه.”

“فیدل کاسترو سمت چپ تیره میراث های بیگاری مذهبی سرکوب گسترده فقر و باندهای مأمور شلیک و قتل هزاران نفر از مردم خود” توییتی سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ.

“اما مطمئن, برنی, اجازه دهید بحث در مورد برنامه های سواد آموزی.”

بلومبرگ که ارزش خالص برآورد شده است در بیش از 60 میلیارد دلار در حال حاضر صرف صدها میلیون نفر از خود دلار را پیشنهاد ریاست جمهوری. او قصد دارد به از بند باز کردن کامل در رسانه ها حمله مقابل ساندرز از جمله حمله به تبلیغات و انتشار مخالفان تحقیقات بلومبرگ کمپین مشاوران گفت: CNBC.

بلومبرگ و دیگر آرای انتخابات ریاست جمهوری در حال ramping تا حملات خود را علیه ساندرز که آماده است به سر به سوپر شنبه در مارس 3 با شتاب بیشتر و پشتیبانی در این نظر سنجی بیش از هر نامزد دیگر,

اما برخی از دموکرات ناظران سیاسی که از ترس Sanders, 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی ممکن است مخاطره آمیز انتخاب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

ساندرز گفت: “60 دقیقه” که در حالی که او به مخالفت با “اقتدارگرا طبیعت” از کاسترو رژیم “آن را ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است.”

“هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی” ساندرز گفت: در این مصاحبه که پخش یکشنبه شب. “این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟”

پس از یک خبرنگار اشاره کرد که بسیاری از مخالفان شده بود زندانی در کاسترو کوبا ساندرز پاسخ داد: “درست است و ما محکوم است.”

ساندرز با استفاده از فرصت به کنتراست خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای انتقاد از خود در برابر گرم زبان نسبت به رهبران خارجی با فقیر سوابق حقوق بشر است.

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه دهید روشن است … من فکر نمی کنم که [رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد] یک دوست خوب است. من نمی تجارت نامه عشق با یک قتل دیکتاتور” ساندرز گفت.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اضافه شده ساندرز است “نه دوست خوب من.”

کاسترو درگذشت در سال 2016.

دیگر نامزدهای دموکرات شد و سریع به ضربه.

“پس از چهار سال از به دنبال در وحشت به عنوان برگ برنده cozied تا به دیکتاتورها ما نیاز به یک رئیس جمهور که خواهد بود بسیار روشن در برابر رژیم است که نقض حقوق بشر در خارج از کشور گفت:” سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg در یک صدای جیر جیر.

“ما نمی توانیم خطر نامزدی کسی که نمی شناسد این” Buttigieg گفت.

Buttigieg جوانترین دموکرات در اولیه مسابقه برنده بیشتر دولت و نمایندگان در اول-در-این-ملت آیووا انجمن و دقت از دست داده و با رای مردم به ساندرز در نیوهمپشایر اولیه. اما Buttigieg پیش بینی شده بود به محل سوم در نوادا انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که تا به حال یک بار دیده شده است به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک.

بایدن بلومبرگ و Buttigieg همه در زمان عکس در ساندرز به عنوان نوادا نتایج آغاز شده نورد در.

“سناتور ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی” Buttigieg گفت: در لاس وگاس در روز شنبه.

“اگر ما را انتخاب کنید یک نامزد که تجدید نظر به یک پایه کوچک – مانند سناتور ساندرز – از آن خواهد شد یک خطای مهلک” بلومبرگ کمپین در بیانیه ای گفت.

بایدن در ضمن در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در ساندرز کمتر به طور مستقیم با اشاره به واشنگتن پست اعلام کرد که روسیه در تلاش است برای افزایش ساندرز’ کمپین به عنوان بخشی از تلاش های خود برای دخالت در سال 2020 انتخابات.

“ما قصد داریم به کمک بیشتر از ولادیمیر پوتین که می خواهد کسی او فکر نمی کند می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” بایدن گفت: در انتخاباتی خود را رویداد در وگاس در روز شنبه.

ساندرز را محکوم کرده کرملین گزارش داد تلاش برای دخالت یک بار دیگر در جمهوری ایالات متحده مسابقه.

ساندرز نیز در زمان گرما از چند قانونگذاران دموکرات در فلوریدا, صفحه اصلی برای اکثریت جمعیت ایالات متحده از کوبا تبعیدیان که فرار کاسترو دولت استبدادی.

“به عنوان اولین آمریکای جنوبی مهاجر عضو کنگره که با افتخار نشان دهنده هزاران کوبایی آمریکایی پیدا کنم سناتور برنی ساندرز’ نظرات به کاسترو کوبا کاملا غیر قابل قبول” دموکرات فلوریدا در کنگره دبی Mucarsel-پاول گفت در توییتر.

“کاسترو رژیم به قتل و زندانی مخالفان و باعث آسیب غیر قابل بیان به بیش از حد بسیاری از جنوب فلوریدا خانواده” خانه دموکرات نوشت.

Rep. دانا Shalala, همچنین, فلوریدا, حزب دموکرات توییتی که او امیدوار ساندرز در آینده “زمان را به صحبت با برخی از ترکیبات قبل از او تصمیم می گیرد به خواندن تمجید از یک قاتل مستبد مانند فیدل کاسترو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>