قانونگذاران دموکرات اصرار Mnuchin در مقابل ‘بی دلیل شرایط’ در هواپیمایی coronavirus کمک

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای مسافربری جمعیت یک باند که در آن آنها پارک شده با توجه به پرواز کاهش به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در فرودگاه بین المللی تولسا در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده, مارس 23 سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

پیشرو دموکرات کنگره در روز یکشنبه خواست وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به سرعت رسیدن به توافق و نه محل شرایط طاقت فرسا در $25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد کمک های مالی برای شرکت های هواپیمایی وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

Mnuchin ماه گذشته گفت: مالیات دهندگان باید “جبران” برای کمک داده شده به شرکت های هواپیمایی. خزانه دستورالعمل دولت در این بخش گفت: ممکن است تقاضای حکم, گزینه های سهام ممتاز یا اوراق بهادار دیگر در ازای کمک های مالی. اما صنعت اعضای اتحادیه های کارگری و دیگران استدلال کرده اند که اگر وزارت خزانه داری بیش از حد تهاجمی در خواسته های خود از جمله با اصرار بر بزرگ سهام عدالت می تواند به جلوگیری از شرکت های هواپیمایی از گرفتن کمک های مالی در دسترس نباشد.

علاوه بر حقوق و دستمزد, کمک های مالی کنگره آمریکا نیز تایید شده 29 میلیارد وام به مسافر حمل و نقل و خطوط هوایی به عنوان بخشی از تاریخی 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک در ماه گذشته.

“هدف از این برنامه بسیار روشن بود: نگه داشتن امریکا زحمتکش حمل و نقل هوایی حرفه ای در شغل خود از طریق مستقیم و دستمزد پرداخت از وزارت خزانه داری” نوشت: مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چارلز شومر و دموکرات.

“ما نگران وزارت خزانه داری اخیر راهنمایی در مورد ‘صنعت هواپیمایی حقوق و دستمزد پشتیبانی’ برنامه نه به طور کامل منعکس کننده هدف کنگره” آنها نوشت.

وزارت خزانه داری توصیه شده بود شرکت های هواپیمایی درخواست کمک های مالی حقوق و دستمزد برای ارسال پیشنهادات خود را توسط این جمعه گذشته. شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا, JetBlue, آمریکا, ایالات و روح و گفته اند که آنها برای اعمال بخشهایی از کمک. آنها را فاش نمی کند مقدار آنها درخواست شده و نه ساختار آنها پیشنهاد شده است.

شرکت های هواپیمایی و وزارت خزانه داری را در حال حاضر آغاز مذاکرات طی آن نمایندگان مجلس گفت: وزارت خزانه داری باید عاقلانه در آن درخواست.

“کمک نباید با غیر منطقی شرایط که نیروی یک کارفرما به انتخاب ورشکستگی به جای ارائه کمک های مالی حقوق و دستمزد به کارگران آن” نوشت پلوسی شومر و همچنین تشکر. پیتر DeFazio D-سنگ رئیس مجلس کمیته حمل و نقل و زیرساخت و بهداشت ، Sherrod قهوه ای, D-اوهایو, رتبه بندی عضو مجلس سنا کمیته بانکداری مسکن و امور شهری است.

“در حالی که ما قدر این گروه تمایل به دنبال ‘حکم’ در ازای حقوق و دستمزد به کمک ما حمایت نمی کند هر تلاشی که تضعیف توانایی هر گونه حمل و نقل هوایی کارگر برای دریافت مستقیم حقوق و دستمزد به کمک” قانونگذاران اضافه شده است.

این نامه را سناتور. شومر و دموکرات به طور مشابه به نام Mnuchin برای محافظت از تابع نظارت از 500 میلیارد دلار از صندوق کمک مالی تاسیس به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار معامله شد. Mnuchin شد یکی از چهره های کلیدی در طول این مذاکرات و او را کمک به اجرای 500 میلیارد دلار از صندوق. دموکرات ها گفته اند که آنها را از نزدیک دیده بان تمام توزیع پول از صندوق کمک مالی از جمله شرکت هواپیمایی کمک.

وزارت خزانه داری را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

هواپیمایی گریم هوا

حتی با کمک های مالی است که می تواند خود را نگه حدود 750,000 کارگران حفظ و پرداخت از طریق سپتامبر. 30 هواپیمایی در حال حفر در یک مدت طولانی رکود در تقاضای سفر از آنجا که از virus. این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 300 ، 000 در ایالات متحده و اقدامات خشن و از آن جلوگیری از گسترش بیشتر به احتمال زیاد به نگه داشتن درب ظرف را در تقاضا در ماه های آینده, مدیران گفته اند.

مدیر عامل دلتا اد Bastian در روز جمعه گفت: شرکت هواپیمایی اعمال می شود برای به اشتراک گذاشتن آن از کارگر کمک های مالی اما هشدار داد بیشتر منابع مالی مورد نیاز هستند.

“اما آن پول به تنهایی تقریبا به اندازه کافی” باستین نوشت: به کارکنان و اضافه کرد که حامل انتظار دوم-درآمد سه ماهه به پاییز 90 ٪ در سال. “بدون کمک اقدامات ما در حال گرفتن به صرفه جویی در هزینه ها و افزایش منابع مالی جدید که پول خواهد بود رفته ژوئن.”

این اقدامات که دلتا و رقبای خود را در حال بدست گرفتن عبارتند از کاهش خود را در شبکه های پارکینگ صدها جت و درخواست هزاران نفر از کارکنان خود را پرداخت نشده و یا بخشی از پرداخت را ترک کنند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته نشان دولت است و با توجه به محدود پروازهای داخلی از coronavirus نقاط داغ اما دولت او نکرده چنین منظور و شرکت های هواپیمایی در حال ساخت کاهش قابل توجهی از خود به خود.

هواپیمایی متحده روز شنبه گفت که این کاهش خدمات در نیوآرک hub از 139 پروازهای روزانه فقط 15 از نیویورک در فرودگاه لاگاردیا از 18 به دو پروازهای روزانه برای سه هفته بعد.

“در حالی که نیویورک و نیوجرسی اصلی COVID-19 نقاط مهم امروز ما هم به تماشای این وضعیت بر روی زمین در ایستگاه در سراسر شبکه ما و ارزیابی های اضافی و کاهش اقدامات ما می تواند در آن مکان به عنوان” گرگ هارت ایالات ارشد عملیات افسر نوشت: به کارکنان در روز شنبه. ایالات محلی کارکنان ادامه خواهد داد به پرداخت با منافع با وجود کاهش هارت گفت.

JetBlue مدیر عامل شرکت گفت: کارکنان در روز جمعه که این شرکت در حال سوختن است از طریق 10 میلیون دلار در روز به عنوان حامل صرف بیش از ساخت آن است. شرکت هواپیمایی گفت: آن مه ظرفیت خواهد بود 70 درصد از یک سال پیش با کاهش در نیویورک که در آن بر اساس و مناطق اطراف آن.

ایالات دلتا و JetBlue ارائه شده پزشکی داوطلبان پرواز رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>