بحث دموکراتیک: بایدن پیش بینی او را ‘آمار’ در نیوهمپشایر اولیه پس از ‘فروشي’ در آیووا

دموکراتیک 2020 آمریکا و نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در دموکراتیک 2020 آمریکا نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بحث در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده, فوریه 7 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

هفت دموکرات رقابت برای سرنگون کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 به نظر می رسد در منچستر, New Hampshire, بحث مرحله شب جمعه تنها چند روز قبل از آن دولت را بسیار مهم اولیه انتخابات.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اذعان کرد در اوایل این بحث که او انتظار می رود را به یک ضربه در آینده نیوهمپشایر اولیه پس از عملکرد ضعیف او در آیووا انجمن.

“من در زمان یک ضربه در آیووا و را در اینجا,” او گفت: در بحث مرحله در منچستر.

بایدن آمد و در جایگاه چهارم در اولین نامزدی مسابقه یک ضربه ویرانگر به مبارزات انتخاباتی خود را.

سناتور. برنی ساندرز ورمونت و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg در زمان خانه جوایز برتر در آیووا ظاهر می شود نزدیک به گره خورده برای مقام اول.

هنوز بایدن وعده داده شده را به ماندن در این مبارزه است. “من همیشه می دانستم که چهار برخوردهای — دو مقدماتی دو قفقاز” می تواند یک نقطه شروع است. بایدن گفت که او نامزد است که بهترین شانس را برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بایدن گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “می خواهد خیلی به چوب یک برچسب بر روی هر نامزد.” بایدن گفت: ساندرز در حال حاضر برچسب خود را دموکراتیک و سوسیالیستی است. “که برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن را استفاده می شود.”

در پاسخ ساندرز به نام تهمت دروغگو و گفت که نظرات خود را باید مهم نیست به کسی که در مرحله.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است تمام وقت,” او گفت:. “و او خواهد گفت چیز بدی در مورد همه تا اینجا.”

در یک NBC News/Marist نظرسنجی از رای دهندگان نیوهمپشایر منتشر شد جمعه بایدن آمد و در چهارم پشت Sanders, Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست در 13 ٪ به طور بالقوه نشان می دهد یکی دیگر از نتیجه ناامید کننده برای مردی که در نظر گرفته شد جبهه دموکراتیک-دونده برای خیلی از چرخه.

در مورد Buttigieg شده است که کنگره در نظر سنجی های پس از خود را قوی نشان دادن در آیووا بایدن او را به نام “یک مرد بزرگ و وطن پرست است.”

اما او افزود: “او به شهردار یک شهر کوچک است که انجام برخی از چیزهای خوب است.” او گفت: “او نشان داد که توانایی در نقش رئیس جمهور.

Buttigieg با اشاره به شخصیت او و تبلیغ یک نوع متفاوت از تجربه. “من کسی هستم که می داند که چگونه برای انجام کارها و رهبری جهان آزاد در همان زمان” او گفت:. “ما نمی توانیم حل مشکلات قبل از ما به دنبال بازگشت.”

“این لحظه متفاوت است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>