بحث دموکراتیک: 2020 نامزد حمله مایکل بلومبرگ بزرگ هزینه های کمپین

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ صحبت می کند در یک کمپین توقف در شرق بازار در دیترویت میشیگان در فوریه 4 سال 2020 است.

جف Kowalsky | گتی ایماژ

هفت دموکرات رقابت برای سرنگون کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 به نظر می رسد در منچستر, New Hampshire, مرحله, شب جمعه تنها چند روز قبل از آن دولت را بسیار مهم اولیه انتخابات.

چهار نامزد در مسابقه اولیه نمی شد در این مرحله با این حال سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک دیابت مایکل بنت کلرادو و تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی است.

اما بلومبرگ به multibillionaire که دیر رسیدم به مسابقه بخشی از این بحث در زمانی که سناتور. الیزابت وارن bashed او بیش از انبوهی از پول نقد او را صرف در مبارزات انتخاباتی خود تا کنون.

پرسید که چرا او معتقد بودند او بهتر و مناسب تر از بلومبرگ به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن وارن گفت: “من فکر نمی کنم هر کسی باید قادر به خرید راه خود را به نامزدی یا به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

خط به ثمر رساند دور از کف زدن از جمعیت است. و وارن اضافه شده در آشکار حفاری در سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg به عنوان او ادامه داد.

“من فکر نمی کنم هر میلیاردر باید قادر به آن را انجام دهد و من فکر نمی کنم افرادی که خورد به میلیاردرهای منظور صندوق مبارزات انتخاباتی خود را باید به انجام آن” او گفت:.

وارن قبلا لعنتی Buttigieg که مدعی پیروزی در آیوا جلسه این هفته برای برگزاری یک شیک پوش جمع آوری کمک های مالی رویداد در داخل یک “شراب غار” — یک لحظه است که به سرعت ویروسی رفت.

بلومبرگ نمی خواهد به نظر می رسد بر روی هر برگه های رای تا شنبه. اما او در حال افزایش است در این نظر سنجی پس از آزادسازی صدها میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود را. او حتی خریداری 60 ثانیه تبلیغ Super Bowl یکی از priciest اسلات هم در تلویزیون.

بلومبرگ انباشت اشیاء بدست آمده است پول به کشورهای که خود را نگه دارید مقدماتی در مارس 3, سه شنبه. تخته سنگ از 14 مقدماتی شامل نماینده غنی کالیفرنیا و تگزاس.

پرسید: پس از مناظره چه نوع حمایت از او انتظار بلومبرگ در سه شنبه برنی ساندرز مشاور جف ویور مخالفت رای دهندگان مخالفت شهردار سابق استراتژی نادیده گرفتن چهار نامزد متحده و هدایت پول به بعد مسابقات.

“من فکر می کنم دموکراتیک رای دهندگان در حال رفتن به مرتب کردن بر اساس از دفع توسط این نوع از سیاست هنگامی که زمان می آید,” او گفت:.

تلاش های خود را به نظر می رسد پرداخت: بلومبرگ پیشی گرفته است متعدد دیگر نامزدها با توجه به RealClearPolitics’ رای گیری متوسط و او دیده است در شرط بندی بازار به عنوان نامزد به احتمال زیاد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

دیگر نامزدها در بحث انباشت اشیاء بدست آمده در بلومبرگ زمانی که آنها این شانس.

“من نمی توانم ایستاده پول در سیاست” گفت: سناتور. ctq در مینه سوتا.

ایالت ورمونت برنی ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی پاره به بلومبرگ استراتژی به عنوان “بی معنی است.” به نام او برای حرکت آمریکا به یک سیستم از “بودجه عمومی از انتخابات است.”

— CNBC یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>