دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ در مصاحبه خارج از Hopkinton تاون هال پس از یک مبارزه انتخاباتی در فوریه 9 سال 2020 در Hopkinton, New Hampshire.

اسکات ایسن | گتی ایماژ

نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ کاهش یافته است از سال 2020 دموکراتیک نژاد پس از اتمام به خوبی پشت ردیف بالا نامزد حزبی آیووا و نیوهمپشایر اولیه.

یانگ گفت: چندین خبرنگاران طرح خود را به رها کردن قبل از انتخابات بسته در نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

بعد سه شنبه او خطاب به یک جمعیت از هواداران خود. “بودن خود را نامزد شده است امتیاز از زندگی من” یانگ گفت. “ما با هم ادامه خواهد داد به انجام این کار و حرکت این کشور به سمت جلو یانگ باند هیچ جا نمی رود.”

در اوایل سه شنبه یانگ به نظر می رسید به اشاره در آینده نزدیک با یک صدای جیر جیر که در آن او تشکر کرد “از همه کسانی که ما را در اینجا.”

یانگ آغاز شد پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات را به عنوان یک حاشیه نامزد اما امضای خود را “آزادی سود سهام” سیاست به سرعت قرار داده و او را بر روی نقشه در یک شلوغ میشه. طرح ارائه شده جهانی پایه درآمد از $1000 در ماه برای هر آمریکایی بیش از سن 18 سالگی.

کارآفرین شد به طور منظم در میان بالا 10 دموکراتیک نامزدها با توجه به ملی, نظر سنجی, outlasting حرفه ای سیاستمداران مانند کالیفرنیا سن. کامالا هریس و نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker.

جمع آوری کمک های مردمی رسید و در سه ماهه پایانی از سال 2019 با کمپین رتبه بندی در بیش از $16.5 میلیون.

در طول اجرا یانگ انباشته یک پایگاه وفادار از اینترنت زرنگ و دانا حامیان شناخته شده به عنوان “یانگ باند” و دریافت تاییدیه از عمده چهره های مشهوری از جمله بازیگر و خواننده رپ Donald Glover و کمدین Dave Chappelle.

ادامه مطلب: در اینجا به برخی از بزرگترین ستاره تاییدیه از سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری

اما طولانی-شات مدعی با هیچ تجربه سیاسی بود که در نهایت قادر به رفتن از راه دور.

پس از یک فقیر در آیووا انجمن, اولین نامزدی مسابقه یانگ کمپین اخراج ده ها تن از کارکنان آن از جمله سیاست های ملی و سیاسی مدیران.

در بیخ و بن یانگ اغلب ارائه شده خود را به عنوان یک تضاد کامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به نام او تهمت “ساختگی کارآفرین” و “بد جمهور” در جولای صدای جیر جیر.

“فقط به خاطر من بیا از دنیای کسب و کار معنا نیست که من هر چیز دیگری مشترک با زمان POTUS,” او گفت:.

اخیرا یانگ اشاره کرد که تهمت که اغلب انفجار مخالفان خود نشده توییتی در مورد او و ارائه یک توضیح که چرا: “او می داند که من بهتر در اینترنت از او است” یانگ گفت: در یک MSNBC مصاحبه روز آیووا انجمن.

قبل از اعلام یک اجرا برای رئیس جمهور یانگ تاسیس منهتن آمادگی آزمون آمادگی شرکت که تبدیل به شماره یک در این کشور برای GMAT و خریداری شد توسط کاپلان در سال 2009.

او بعد از راه اندازی سرمایه گذاری برای امریکا غیر انتفاعی به منظور کمک به کارآفرینان ایجاد و راه اندازی در شهرهایی مانند دیترویت و پیتسبورگ که تلاش شد پس از رکود اقتصادی سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su