تقاضا برای وصیتنامه موج به عنوان coronavirus است ‘تمرکز ذهن مردم’ — اینجا جایی است که برای شروع

افزایش شیوع کروناویروس به بازیگران سایه عدم اطمینان بیش از بسیاری از جنبه های زندگی روزانه باعث افزایش تقاضا برای وصیتنامه و سیاست های بیمه عمر به عنوان حرکت مردم برای تضمین آینده خود را.

این هفته deVere یکی از بزرگترین مشاوره مالی شرکت های ثبت شده 76 درصد جهش در تقاضا برای بخواهد در دو هفته به پایان ماه مارس. در ضمن بیمه زندگی را گزارش کرده اند سنبله در کسب و کار جدید از آنجا که 50%.

این چشم انداز مثبت تعجب آور نیست با توجه به شدت بیماری همه گیر است که تاکنون بیش از 53,000 زندگی در سراسر جهان و آلوده بیش از یک میلیون نفر در سطح جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اما این “تمرکز ذهن مردم” در یک منطقه از برنامه ریزی مالی است که اغلب نادیده گرفته شده با توجه به deVere مدیر عامل شرکت Nigel Green.

فوریت جدید

و آن را نه فقط در افراد مسن و آسیب پذیر اقدام قانونی پزشکان در آمریکا و استرالیا گفت: CNBC آن را.

“افزایش خواهد ساخت … از سراسر طیف” گفت: ملیندا Giles عضو کمیته اجرایی از انگلستان قانون جامعه است. “برخی از کسانی که شروع روند و اجازه دهید آن را رانش اما اکثریت در تجربه من کسانی هستند که نه ساخته خواهد شد.”

تغییر شرح زیر است ثابت کاهش در تعداد زیادی از مردم ایجاد بخواهد در طول سال های اخیر.

امروز کمتر از یک سوم (32 درصد) از بزرگسالان آمریکایی مجبور خواهد شد به پایین 25 درصد از سال 2017, سطح, با توجه به مطالعه از Caring.com. در انگلستان این رقم تخمین زده می شود کمتر از 50 درصد است.

تغییر چشم انداز

اما تازه کشف شده تقاضا در حال تضعیف برخی اقدامات با هدف مهار coronavirus.

در حال حاضر بسیاری از این سیاره است تحت درجات مختلف اجتماعی فاصله اقدامات ساخت آن را دشوار برای جدید بخواهد به رسمی. براي شما معتبر تحت شرایط عادی باید آن را امضا دو شاهد — هر دو در حال حاضر در همان زمان و نامربوط به مشتری.

انگلستان قانونگذاران در حال حاضر به دنبال به طور موقت آرامش بخش این قوانین است. آنها با توجه به کاهش تعداد شهود لازم است یا پذیرش گزینه های دیگر مانند تصویری امضای. در ایالات متحده در ضمن کشورهای مختلف گرفته اند به روش های مختلف از گواهی محضری و رسمی.

از جمله اصلاحات می تواند با ارائه صلح از ذهن در حالی که کاهش خطر گسترش این بیماری امیلی دین فنی و مشاوره در جامعه از اعتماد و املاک پزشکان و گفت: CNBC را از آن استقبال استفاده از تکنولوژی به عنوان یکی دیگر از جایگزین.

همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر اهمیت داشتن را نمی توان دست کم گرفت. ایجاد خواهد شد ارائه می دهد شما اطمینان که دارایی های خود را … به کار گرفته خواهد شد با توجه به خواسته های خود را.

Nigel Green

مدیر عامل گروه deVere

در حال حاضر تکنولوژی در حال پخش است افزایش نقش را در نوشتن. تعدادی از آنلاین برنامه ریزی و مستغلات شروع به یو پی اس نیاز پدید آمده در سال های اخیر است. در واقع چشم انداز مثبت در deVere برنامه های کاربردی می آید آن را به عنوان راه اندازی یک جدید آنلاین بخواهد خدمات.

اما گزینه های آنلاین ادامه نیاز به نظارت از وکلای حرفه ای برای حفاظت در برابر بد بازیگران گفت: Bryony یارو شریک در لندن شرکت حقوقی, Farrer & Co. در حال حاضر بیشترین کاربران آنلاین بخواهد هنوز هم موضوع را به دو نفر امضا کرده اند ،

شروع

اکثر کشور های قانونی قانون تضمین می کند که هنگامی که کسی می گذرد دور دارایی های خود را در سمت چپ خود را به نزدیکترین بستگان این معنی که مردم باید عجله به ایجاد بخواهد بدون نظر مناسب اشاره کرد مایکل, بکن بکن بکن بکن از شرکت حقوقی در ایالات متحده آمریکا

اما deVere سبز گفت که امیدوار است مردم بیشتر خواهد بود نقل مکان کرد به فکر کردن در مورد خود مالی آتی.

“همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر اهمیت داشتن را نمی توان دست کم گرفت” گفت: سبز. “ایجاد خواهد شد ارائه می دهد شما اطمینان که دارایی های خود را … به کار گرفته خواهد شد با توجه به خواسته های خود را.”

که نه تنها شامل کسانی که بیشتر در معرض خطر بلکه هر کسی که با دارایی و فرزندان صغیر یا نیازهای خاص شرایط جودی d’agostini یک حرفه ای مالی در عادلانه مشاوران گفت: CNBC آن را.

او توصیه می شود شروع بدانند که شما می خواهم دارایی های خود را برای رفتن به و خواهد شد که قدرت خود را از وکیل و یا مراقبت های بهداشتی بخشنامه و سپس به دنبال راهنمایی از معتبر مشاوره.

در حال حاضر نیز زمان خوبی برای دوباره ذینفع اطلاعات خود را بیمه عمر و بازنشستگی حساب — مانند جامعه جراحان ایران (حساب های بازنشستگی شخصی) و برنامه 401(k) — برای اطمینان از آنها در حال به روز, او گفت:.

“این ترسناک هستند اما ممکن است این کاتالیست برای مقابله با مسائل است که ما دوست داریم برای جلوگیری از; مانند مرگ و میر خود ما” گفت: d’agostini.

از دست ندهید: ‘یک بار در یک دهه فرصت: کارشناسان مالی مشاوره برای سرمایه گذاری در بازار رکود

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>