تقاضا برای پزشکی از راه دور منفجر شده در انگلستان به عنوان پزشکان انطباق با کروناویروس بحران

یک بیمه خدمات درمانی دکتر با استفاده از کنترل از راه دور تصویری مشاوره نرم افزار در بری ولز.

حسن نیت ارائه میدهد از دکتر شکایت Blacklivesmatter

دکتر Mandip Thiara شد شگفت زده چگونه به سرعت در انگلستان سلامت راه اندازی AccuRx بود و قادر به راه او و همکارانش تا با آن از راه دور جدید تصویری, مشاوره, نرم افزار است.

در واتفورد انگلستان مبتنی بر پزشک خانواده گفت: این فناوری تا به حال در مورد صحبت شده است در این زمینه خود را برای حداقل چهار سال. ماه گذشته AccuRx ساخته چت تصویری ابزار در یک آخر هفته برای کمک به پزشکان عمومی و یا GPs اقامت در تماس با بیماران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این فقط خنده دار است که چگونه زمانی که ما در یک وضعیت بحران طی 24 ساعت آنها می توانید یک دکمه را فشار دهید و به نوبه خود این چیزی که برای ما” Thiara گفت CNBC. او اظهار تاسف در حال حرکت آهسته پیشرفت تکنولوژیکی تغییر در انگلستان خدمات بهداشت ملی.

“با بیمه خدمات درمانی, همه چیز آهسته است,” او گفت:. “وجود دارد تمام انواع به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی از نظر بودجه.” بیمه خدمات درمانی در دسترس نیست برای اظهار نظر در این داستان زمانی که تماس با CNBC.

پزشکی از راه دور نرم افزار در حال حاضر شده است در اطراف در اروپا برای سال های سال با امثال بریتانیا بابل آلمان را ادا و سوئد Kry دیجیتال ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر این قاره است. شرکت هایی که در هفته های اخیر راه اندازی جدید کروناویروس-تمرکز امکانات به منظور کاهش فشار بر پزشکان است.

AccuRx عمدتا شناخته شده برای آن گل سرسبد text-خدمات پیام رسانی است که متصل به GPs با بیماران خود را آغاز زندگی حدود چهار سال پیش. پس از آن راه اندازی تماس تصویری این شرکت از ویژگی های جدید استفاده شده است و تقریبا در 400,000 مشاوره — به طور متوسط بیش از 35000 نفر در روز است.

اما نوآوری در بهداشت و درمان شده است که اغلب ملاقات با مقاومت از درون صنعت نه به دلیل ترس بیش از این مفهوم برای بیماران حفظ حریم خصوصی. یکی از بزرگترین موانع این است که نظام سلامت رانده است “خطر نه فرصت” با توجه به AccuRx مدیر عامل شرکت یعقوب حداد.

و بزرگترین خطر در جهانی همه گیر? که نظام سلامت “در حال رفتن به سقوط” با توجه به افزایش تقاضا حداد گفت: CNBC.

“در زمان صلح و شما می توانید یک نوآوری جدید و بسیاری از مردم تمرکز بر” چه تمام راه هایی که همه چیز می تواند به اشتباه؟,’ به جای ” چگونه می تواند ما را به این نکته بیشتر کارآمد است؟'”

چه تصویری مشاوره بود ؟

GPs در سراسر انگلستان را دیده اند خود را روز به روز روال کار کاملا تغییر توسط بحران بهداشت و درمان. آنها نیاز به انجام بسیاری از آنها مشاوره آنلاین و یا از طریق تلفن به عنوان بیماران گیر در خانه با توجه به کشور مستند اقدامات است.

برخی از مجموعه “داغ هاب” Thiara گفت که برای coronavirus بیماران که “کاملا نیاز به دیده می شود” — به خصوص در افراد مسن. اما اکثریت قریب به اتفاق را تشویق به انجام ترياژ از طریق تلفن و یا آنلاین و مشورت پزشک خود از راه دور.

اما وجود انبوه مردم هنوز هم نیاز به درمان های غیر بیماری های کروناویروس. دوره نقاهت بیمار سرطانی نیل هارت بازگشت به انگلستان از برنامه ریزی تعطیلات خود به فیلیپین در ماه گذشته. او مبتلا به بیماری سرطان روده در سال 2019 اما خوشبختانه موفق به آن را حذف در عمل جراحی است.

هارت یک مدیر بازاریابی برای انگلستان سلامت همکاران شناسه پزشکی هنوز هم تا به حال برای دریافت مراقبت مداوم به دلیل پست-op زخم که تا به حال تبدیل شدن به آلوده. او ادامه داد: حفظ این زخم در حالی که در تعطیلات, اما می خواستم دیده می شود توسط یک حرفه ای به محض ورود خود را در بریتانیا.

با انگلستان در مستند هارت تا به حال به دنبال توصیه های پزشکی از راه دور. بنابراین او به نام او عمل جراحی GP محلی که راه اندازی یک تلفن قرار ملاقات با او ، او پس از آن او ارسال یک لینک به یک AccuRx تصویری مشاوره از طریق پیام متنی.

“فیلم با کیفیت بود و احتمالا بهتر از زوم آن بدون درز,” او گفت:. “من قادر به فورا نشان می دهد او یک کلوز آپ از زخم. او مطمئن بود که من انجام کارهای درست و کار در مسیر درست است.”

خواهد telehealth ادامه در آینده ؟

دکتر کلر Gerada که قبلا ریاست انگلستان کالج سلطنتی پزشکان عمومی دیده می شود یک تغییر قابل توجهی به راه او کار می کند. Gerada که با این نسخهها کار در سراسر دو شیوه در لندن گفت که او در حال حاضر “بسیار گاهی اوقات” می بیند بیماران خود را چهره به چهره.

“حدود 99 ٪ یا بیشتر از ما مراقبت از بیماران منتقل شده به صورت دیجیتالی و یا از راه دور بر روی تلفن است که بسیار عجیب و غریب,” او گفت: CNBC. “آن تبدیل کرده است.”

یک پرستار با استفاده از eConsult است مشاوره آنلاین نرم افزار در لندن است.

حسن نیت ارائه میدهد از Hurley, گروه

Gerada نیز از بنیانگذاران eConsult آنلاین سلامت سیستم تنظیم توسط NHS همکاری های Hurley, گروه, برای کمک به بیماران مبتلا به مشورت GPs خود را. این پلت فرم می توانید دسترسی به یک بیمار پرونده سلامت اجازه می دهد پزشکان به تعیین چه نوع مراقبت از آنها باید توصیه کند.

“استفاده از eConsult در حال حاضر انفجار در سراسر کشور” Gerada گفت CNBC. دو ماه پیش آن را حمل حدود 300 مشاوره یک ماه به طور متوسط. “ما در حال حاضر انجام 3,000 هر ساعت.”

برای بسیاری از پزشکان در کشور آن کاملا متفاوت مراقبت های اولیه مدل است که بعید است به از بین رفتن یک بار COVID-19 همه گیر به پایان می رسد. “ما هرگز نمی توانیم خودمان را از رفتن به چگونه آن را قبل از این” گفت: Thiara.

تکنولوژی مانند AccuRx است “کشیده ما را به قرن 21st” دکتر مارک پورتر GP شریک مستقر در Cotswolds در انگلستان گفت: CNBC. “این بود که همیشه به احتمال زیاد به رخ می دهد اما نه به این سرعت. ضرورت مادر اختراع است.”

به عنوان برای بیمارستان و آنها در حال دیدن tech تصویب “اما نه در همان مقیاس” به عنوان GPs پورتر گفت. کارکنان بیمارستان نگاه کنید به “وقت” دیجیتال, مشاوره, ابزار تهیه شده توسط بیمه خدمات درمانی به عنوان “بیش از حد آهسته به اجرا” و قادر به مقابله با افزایش تقاضا با توجه به AccuRx را Haddad.

Gerada موافق است. او شده است تلاش برای متقاعد کردن بیمارستان سرپایی ادارات به استفاده از شرکت eConsult نرم افزار. “شاید که اتفاق خواهد افتاد” او گفت:. اما در حال حاضر او می گوید: کسانی که بخش عمده تکیه بر تماس های تلفنی و زوم ویدئو کنفرانس پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>