یک Delta Air Lines بوئینگ 777

D. James Morgan | گتی ایماژ

خطوط هوایی دلتا و گفت: آن را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین زودتر از حامل قبلا اعلام کرده بود به عنوان یک نتیجه از جدید غربالگری پروتکل های اجرا شده توسط برگ برنده دولت در پاسخ به کروناویروس جدید.

آخرین چین محدود پرواز خروج از آمریکا را ترک خواهد کرد و روز شنبه شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. آخرین پرواز بازگشت از چین به ایالات متحده آمریکا را ترک خواهد کرد در روز یکشنبه.

شرکت هواپیمایی قبلا گفت که آن را شروع تعلیق پروازها در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام جدید کروناویروس یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده در روز جمعه. در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید, سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت که ایالات متحده را انکار ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته جدا از خانواده از شهروندان ایالات متحده.

سفر هوایی بین ایالات متحده و چین کند شده است به طور قابل توجهی پس از شیوع آنفولانزا مانند بیماری تنفسی در اواخر ماه دسامبر هواپیمایی گزارش کرده اند. ضمنا دیگر شرکت های آمریکایی با رد پا در چین از جمله اپل و فورد و کرافت “هاینز” را محدود کرده اند کارکنان چین سفر کسب و کار و یا کوچک پشت عملیات به عنوان یک نتیجه از این بیماری است.

بازار فروش به شدت در روز جمعه در حال رشد ترس که کروناویروس جدید می تواند مانع رشد جهانی. نزدیک به 12000 موارد گزارش شده در سطح جهان اکثریت قریب به اتفاق که رخ داده است در چین. مرگ و میر از این کروناویروس جدید بیش از 250 عنوان از صبح روز شنبه.

دلتا پرواز تعلیق است و انتظار می رود تا پایان آوریل 30.

بیانیه کامل از دلتا زیر است:

دلتا ساخته شده است این تصمیم برای سرعت بخشیدن به طرح خود را به طور موقت به حالت تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و چین به Feb. 2 زیر به روز شده در ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, پروتکل های غربالگری که به اثر در فوریه. 2. آخرین چین محدود پرواز خروج آمریکا را ترک خواهد کرد و روز شنبه, فوریه. 1 با آخرین پرواز بازگشت به ایالات متحده آمریکا عزیمت چین در فوریه. 2.

این شرکت قبلا اعلام کرده بود یک طرح به تعلیق عملیات موثر Feb. 6 اما پیشرفته است که بر اساس جدول زمانی در ایالات متحده مورد نیاز است که انکار ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته یا موضوع ممکن است به قرنطینه آن دسته از شهروندان آمریکایی که در چین هوبئی.

دلتا را در اولویت اول است برای کمک به مشتریان خود و مراقبت از خدمه آن. این شرکت هواپیمایی که مشغول به کار با مشتریان به ایجاد تنظیمات برای سفر خود برنامه اعمال نفوذ codeshare همکاران که در آن مناسب است.

مشتریان با تحت تاثیر برنامه سفر می تواند به سفرهای من بخش delta.com برای کمک به آنها را درک گزینه های خود را, از جمله:

  • Reaccommodation به پرواز پس از 30 مارس
  • Reaccommodation متناوب در خطوط هوایی
  • درخواست بازپرداخت را انجام دهید
  • تماس با دلتا به بحث در مورد گزینه های اضافی.

دلتا انتظار پروازهای بین ایالات متحده و چین به حالت تعلیق باقی می ماند از طریق 30 آوریل هر چند شرکت هواپیمایی را ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت از نزدیک و ممکن است تنظیمات اضافی به عنوان وضعیت همچنان به تکامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de