تاخیر در پلاسما درمانی محاکمه هستند ‘به هدر رفتن وقت با ارزش’ به صورت COVID-19 بيمار

پزشکان در بریتانیا می گویند آنها به طور فزاینده ای نا امید دولت هنوز به تایید دادگاه پلاسما درمانی به کمک درمان coronavirus بیماران.

درمان شامل استخراج پلاسما از خون افرادی که بهبود از ویروس و دادن آن به کسانی که به شدت بیمار است.

ایده این است که آنتی بادی تولید شده توسط بیمارانی که تا به حال جان سالم به این ویروس را افزایش سیستم ایمنی بدن از کسانی که در حال تلاش برای ضرب و شتم این بیماری.

محاکمه در حال حاضر در راه در کشورهای دیگر از جمله چین و فرانسه و آلمان و آمریکا اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده در انگلستان است.

دکتر کالین همیلتون-دیویس منجر حاد قلبی در بخش مراقبت های ويژه در بارت بیمارستان در لندن است و 30 سال را صرف نگاه کردن به این خط از تحقیقات است.

او گفت: زندگی می تواند ذخیره شود اگر عمل گرفته شده است بلافاصله.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیشتر از Covid-19

“ما یک خدمات بهداشت ملی و خون خدمات که حسادت از جهان ما بسیار قابل ملاحظه ای به اندازه گروه خون و برای افراد برداشت پلاسمای خون ما می تواند گام آن را در عرض یک هفته.

“ما می تواند اداره آن را نه فقط به یک یا دو نفر بلکه صدها نفر از بیماران است.”

وجود دارد هیچ درمان موثر برای COVID-19 بیماران. مطالعات در این زمینه به استفاده از داروهای ضدویروس و استروئیدها اما بسیاری می گویند استفاده از پلاسما درمانی هنوز به اندازه کافی مورد بررسی قرار گیرد.

Dr Colin Hamilton-Davies from Bundock's VT
تصویر: دکتر کالین همیلتون-دیویس می گوید زندگی را می توان نجات داد

دکتر همیلتون-دیویس نوشته شده به وزیر بهداشت مت هنکاک و وزیر امور خارجه Dominic Raab ارائه تخصص خود را.

هفته گذشته آقای Raab پاسخ داد و با ارسال نامه ای به آقای Hancock درخواست در مورد استفاده از پلاسما درمانی اما هیچ تصمیم گیری شده است در زمانی که دادگاه آغاز خواهد شد.

اما دکتر همیلتون-دیویس مربوط می شود که این تاخیر هزینه پژوهشی با ارزش زمان.

“آن را فوق العاده خسته کننده است,” او گفت:.

“این نه تنها خودم بلکه بسیاری از همکاران می گویند” چرا ما به دنبال این در عمق بیشتر و در یک بازه زمانی سریع تر?’

“وجود دارد یک پژوهش چارچوب است که به بالا و در حال اجرا است که آن را ممکن است یا ممکن است تبدیل به بخشی از. من بسیار امیدوارم آن را ندارد. این چیزی است که ما می تواند به بالا و در حال اجرا بسیار به سرعت در واقع.”

درمان استفاده شده است با برخی از موفقیت برای ابولا و سارس و بسیاری از کارشناسان معتقدند باید آن را trialled برای COVID-19 بيمار در انگلستان است.

Dr Muhammad Munir still from Bundock's VT
تصویر: دکتر محمد منیر می گوید پلاسما درمانی باید به دنبال ‘در همه هزینه ها’

دکتر محمد منیر مولکولی virologist در دانشگاه لنکستر گفت: اسکای نیوز: “پلاسما درمان است یک راه حل موقت است و باید در همه هزینه ها به دلیل آنچه که ما به دنبال یک واکسن برای سال آینده. پلاسما چیزی است که ما می تواند ارائه دهد و آن را در دست ما است.

“این امر می تواند بسیار ناامید کننده بود اگر این تلاش نباید ساخته شده در محل و به خصوص در زمانی که بسیاری از مردم در حال نقاهت و آنها می تواند یک منبع ارزشمند از مجموعه ای از پلاسما.”

یک سخنگوی NHS خون و پیوند گفت: “ما به خوبی تاسیس قصد دارد برای مقابله با بیماری های جدید از جمله مجموعه ای از نقاهت پلاسما.

“ما در حال همکاری نزدیک با دولت و سایر بیمه خدمات درمانی بدن به نگاه راه که در آن ما می توانید بهترین حمایت از کار انجام شده برای مقابله با COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>