وزیر دفاع Esper ‘تمایلی به تماس با طالبان آتش بس یک پیروزی

وزیر دفاع علامت Esper دارای پایان سال کنفرانس مطبوعاتی در پنتاگون در تاریخ 20 دسامبر 2019 در آرلینگتون ویرجینیا.

درو Angerer | گتی ایماژ

وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper گفت CNBC او “تمایلی” به تماس با آتش بس موقت موافقت واشنگتن رسیده با طالبان در روز جمعه یک پیروزی و یا از دست دادن.

توافق صلح که آمریکا رسیده با طالبان بود طرح “کاهش خشونت” در افغانستان Esper گفت CNBC هدلی قمار در روز شنبه. خواستار مذاکرات برای شروع بین افغان ها در طرف مخالف جنگ در ماه آینده آتش بس نشان دهنده دستیابی به موفقیت پس از بیش از 18 سال از جنگ.

پرسید که آیا آن را یک پیروزی برای ایالات متحده Esper گفت: “من تمایلی به تماس با چیزهایی که پیروزی و یا ضرر و زیان اما من فکر می کنم این راه رو به جلو. این ما را قادر می سازد برای کاهش جای پای ما حضور ما در افغانستان و رفتن به جلو. من فکر می کنم این مهم برای مردم افغانستان … آنها سزاوار بهتر از آنچه که آنها تا به حال.”

او گفت که اگر “طالبان زندگی می کنند تا پایان خود را از معامله” این “مجموعه صحنه را برای ما در نظر گرفتن توافقنامه صلح.”

این را ببینید در ایالات متحده برداشت برخی از آن حضور نظامی خود را در افغانستان کاهش نیروهای خود را به اطراف 8,600, Esper گفت. در اطراف وجود دارد 13,000 نیروهای ایالات متحده بنا به گزارش ها در افغانستان در حال حاضر. مذاکرات صلح نیز برای یک تماس در سراسر کشور آتش بس و تعهد از طالبان به میزبان گروه های تروریستی مانند القاعده.

5G: پنتاگون سرمایه گذاری ‘صدها میلیون نفر به رقابت با چین

وقتی پرسیده شد که چرا چین شد پنتاگون بالا نگرانی Esper گفت که به دنبال در ایالات متحده ملی, استراتژی دفاع از کشور بود و در حال حاضر “در دوران قدرت های بزرگ رقابت” به معنای آن نیاز به تمرکز بیشتر بر روی بالا-شدت جنگ رفتن به جلو است.”

او گفت که ایالات متحده را در دراز مدت با چالش بودند بنابراین “چین شماره یک روسیه شماره دو.”

او استدلال کرد که چین همچنان رو به رشد در قدرت نظامی و اقتصادی قدرت و تجاری فعالیت بود اما انجام این کار “در بسیاری از راه های غیر قانونی و یا با استفاده از قوانین بین المللی بر اساس سفارش در برابر ما به ادامه این رشد برای به دست آوردن این تکنولوژی و به انجام کارهایی است که تضعیف ملت ما.”

Esper گفت: پنتاگون قرار دادن “صدها میلیون دلار” به پیدا کردن یک جایگزین برای Huawei 5G فن آوری های در حال اجرا “تخت آزمون در تعدادی از پایگاه های آن” بود که در آن دعوت تجاری فروشندگان و می تواند “کنار گذاشته مقررات غیر ضروری که مانع از تست.”

وزیر دفاع گفت: آمریکا نیاز به حرکت به عنوان “به سرعت به عنوان ما می توانیم” به منظور توسعه این فناوری در غیر این صورت “چین سلطه از این بازار ادامه خواهد داد به رشد است.”

با توجه به coronavirus Esper گفت: چین مدل سیاسی به معنای وجود یک “عدم شفافیت” که در آن “سرکوب حقیقت با قرار دادن یک دست سنگین در مقامات محلی (که) در واقع فعال ویروس به گسترش است.”

به اعتقاد او بیشتر “باز” نظام سیاسی که در آن چین مایل بود به “اعتراف به کاستی” را “کوبیده خواهد شد این ویروس مسلما خیلی بیشتر به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>