‘غم و اندوه عمیق’: Flybe می رود به دولت

Flybe رفته به دولت پس از منطقه ای شرکت هواپیمایی تلاش برای جذب سرمایه و رزرو کاهش یافته ناشی از کوروناویروس.

یکی از بریتانیا بزرگترین خطوط هوایی Flybe وارد دولت فقط بعد از 3 روز پنج شنبه با پرواز همه پایه ها و کسب و کار متوقف تجارت “با اثر فوری”.

رسمی اعلام شد کمتر از سه ساعت بعد یک ایمیل از Flybe رئیس مارک اندرسون دیده توسط Sky News گفت: هواپیمایی 2000 نفر از کارکنان آن را “در مدت کوتاهی که به دولت”.

حسابداری شرکت ارنست و یانگ (EY) منصوب شده است به عنوان مدیران.

مسافران با توجه به پرواز با هواپیمایی گفته شده برای سفر به فرودگاه مگر اینکه یک پرواز جایگزین دیگر شرکت هواپیمایی رزرو شده است.

“Flybe است که متاسفانه قادر به ترتیب جایگزین پرواز برای مسافران” یک پیام در وب سایت شرکت هواپیمایی گفت.

در ساعت قبل از آقای اندرسون نامه فرستاده شد Flybe وب سایت کار متوقف شد و فقط نشان دادن یک پیغام خطا که گفت: “لینک “دیگر زندگی می کنند”.

بیشتر از شرکت های هواپیمایی

Flybe هواپیما در فرودگاه از جمله ادینبورگ نشده بودند refuelled و مهندسین بودند که گذاشته.

این شرکت تا به حال ساخته شده است یک تجدید درخواست از وزرا برای ارائه اضطراری حمایت مالی پس از شرکت در حال حاضر شکننده وضعیت بدتر شده توسط یک “فروپاشی” در رزرو با توجه به کروناویروس یک خودی گفت.

Mr Anderson نامه افزود: “آن را با غم و اندوه و احساس عمیق غم و اندوه است که من را به اشتراک خبری ناراحت کننده است که Flybe است در مدت کوتاهی قرار است به دولت.

“با وجود تمام تلاش ما در حال حاضر هیچ جایگزین – داشتن موفق به پیدا کردن یک راه حل عملی به ما اجازه می دهد برای حفظ تجارت.

“در حالی که ما سهامداران و رهبری تیم کار کرده اند و با دولت و تامین کنندگان کلیدی سعی کنید برای به دست آوردن کمک های مالی و حمایت های مورد نیاز این است و نه محسوس.

“Coronavirus نهفته است هر دو ما سهامداران و خودمان و قرار دادن فشار اضافی بر روی یک وضعیت دشوار در حال حاضر.

“من بسیار متاسفم که ما شده اند قادر به تامین بودجه مورد نیاز به ادامه به ارائه طرح چرخش.”

آقای اندرسون که تنها شده است اجرایی برای هشت ماه عذر خواهی کرد به کارکنان گفته او قدردانی “چگونه ناراحت کننده این خبر است و شوک و بی حسی است که شما احساس خواهد شد”.

Flybe است گفت: به درخواست حمایت از دولت در روزهای اخیر به کاهش تاثیر COVID-19.

اما بحران در اطراف این ویروس پس از شرکت در حال حاضر در خواست وام دولت که به نظر می رسد رد شده اند.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>