کاهش باروری را ببینید جمعیت جهانی کوچک راه اندازی ‘رادیکال’ تغییر در قدرت اقتصادی – گزارش

جهانی جمعیت است که به احتمال زیاد به کوچک شدن بعد از اواسط این قرن باعث تغییر در قدرت اقتصادی یک گزارش جدید نشان می دهد.

وجود خواهد داشت در حدود 9.7 میلیارد نفر بر روی این سیاره توسط 2064 اما این تعداد کاهش خواهد یافت به 8.8 میلیارد دلار تا سال 2100 با توجه به یک گزارش جدید در مجله پزشکی لانست.

این تحلیل می گوید که پیشرفت های مدرن, روشهای پیشگیری از بارداری و به طور فزاینده ای گسترده آموزش و پرورش از زنان می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای یک کاهش جهانی نرخ باروری.

که با توجه به این گزارش به این معنی است که جمعیت نخواهد بود پایدار در سطح فعلی بدون لیبرال تر مهاجرت رویکرد است.

TOPSHOT - Passengers gather in the waiting hall at Hongqiao Railway Station ahead of the Lunar New Year holidays in Shanghai on February 6, 2018.
China's official peak travel period for this year's Lunar New Year began on February 1 and authorities expect more than 390 million train trips to take place between February 1 and March 12. / AFP PHOTO / Johannes EISELE (Photo credit should read JOHANNES EISELE/AFP via Getty Images)
تصویر: در پایان قرن و هند و نیجریه و چین و ایالات متحده می تواند غالب قدرت

جمعیت در 23 کشور از جمله ژاپن و اسپانیا و ایتالیا پیش بینی به کاهش بیش از نیمی از, با توجه به تحقیقات با یکی دیگر از 34 کشور جهان از جمله چین شاهد افت بیش از 25٪.

اما کشورهای جنوب صحرای آفریقا را از باک روند و تنظیم شده است برای دیدن رشد بیش از سه برابر جمعیت فعلی به لطف کاهش نرخ مرگ و میر در منطقه و افزایش تعداد زنان رسیدن به سنين باروری است.

در سراسر جهان بیش از 80 تنظیم شده به تعداد زیر-سپاس توسط یک عامل از دو به یک سال 2100 مارک تغییر در جمعیت در سن کار.

کشورهایی مانند چین و اسپانیا و انگلستان و آلمان همه انتظار برای دیدن یک کاهش چشمگیر در اندازه نیروی کار خود را و در نتیجه کاهش رشد اقتصادی خواهد شد که باز کردن راه برای آفریقا و کشورهای عربی به رهبری اقتصادی است.

دکتر ریچارد هورتون سردبیر مجله لانست گفت: “این مهم تحقیق نمودار های آینده ما نیاز به برنامه ریزی به صورت فوری.

“این ارائه می دهد یک چشم انداز برای رادیکال تغییر در جغرافیای سیاسی قدرت چالش های اسطوره ها در مورد مهاجرت و تاکید بر اهمیت حفظ و تقویت جنسی و حقوق باروری زنان است. قرن 21 را ببینید یک انقلاب در داستان ما تمدن بشری.

:: گوش دادن به جهان از فردا در اپل پادکست Spotify در و Spreaker

“آفریقا و جهان عرب را به شکل ما در آینده در حالی که اروپا و آسیا فروکش خواهد خود را تحت تاثیر قرار. در پایان قرن جهان خواهد بود چند قطبی با هند ، نیجریه و چین و ایالات متحده غالب قدرت.

“این واقعا یک دنیای جدید یکی از ما باید به آماده سازی برای امروز.”

کشورهای آفریقایی منجر خواهد شد و راه را از نظر تعداد رشد جمعیت.

نیجر جمعیت پیش بینی برای رشد 765% توسط 2100, چاد توسط 710% جنوب سودان توسط 594% و مالی توسط 321%.

در ضمن لتونی پیش بینی شده است برای دیدن بزرگترین سقوط در جمعیت 78% با السالوادور جمعیت هوا قطره به 77٪.

به عنوان یک نتیجه به این معنی است که در جنوب و جنوب شرقی آسیا واگذار خواهد شد و موقعیت خود را به عنوان پر جمعیت ترین مناطق جهان به کشورهای جنوب صحرای آفریقا که پیش بینی شده است برای دیدن یک انفجار در رشد در اواسط قرن.

مرکزی اروپا خواهد شد حرکت به پایین جدول با آمریکای شمالی سبقت منطقه است.

هند که در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین جمعیت در جهان افزایش می یابد و به تعداد یک نقطه تا سال 2100 با وجود کاهش جمعیت در حدود 300 میلیون نفر است.

چین سقوط خواهد کرد از بالا به مکان سوم جدول با جمعیت آن مجموعه به سقوط بیش از 25 درصد.

نیجریه که در حال حاضر دارای هفتم-بیشترین جمعیت در جهان خواهد شد موشک به مقام دوم توسط 2100 در حالی که مردم ژاپن را شاقول از 10 به 38.

لانست مطالعه همچنین پیش بینی یک تغییر عمده در راه سن توزیع در سراسر جمعیت جهانی است.

و سن در حال حاضر ساختار به عنوان یک هرم با بیشتر افراد جوان نسبت به افراد مسن تر با مردم در اواسط 20s بودن پرت.

این مجله پیش بینی کرد که جمعیت تبدیل خواهد شد بیشتر میانسال توسط 2100.

لانست گزارش نشان می دهد که مهاجرت می تواند یک راه برای جبران کاهش جمعیت.

کشورهای غربی است که کاهش نرخ تولد در 2100 مانند آمریکا و استرالیا و کانادا به احتمال زیاد قادر به حفظ جمعیت در سن کار با liberalising موضع خود را در مهاجرت.

این گزارش هشدار می دهد که کاهش جمعیت باید سازش های جهانی پیشرفت های ساخته شده در حقوق زنان و بهداشت باروری.

استاد ابراهیم ابوبکر از دانشگاه کالج لندن و صندلی لانست مهاجرت گفت که اگر پیش بینی های انجام شده در مجله لانست “هستند و حتی نیمی دقیق” و سپس “مهاجرت را تبدیل به یک ضرورت برای همه ملت و یک گزینه نیست”.

وی افزود: “اثرات مثبت مهاجرت بر سلامت و اقتصاد شناخته شده در سطح جهان است. انتخاب که ما با آن مواجه است این است که آیا ما بهبود سلامت و ثروت اجازه می دهد برنامه ریزی شده جمعیت جنبش و یا اگر ما تا پایان با یک طبقه از وارد کار و ناپایدار جوامع است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>