بدهی است ‘غول خواب’ از مشکلات ناشی از COVID-19 خیریه هشدار

یک موسسه خیریه هشدار داده است که بدهی است که “غول خفته” از مشکلات ایجاد شده توسط COVID-19 همه گیر در انگلستان است.

خرید اینترنتی از بحران بهداشت و درمان در حال حاضر شاهد افزایش در تعداد از مردم درخواست کمک – این که آیا آن را از بانک های مواد غذایی, بهداشت روان, خدمات و یا دیگر سازمان های خیریه کار به نمایندگی از مردم آسیب پذیر است.

موجی شماره از انگلستان زیان کار به معنی خانواده که در حال حاضر در تلاش هستند که با خانواده های که هرگز خواب آنها را در پیدا کردن خود نیاز جهانی اعتباری و یا قادر به قرار دادن مواد غذایی به اندازه کافی بر روی میز است.

آزادی جامعه پروژه در بلسور شمالی Derbyshire اجرا می شود یک بانک مواد غذایی و مشاوره مالی خدمات. آن را دیده است “دلخراش” افزایش تقاضا در طول مستند.

Janet Koszegi says she has spoken to people who haven't eaten for three days
تصویر: جانت Koszegi می گوید او صحبت کرده است به افرادی که نمی خورده برای سه روز

بانک مواد غذایی داوطلب جانت Koszegi گفت: اسکای نیوز: “آن را به شما می, شما باید به حرفه ای هنگامی که شما در حال صحبت کردن به مردم است اما در درون شما در حال فکر کردن “اوه خدای من’.

“در پایان آن شما باید برای رفتن به کسی و می گویند: “نگاه این است که بسیار دلخراش’ دانستن اینکه کسی خورده به مدت سه روز یک خانواده که خورده به مدت سه روز – که مورد اتفاق افتاده است کاملا به تازگی.”

تماس به پروژه خط تلفن باید چهار برابر طول مستند به 2000 در ماه است.

بیشتر از Covid-19

The Freedom Community Project runs a foodbank in Bolsover
تصویر: آزادی جامعه پروژه اجرا می شود یک بانک مواد غذایی در بلسور

علامت شمالی اجرا می شود که این موسسه خیریه در معدن سابق منطقه گفت: Sky News سطح بدهی خود بزرگترین ترس.

“من توصیف آن به عنوان غول خفته… آن است که رفتن به بیدار شدن آن شروع به.”

او گفت که او نگران بود برای کسانی که “در یکی از این نقش ها که نمی خواهید به بازگشت به کار به سرعت” یا که “خود اشتغالی و با تکیه بر افراد دیگر است که می تواند به شما نیش دوباره قبل از اینکه شما در واقع می تواند تولید پول به آنها پرداخت”.

“است که من از ترس آن است که خواب وجود دارد انتظار آن را برای بیدار و آن را به علت کاملا یک مسئله در جوامع ما است.”

ساکنان محلی استوارت Wishart بود که چیدن بسته مواد غذایی به صورت نسبی از آزادی جامعه پروژه بانک مواد غذایی گفت: اسکای نیوز: “مردم وجود دارد خارج وجود دارد که نمی خواهد حرف نزنم… آنها شرمنده از انجام آن شرمنده از آمدن به اینجا.

“آنها فکر می کنم آن را cadging… این فقط قرض قرض قرض تمام وقت.”

:: گوش دادن به جهان فردا در اپل پادکست Spotify در و Spreaker

در حالی که برخی از تعطیلات پرداخت خواهد شد تمدید دیگران نمی شود و ممنوعیت چهره به چهره مجموعه برای bailiffs با توجه به پایان در اوت 23.

خانم جیلیان پسر رییس اجرایی مشاوره شهروندان گفت: “این که آیا آن 1.3 میلیون خانوار برآورد ما از دست رفته یک شورا پرداخت مالیات یا 2.6 میلیون مستاجرها که از دست رفته اند و یا در انتظار به دست یک پرداخت اجاره وجود دارد به احتمال زیاد عواقب جدی برای افرادی که افتاده ام پشت در صورتحساب خود را.

“دولت در زمان اقدام جسورانه در آغاز شیوع را امتحان کنید و محافظت از شغل و درآمد. آن را در حال حاضر زمان برای آنها را فقط به عنوان جسورانه در برخورد با انگلستان قریب الوقوع بحران بدهی های شخصی.”

پول و حقوق بازنشستگی خدمات گفته است که انتظار دارد 60 درصد افزایش در تقاضا برای مشاوره بدهی تا پایان سال 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>