Debenhams به تبر پنج فروشگاه با از دست دادن 1000 شغل

Debenhams است به تعطیل پنج فروشگاه پس از ناکامی در رسیدن به توافق با آن صاحبخانه بیش اجاره در نتیجه 1,000 زیان کار است.

این بدان معنی است که سایت ها در مراکز خرید در مطالعه, Croydon, بیرمنگام, لستر و گلاسکو Silverburn متعلق به اموال غول Hammerson نمی خواهد بازگشایی پس از مستند.

تحت محاصره زنجیره ای در حال حاضر در دولت بوده ولی به دنبال مذاکره مجدد نظر با صاحبان آن 142 UK سایت به عنوان coronavirus منجر به فروشگاه ها که مجبور به بسته خود را درب.

ماه گذشته این توافق یک معامله با برخی از صاحبخانه ها برای تضمین آینده 120 سایت, اما پنج Hammerson مکان شامل نمی شد.

از مانده, 10 بیشتر مغازه ها – استخدام در مجموع 600 – نیز در حال حاضر جبران شده به صورت بسته در حالی که آینده از هفت هنوز آویزان در تعادل می باشد.

Debenhams در بیانیه ای گفت: “ما می توانیم تایید می کنند که علی رغم بهترین تلاش های ما شده اند قادر به توافق نظر با Hammerson ما پنج فروشگاه در مراکز خرید و به طوری که آنها نمی خواهد بازگشایی.

“ما همچنان به شرکت در مذاکرات سازنده با ما صاحبخانه و توافق کرده اند که در نظر اکثریت قریب به اتفاق از فروشگاه های ما است که ما مشتاقانه منتظر بازگشایی زمانی که محدودیت دولت اجازه می دهد”.

بیشتر از کسب و کار

Unions say workers should have more protection during the coronavirus pandemic
کارگران بیکار با وجود طرح کردند

Debenhams که در حال حاضر استخدام فقط بیش از 20 ، 000 نفر دارای اب و هوای یک توالی از بحران در سال های اخیر است.

تلاش ورزش های مستقیم سرمایه دار خیلی مهم مایک اشلی را به کنترل کسب و کار در سال گذشته به پایان رسید زمانی که آن را وارد یک عجز از پرداخت دیون مراحل قبل از گرفته شدن توسط یک کنسرسیوم از وام دهندگان.

ماه گذشته به طور رسمی وارد شده به دولت برای دومین بار در یک سال و اعلام کرد که آن کسب و کار ایرلندی با 11 فروشگاه را به طور دائم متوقف تجارت.

آخرین دولت طراحی شده است برای محافظت از کسب و کار از وام در زمانی که فروشگاه ها توقیف به دلیل مستند – هر چند Debenhams در ادامه به تجارت آنلاین.

مدیر اجرایی Stefaan Vansteenkiste گفت: در آن زمان که آن را به هدف بود “در یک موقعیت برای از سرگیری معاملات از فروشگاه های ما زمانی که دولت محدودیت ها برداشته”.

اما پس از آن تایید شده است که در مجموع 15 فروشگاه از جمله کسانی بودند که در بخشی از آخرین مذاکرات را بازگشایی شده است.

10 – به غیر از کسانی که اعلام کرد به عنوان یک نتیجه از بن بست با Hammerson – که در صورت بسته شدن هستند: ترورو, Stratford-upon-Avon, Salisbury, Westfield, Leamington Spa, جنوبی, سپر, Swindon کیدرمینستر, برهموود Southampton.

بریتانیا و بخش خرده فروشی و نابود شده است توسط coronavirus مستند با چهره های هفته گذشته نمایش “تاریخی” سقوط در فروش.

در هفته گذشته شاهد تایید است که از 1800 شغل برای رفتن در گروه واحه و انبار پس از یک معامله است که ذخیره مارک های آنلاین به عنوان نگرانی اما دیدن تمام فروشگاه های خود را ببندید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>