مرگ در خدمات پرداخت برای کارکنان بیمه خدمات درمانی اعلام شده توسط دولت

خانواده ها از خط مقدم بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارکنان که می میرند از coronavirus را دریافت 60 ، 000 پوند پرداخت مت Hancock اعلام کرده است.

به وزیر بهداشت گفت: روزانه در خیابان داونینگ جلسه در COVID-19 که 82 بیمه خدمات درمانی کارگران و 16 اجتماعی کارکنان مراقبت مرده بود با این ویروس تا کنون.

او گفت که او احساس “عمیق شخصی و احساس وظیفه است که ما باید برای مراقبت از عزیزان خود” را به عنوان او تایید کرد که دولت با راه اندازی یک “تضمین زندگی طرح”.

'Thank You to our Awesome NHS' signs near St Thomas' Hospital in London. Pic: Guy Bell/Shutterstock
تصویر: به وزیر بهداشت گفت که او احساس ‘عمیق شخصی و احساس وظیفه”. عکس: پسر بل/شاتر

“خانواده های کارکنان که می میرند از coronavirus در این دوره از ضروری خود را خط مقدم کار را دریافت خواهد کرد 60 ، 000 پوند پرداخت” آقای Hancock گفت.

“البته هیچ چیز جایگزین دست دادن یک دوست است, اما ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از خانواده هایی که در برخورد با این غم و اندوه است.”

به وزیر بهداشت گفت: دولت نیز به دنبال دیگر در خط مقدم حرفه ای که دسترسی به یک زندگی طرح تضمین “برای دیدن جایی که این ممکن است لازم باشد”.

او همچنین نشان داد که برخی از خدمات NHS شده بود متوقف شد با توجه به شیوع کروناویروس ترمیم خواهد شد از شنبه شروع با ارائه خدمات فوری “مانند سرطان و مراقبت و بهداشت روانی حمایت می کند”.

بیشتر از Covid-19

یکی دیگر از 360 coronavirus مرگ و میر در انگلستان بيمارستان اعلام شد و در روز دوشنبه – بالاترین افزایش روزانه در چهار هفته.

در مجموع 21,092 بیمارستان بیماران در حال حاضر در درگذشت انگلستان پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 وزارت بهداشت گفت.

آن است که کوچکترین روزانه افزایش coronavirus مرگ و میر در انگلستان بيمارستان پس از 30 مارس زمانی که 180 مرگ تایید شد.

روز دوشنبه رقم همچنین بالاترین درصد افزایش در روز قبل به تاریخ در 1.7%.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “انگلستان “شروع به نوبه خود جزر و مد” در مبارزه با COVID-19 اما او اصرار داشت این بود که زمان برای استراحت در سراسر کشور مستند.

Britain's Prime Minister Boris Johnson speaks outside 10 Downing Street after recovering from the coronavirus disease (COVID-19), London, Britain, April 27, 2020. REUTERS/John Sibley
‘اگر شما در حفظ و رفتن ما این ضرب و شتم’

انگلستان و افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin گفت: کشور شد “قطعا نه به طور مداوم گذشته اوج” از coronavirus مرگ و میر.

او گفت: Downing Street جلسه هنوز هم وجود دارد یک “راه بسیار طولانی برای اجرای” که از او خواسته شد در مورد بریتانیا در انتظار مرگ در کل.

دولت مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel پیشنهاد کرده بود که نگه داشتن مرگ و میر زیر 20,000 خواهد بود یک نتیجه خوب – اما این کل شده است پیشی گرفتن در بیمارستان به تنهایی.

“ما نیاز به این بیماری بیش از دراز مدت است و از این رو یک راه بسیار طولانی برای اجرای” پروفسور Ersin گفت.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای Hancock بستری دولت “بسیاری از کار” را به آمار هدف خود را به انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز از پنج شنبه.

برخی از 29,058 آزمايش انجام شده در انگلستان و اسکاتلند و ولز در 24 ساعت به 9 صبح تا روز شنبه.

به وزیر بهداشت گفت: دولت “گسترده که در آن ما انتظار می رود” از نظر تست ظرفیت و گفت: انگلستان رفته بود گذشته تعداد آزمایشات انجام شده در کره جنوبی.

روز دوشنبه خیابان داونینگ جلسه اول بود که در آن اعضای عمومی دعوت شدند به ارسال سوالات با 15,000 را مشاهده کنید.

این شرکت نظرسنجی YouGov انتخاب یک موضوع قرار داده می شود, به وزیران هر روز و فرد انتخاب شده برای پرسیدن سوال خود را ثبت یک ویدیو یا از آن خواهد شد به عنوان خوانده شده از طرف آنها.

اولین انتخاب سوال از لین در سکیپتن که پرسید که آیا قادر به آغوش اعضای خانواده خواهد شد یکی از اولین چیزهایی که به آن اجازه داده شود که مستند کاسته است.

پروفسور Ersin گفت: آن بستگی دارد “افراد ” شرایط” از نظر سن و شرایط بهداشتی.

در ضمن آقای Hancock گفت: قرنطینه اقدامات برای مردم ورود در انگلستان تبدیل خواهد شد و بیشتر مهم است که عفونت سطح پایین هستند در انگلستان است.

سخنان خود را دنبال گزارش می دهد که هر کسی وارد می شود مجبور به رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته تحت برنامه های مورد بحث در دولت است.

آقای Hancock گفت که به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در انگلستان کاهش می دهد, “قضاوت در اقدامات شما نیاز به در مرز تغییرات”.

“ما باید بیشتر در مورد آن می گویند در دوره به دلیل,” او اضافه شده است.

به وزیر بهداشت همچنین گفت که او “بسیار نگران” در مورد گزارش های جدی coronavirus مرتبط با سندرم در حال توسعه در تعداد کمی از کودکان و او “به دنبال آن نزدیک”.

پروفسور Ersin می گوید آن را “بسیار نادر وضعیت” اما آن را پذیرفته است “کاملا محتمل” است ناشی از کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>