مقابله به تصویب coronavirus امداد لایحه بازدید آخرین لحظه مانع

تلاش برای تصویب یک coronavirus بسته امداد آمار یکی دیگر از موانع جمعه شب به عنوان مذاکره کنندگان در واشنگتن ارسال سیگنال های مختلط در مورد اینکه آیا آنها به توافق در یک برنامه.

قبلا مجلس دیدبان نوشت: به همکاران که “ما مفتخریم به توافق” در یک پیشنهاد به بلانت آسیب اقتصادی جهانی همه گیر پس از ساعت ها از عقب و جلو با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. اما پس از 7:30 p. m. ET دوم-رتبه بندی دموکرات در مجلس گفت که حزب او تا به حال نه در واقع به مقابله با کاخ سفید است.

“او فکر وجود” یک معامله خانه رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت: ان بی سی نیوز که پرسید چرا پلوسی اعلام کرد توافق.

یک مقام ارشد دولت رسمی CNBC گفت که “متن نیست و در عین حال منعکس کننده معامله است که [Mnuchin] اعتقاد بر این او بود.”

خانه امید به تصویب یک پیشنهاد جمعه به منظور کمک به مصرف کنندگان و کارگران walloped با شیوع. سنا چپ واشنگتن برای آخر هفته و نمی خواهد که یک شانس به تصویب قانون تا هفته آینده. معلوم نیست که اگر ایران برگزار مجلسی, خواهد با تصویب یک پیشنهاد خانه را پاک می کند, به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیست به طور مستقیم درگیر در این مذاکرات.

زمانی که پلوسی اعلام کرد که قرارداد او گفت: این قانون شامل موارد زیر است:

  • رایگان coronavirus تست برای همه کسانی که به آن نیاز دارید از جمله کسانی که بدون بیمه
  • تا دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی ترک
  • قوی تر بیمه بیکاری برای کارگران furloughed
  • Buttressing ضربه محکم و ناگهانی و سایر برنامه های غذایی برای کودکان و سالمندان
  • پول بیشتر برای مدیکید مشترک دولت فدرال و دولت برنامه بیمه برای آمریکایی های کم درآمد

معاون نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است.

سارا Silbiget | بلومبرگ | گتی ایماژ

بلندگو اعلام کرد یک معامله تنها در حدود دو ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او مخالفت دموکرات مورد حمایت طرح است. در اوایل کنفرانس تماس, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی نیز گفت: ایران با اعضای او هنوز رتبهدهی نشده است از حمایت این قانون است.

فراگیر مفاد شرح داده شده توسط پلوسی به نظر می رسد برای مطابقت با توسعه توافق او توضیح می دهد که پنج شنبه شب. پلوسی و Mnuchin تا به حال 13 جداگانه مکالمات در طول روز گذشته در 5:48 p. m. و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز در کنفرانس خبری با توجه به پلوسی سخنگوی جلب Hammill.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان خود مراحل را به تلاش برای کاهش آسیب در روز جمعه به عنوان چهره او واکنش برای دولت او در پاسخ به بحران است. او اعلام اضطراری ملی گفت: او را به طور موقت چشم پوشیدن از بهره وام های دانشجویی فدرال و کارگردانی دولت برای خرید نفت خود را برای ذخیره استراتژیک.

گسترش coronavirus بحران منجر به ترس از گسترده اقتصادی اختلال و کارگران یا بیمار یا گذاشته شده توسط کسب و کار بروز شیوع قادر به پایان می رسد دیدار. عمده شاخص های سهام ایالات متحده تمام افتاد حداقل 8% در این هفته با وجود افزایش در روز جمعه ،

ایالات متحده بیش از 1700 مورد از این بیماری کروناویروس COVID-19 و حداقل 40 نفر کشته شده اند از آن با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. گسترش سریع coronavirus در کشورهای دیگر و تهمت عمومی نظرات به انتقال آن در اینجا باید منجر به نگرانی در مورد توانایی دولت برای رسیدگی به تست و ظرفیت ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی برای درمان بیماران است.

شیوع دارای طرح میتوانست زندگی آمریکایی. ایالات و شهرستانها را به حالت تعلیق در مدرسه و یا ممنوع اجتماعات بزرگ.

لوئیزیانا شد اولین دولت برای به تاخیر انداختن آن ریاست جمهوری اولیه با توجه به این ویروس به عنوان نامزد باید به طور موثر متوقف مبارزات در فرد به دلیل آن است. ورزش لیگ مانند NBA و NHL را به حالت تعلیق در فصل خود در حالی که NCAA لغو آن جنون مارس بسکتبال مسابقات.

— CNBC ایامون Javers کمک به این گزارش

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>