مهلت 100,000 آزمون در روز شمع فشار بر Johnson

بوریس جانسون است که به طور چشمگیری از بازگشت به قلب دولت بعد از خیابان داونینگ باز گشت میزبانی اولین coronavirus کنفرانس خبری پس از نزدیک به مرگ و بیماری است.

و همچنین در مواجهه با سوال در مورد دولت و مدیریت بحران, از آن خواهد شد خود را در اولین فرصت به صحبت علنی در مورد تبدیل شدن به یک پدر دوباره بعد از خود را نامزد کری Symonds به هنگام تولد به یک پسر.

خود را ظاهر خواهد آمد پس از او یک صندلی در جلسه هیئت دولت برای اولین بار در پنج هفته و در روز مهلت برای وزیر بهداشت مت هنکاک هدف از 100,000 آزمون در روز است.

اما نخست وزیر است و انتظار می رود به داش امید تغییرات عمده مستند به قوانین پس از شوک آمار و ارقام نشان داد که انگلستان می تواند یکی از بدترین coronavirus نرخ مرگ و میر.

هر گونه تغییرات به احتمال زیاد باید صبر کنید تا زمانی که دولت مشاوران علمی پانل, مریم گلی, ارائه شواهد به وزرا در هفته آینده پیش از بعدی مستند نقد و بررسی در 7 مارس.

آشکار ساعت حضور در خیابان داونینگ اخبار کنفرانس یک شماره 10 insider گفت: “او را به یک به روز رسانی در کشور را مبارزه با این بیماری و مراحل ما مصرف آن را شکست.”

آخرین آمار و ارقام برای انگلستان که در حال حاضر شامل مراقبت از خانه و همچنین بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها نشان می دهد 165,221 موارد و 26,097 مرگ و میر و نشان می دهد که در هشت روز این ماه بیش از 1000 نفر از ویروس.

بیشتر از بوریس جانسون

آقای جانسون بازگشت به کار در خیابان داونینگ در روز دوشنبه پس از یک هفته در بیمارستان که شامل سه شب در بخش مراقبت های ویژهپس از دو هفته convalescing در Chequers با شدت باردار Ms Symonds.

در آغاز هفته شماره 10 گفت: ساعت خواهد بازگشت به “برنامه عادی” که تقریبا به طور قطع شامل ظاهر شدن در نخست وزیر سوال کرده بود خود را نامزد نه تولد داده می شود.

Prime Minister Boris Johnson speaks during a news conference on the novel coronavirus, in London
3 مارس: جانسون ‘مسلما’ را مرخصی

اما جدا از اینکه در حال حاضر برای تولد پسرش در لندن, بیمارستان, نخست وزیر خود را سپری کرده است این هفته در جلسات با سران و وزرا و مشاوران و دستیاران جلوتر از مهم کابینه جلسه.

پس از جلسه کابینه نخست وزیر همراه خواهد شد و در کنفرانس خبری توسط دولت مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel و پروفسور کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی.

از آن خواهد شد آقای جانسون اولین حضور در خیابان داونینگ coronavirus کنفرانس خبری پس از 25 مارس روز قبل از او اعلام کرد که او مبتلا به این ویروس و روز بعد از او گذشته ریاست جلسه کابینه است.

آقای جانسون است که انتظار می رود به طلسم چرا اجتماعی فاصله محدودیت باید باقی می ماند تا حد زیادی در محل برای زمان حال با وجود فشار در حال رشد از حزب محافظه نمایندگان مجلس و رهبران کسب و کار برای یک آرامش از قوانین است.

خود را در موضع سخت به دنبال افشای است که تنها ایالات متحده با 60000 مرگ و میر و ایتالیا با 28,000 را بالاتر مرگ و میر از انگلستان و تنها اسپانیا و بلژیک را بدتر هر سر مرگ و میر در اروپا است.

اما او انتظار می رود که به صورت پرسش های دشوار نه تنها در مستند بلکه در دولت ضبط بر روی تجهیزات حفاظت شخصی برای کارکنان بیمه خدمات درمانی و آقای هنکاک تعهد از 100,000 آزمون در روز 30 آوریل است.

اعلام تعهد خود به عقب در 2 آوریل, Mr Hancock گفت: “من در حال حاضر تنظیم هدف از 100,000 آزمون در هر روز تا پایان این ماه است. که هدف این است که و من مصمم هستم ما وجود دارد.”

اما منتقدان از جمله برخی در داخل دولت ادعای آقای هنکاک است که هنوز هم یک راه طولانی کردن آزمایش خود هدف است. تا کنون ظرفیت رسیده است 73,400 آزمون و تنها 52,429 از این آزمون استفاده می شود.

CREDIT - - Pic:Javier Garcia/BPI/Shutterstock England v Wales, Guinness Six Nations, Rugby Union, Twickenham Stadium, London, UK - 07 Mar 2020
Prime Minister Boris Johnson alongside Carrie Symonds 7 Mar 2020
تصویر: زن و شوهر گفته بود آنها انتظار داشتند که یک کودک در اوایل تابستان’. عکس:Javier Garcia/BPI/شاتر

به کمک پلاگین که شکاف آقای Hancock اتحاد گسترده تر واجد شرایط بودن از جمله ارائه یک آزمون برای هر کسی که زندگی و یا کار در خانه مراقبت که آیا آنها باید علائم یا نه و همه 65 ساله با علائم.

اما بلند پروازانه تست هدف حمله توسط بیمه خدمات درمانی و بیمارستان اعتماد کارفرمایان که ادعا می کنند آن را منحرف از کاستی ها در دولت طولانی مدت coronavirus استراتژی است.

“اخیر عمومی تمرکز بر روی اینکه آیا 100,000 آزمون انجام خواهد شد در تاریخ 30 آوریل توسط یک شاه ماهی قرمز” گفت: بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان بدن است که نشان دهنده بیمه خدمات درمانی مدیران.

این گزارش ادعا می کند که زبان انگلیسی, بهداشت و مراقبت از سیستم “آغاز شده از یک موقعیت ضعیف” و تلاش برای نشان دادن یک “پاک کردن موثر و خوبی ابلاغ استراتژی” با عدم شفافیت در که می تواند مورد آزمایش قرار زمانی چگونه و با چه فرکانس.

این گزارش می افزاید: “مقدار زیادی هنوز باقی مانده است که باید انجام شود برای رسیدن به یک تست رژیم است که می تواند به عنوان مناسب برای هدف.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

کریس Hopson NHS ارائه دهندگان مدیر اجرایی گفت: “تست یک منطقه که در آن با وجود همه کار تحویل داده شده توسط تراست و بیمه خدمات درمانی, بهداشت و مراقبت از سیستم به عنوان یک کل است, تلاش برای توسعه موثر هماهنگ رویکرد است.

“به نظر ما این مسیر از مستند چه اعتماد رهبران باید در حال حاضر وضوح در تست رژیم از اینجا.

“تنظیم یک هدف برای تعدادی از آزمایشات به صورت مارس 30 مارس تا به حال گالوانیزه اثر است. اما آنچه مهم است یک استراتژی به روز شده به ما را از طریق خروج از مستند.”

در پاسخ به گزارش وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: تست شد “کاملا حیاتی” و ظرفیت به حال بیش از دو برابر در عرض چند هفته.

او افزود: “هدف ما به ما در مقابله با این ویروس است که آن را آسان و سریع و ساده برای هر کارگر ضروری است که نیاز به یک آزمون برای تست.

“علاوه بر راه اندازی یک شبکه در سراسر کشور از رانندگی در تست سایت ما معرفی شده اند خانه کیت تست و تحویل مستقر موبایل تست واحد توسط نیروهای مسلح ساخته شده و سه فیلم جدید ‘مگا آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل آزمون نمونه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>