د Blasio می گوید نیویورک در حال حاضر آمار 365 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

  • جهانی در مورد: بیش از 526,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 23,700
  • ما موارد: حداقل 82,400
  • ما مرگ و میر: حداقل 1,100

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:45 pm: لس آنجلس راه اندازی برنامه تولید 5 میلیون غیر پزشکی ماسک برای کارگران ضروری

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز پنج شنبه اعلام کرد یک برنامه جدید است که با هدف تولید 5 میلیون غیر پزشکی ماسک برای کارگران ضروری در بخش های پزشکی و بیماران است.

برنامه L. A. محافظت است به دنبال کمک از تولید کنندگان محلی است که می تواند تولید غیر پزشکی ماسک برای محافظت از مردم مانند مواد غذایی-فروشگاه کارکنان غیر هیات های پزشکی در بیمارستان ها و پزشکی بیماران است. Kaiser Permanente توسعه یافته طراحی مشخصات ماسک نیاز با توجه به برنامه وب سایت. سازمان های که می تواند کمک کند و یا به آنها نیاز دارید از ماسک می توانید ثبت نام برای برنامه های آنلاین. —سالوادور رودریگز

8:20 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام فاجعه بزرگ در مریلند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد که یک فاجعه بزرگ وجود دارد در مریلند ساخت بودجه فدرال در دسترس به دولت و دولت های محلی در تلاش بازیابی در مبارزه با کروناویروس. اعلام می کند بودجه فدرال در دسترس به “دولت قبیله ای و واجد شرایط محلی و خاص خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی برای اورژانس اقدامات حفاظتی از جمله مستقیم کمک های فدرال برای همه مناطق در ایالت مریلند نهفته COVID-19.” —سالوادور رودریگز

7:30 pm: De Blasio می گوید نیویورک در حال حاضر آمار 365 مرگ و میر ناشی از COVID-19

شهردار نیویورک, بیل د Blasio

این شهر در حال حاضر 23,112 موارد COVID-19 و 365 مرگ و میر.
“چند ماه آینده خواهد بود دردناک و استرس ما سیستم مراقبت های بهداشتی مانند قبل از هرگز” de Blasio گفت: در یک صدای جیر جیر. “به ما کارکنان مراقبت های بهداشتی: شما در حال رفتن بالا و فراتر از تماس برای صرفه جویی در نیویورک و ما را به یاد داشته باشید اقدامات خود را برای بقیه از نیویورک تاریخ است.”

علاوه بر این, de Blasio گفت: بروکلین نیروی دریایی حیاط در حال حاضر آغاز تولید پلاستیک سپر چهره و باید 50,000 ساخته شده و تا پایان این هفته به تنهایی. د Blasio گفت: این شهرستان دریافت کرده 1,500 هواکش از دولت فدرال تا کنون, اما او گفت که کسری از آنچه که مورد نیاز خواهد بود. “هواکش را به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی هزاران نفر از نیویورک” او هنوز توییتی. “دولت فدرال باید کمک به ما نزدیک است که شکاف است.” —سالوادور رودریگز

7:04 pm: New Hampshire مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش در میان شیوع کروناویروس

New Hampshire است که آخرین دولت به موضوع اقامت در خانه سفارش و تمام غیر ضروری کسب و کار در میان شیوع کروناویروس. رژیم صهیونیستی. کریس Sununu اعلام سفارش پنج شنبه و از آن می رود به اثر 27 مارس در 11:59 pm.

“ما نمی توانیم این به اندازه کافی استرس: شما باید به ماندن در خانه خود را مگر اینکه مطلقا لازم است” Sununu گفت: در بیانیه ای در توییتر. “البته ما نمی خواهد به شما جلوگیری از ترک خانه خود را برای پیاده روی بروید و یا در هنگام رفتن به فروشگاه برای مواد غذایی و یا رفتن به یک کار ضروری.”

ضروری کسب و کار است که باز باقی خواهد ماند در نیوهمپشایر شامل فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و ایستگاه های گاز. فیلم تئاتر, سالن مو و آرایشگاه و همچنین به عنوان کسب و کارهای دیگر غیر ضروری تلقی شده اند دستور داد به نزدیک است. دولت همچنین گسترش آموزش از راه دور تا زمانی که ممکن است 4. —هانا میلر

6:51 pm: سناتور. ctq می گوید شوهرش است دوره نقاهت پس از بستری در بیمارستان برای coronavirus

سناتور. Ctq, D -, Minn. گفت که شوهرش جان Bessler است که دوره نقاهت بعد از اینکه بستری برای علایم شدید از coronavirus.

Klobuchar که کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در اوایل ماه مارس گفت در توییتر که Bessler “در زمان به نوبه خود خوب بود فقط منتشر شد و در حال حاضر دوره نقاهت در خانه!”

“با تشکر از کسانی که مراقبت برای او و برای همه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران” او هنوز توییتی. —کوین Breuninger

6:38 pm: الفبای همانا رمپ تا درایو-از طریق coronavirus تست با 1000 گوگل داوطلبان

الفبای زندگی علوم کسب و کار همانا در حال حاضر نزدیک به 1000 نفر از داوطلبان خواهر-شرکت گوگل مشغول به کار در سراسر آن COVID-19 غربالگری و تست پلت فرم آن را به عنوان آماده برای یک سطح شیب دار تا.

این شرکت همچنین تصویری منتشر شده توضیح غربالگری و آزمایش فرآیند آن از جمله “درایو-از طریق” آزمایش های سرنشین دار توسط داوطلب.

سطح شیب دار بالا می آید پس از این شرکت آغاز شده و در مقیاس بسیار کوچکتر از سراسر کشور دسترسی به رئیس جمهور تهمت و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در اشاره در اواسط ماه مارس. همانا که علوم زندگی شرکت است که نشسته است در زیر حروف الفبا چتر بوده و همکاری نزدیک در سطح ایالتی با فرماندار و با در نظر گرفتن جهت باد از مقامات بهداشت عمومی به عنوان آن را در مقیاس. —کریستینا فار جنیفر الیاس

6:26 pm: متعصب شیفت تولید از MLB jerseys به ماسک و لباس به مبارزه با کروناویروس

متعصب قصد دارد به بیش از 1 میلیون ماسک و لباس در آن Easton, PA گیاه.

منبع: متعصب

آنها قرار بود برای جشن روز افتتاحیه, اما به جای لیگ اصلی بیس بال و متعصب teaming تا برای یک علت های مختلف: مبارزه با COVID-19.

پوشاک ورزشی ساز متعصب’ 360 فوت مربع گیاه در ایستون پنسیلوانیا است که معمولا نورد MLB jerseys توسط هزاران نفر در این زمان از سال, اما در روز پنج شنبه خرده فروش و MLB باید متوقف, تولید تلاش های بیس بال کشباف شروع به ساخت ایمنی ماسک و لباس برای بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم.

“این COVID-19 بحران مجبور است کشور ما به بیشتر های مشترک نوآورانه و استراتژیک تر از همیشه قبل از. به عنوان تقاضا برای ماسک و لباسهای رسید ما خوش شانس به همکاری با لیگ اصلی بیس بال برای پیدا کردن یک راه منحصر به فرد برای پشتیبانی خط مقدم ما کارگران در این مبارزه برای جلوگیری از ویروس که در نیاز مبرم به منابع ضروری می گوید:” مایکل روبین اجرایی رئیس متعصب. —جسیکا طلایی

6:16 pm: آتی سهام افزایش کمی به عنوان وال استریت تلاش می کند برای ساخت در پنجشنبه دستاوردهای عظیم

6:13 pm: ما در حال حاضر کانون شیوع

امریکا در حال حاضر بیشتر تایید coronavirus موارد از ایتالیا و چین تبدیل به بزرگترین شیوع در جهان است.

تعداد کل موارد در ایالات متحده رسیده 82,404 گرفتی چین 81,782 تایید عفونت و ایتالیا در 80,589 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

ویروس پدید آمده در ووهان چین در ماه دسامبر. از آن هنگام تاکنون به بیش از نیم میلیون نفر در تقریبا در هر کشور در سراسر جهان و در ادامه به انتخاب کنید تا به سرعت سازمان بهداشت جهانی هشدار داد اوایل این هفته. —خواهد Feuer

5:30 pm: شهردار نیویورک, بیل د Blasio می گوید حداقل یک و نیم میلیون نیویورکی خواهد بود بیکار

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که برآورد اولیه از آمار بیکاری نشان می دهد حداقل یک و نیم میلیون نیویورکی اند و یا از دست دادن شغل خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور است دولت و مقامات محلی به شاتر کسب و کار و مدارس در سراسر کشور.

“آن سرسام آور ما تنها با دیدن عدد اولیه آنها بدتر خواهد شد متاسفانه” د Blasio, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از مردم نمی توانند حتی از طریق درخواست برای بیکاری.

“در حال حاضر برآورد اولیه ما این است که متاسفانه در حداقل یک و نیم میلیون نیویورکی به پایان خواهد رسید تا بیکار در حال حاضر و یا به زودی خواهد شد” de Blasio گفت. —نوح Higgins-دان

5:15 pm: جنرال موتورز به طور موقت کاهش پرداخت 20 درصد برای 69,000 حقوق و مزایای کارگران

جنرال موتورز گفت: در مورد 69,000 حقوق و مزایای کارکنان در سطح جهانی در روز پنج شنبه که آن را به طور موقت کاهش 20% از حقوق خود را به عنوان خودروساز تلاش برای صرفه جویی در پول نقد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تعویق آن آغاز خواهد شد آوریل 1, بازپرداخت خواهد شد در یکجا با علاقه بعد از 15 مارس سال 2021 با توجه به شرکت

در مورد 6,500 آمریکا کارکنان نیز خواهد شد اساسا موقت گذاشته شده است که این شرکت تماس “حقوق و مزایای از کار افتادگی پرداخت می شود نبود.” کارگران را دریافت 75% از حقوق خود را حفظ ارشد و حفظ مزایای مراقبت های بهداشتی. —مایک Wayland

4:41 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن طرح خواستار طبقه بندی ریسک شهرستان شهرستان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته دیدگاه خود را برای آنچه که او به نام “مرحله بعدی” در جنگ با این بیماری همه گیر کوروناویروس که کشور گسترده است.

در نامه ای به ملت فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او و دولت او برنامه ریزی شده برای توسعه معیار برای “کمک به طبقه بندی استان ها با توجه به ادامه خطرات ناشی از” مرگبار coronavirus. او گفت: استفاده از “قوی نظارت تست” اجازه خواهد داد که دولت های محلی برای پیگیری گسترش ویروس.

استان ها خواهد بود به سه تقسیم متوسط و بالا “خطر” سطح رئیس جمهور نوشت. این دسته خواهد بود که همراه با “دستورالعمل جدید برای دولت های محلی و سیاستگذاران برای استفاده در تصمیم گیری” در مورد اینکه آیا برای حفظ کاهش یا افزایش اجتماعی خود فاصله دستورالعمل.

رئیس جمهور ساخته شده است که هیچ راز از تمایل خود برای دیدن ایالات متحده کسب و کار بازگشایی حتی به عنوان ویروس آلوده کردن هزاران نفر از مردم هر روز در سراسر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تعیین کرده است پس از تاریخ عید پاک, مارس 12 به عنوان یکی که در آن او امیدوار است برای دیدن بخش های بزرگی از کشور “خروشان” بازگشت به کسب و کار.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که تلاش برای بازگشایی کسب و کار و شل اجتماعی فاصله محدودیت در عرض چند هفته می تواند به معنای ده ها هزار نفر از عفونت های اضافی است که می تواند مانع گسترش کمپین کاهش. مغلوب ساختن پیشی جستن اما پیشنهاد کرده است که که کارشناسان توصیه می کنند گسترش این کمپین در حال انگیزه تمایل به شکست او از لحاظ سیاسی و نه با میل به محافظت از آمریکایی ها از تهدید کننده زندگی COVID-19 بیماری است. —کریستینا Wilkie

4:22 pm: GM گسترش گیاه خاموش شدن ناگهانی

جنرال موتورز تایید کرده است که آن را گسترش تعطیلی موقت آن در آمریکای شمالی گیاهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در یک پیام به کارکنان فیل Kienle معاون رئیس جمهور از خودروسازان آمریکای شمالی تولید و روابط کار گفت که این شرکت “ادامه خواهد داد به ارزیابی برنامه عملیاتی رفتن به جلو است.”

GM گیاهان که تعطیل هفته گذشته با توجه به COVID-19 شد و قرار است باقی می ماند توقیف از طریق 30 مارس. یک سخنگوی جنرال موتورز بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر. این پیام می آید ساعت پس از فورد موتور و فیات کرایسلر اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری تولید در آمریکای شمالی گیاهان در ابتدای ماه آوریل. —مایک Wayland

4:10 pm: داو پیاپی بزرگترین 3-بعد از افزایش از سال 1931

سهام رسید سوم روز را به عنوان سرمایه گذاران شانه ای بالا انداخت آزادی از شکستن رکورد تعداد مدعیان بیکاری در حالی که سنا تصویب عظیم اقتصادی و لایحه در میان شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد بیش از 1,300 امتیاز یا 6.2%. داو نیز خاموش بزرگترین آن سه روز خروش از سال 1931 است. بیش از سه روز گذشته شاخص Dow است تا بیش از 20٪.

S&P 500 نیز ارسال شده سه روز winning streak افزایش 6.2%. شاخص Nasdaq Composite با پیشرفته 5.6% به عنوان Facebook, آمازون, اپل, Netflix و گوگل-پدر و مادر تمام حروف الفبا شروع به پریدن کرد بیش از 4 درصد.

بوئینگ شورون و Walgreens سوار داو سود هر سهام افزایش بیش از 10٪. آب و برق و املاک و مستغلات بهترین بودند-انجام بخش در S&P 500 در هر دو بسته شدن بیش از 7 درصد بالاتر است. —فرد ایمبرت

3:50 pm: عمده کروز دریایی با خطوط سمت چپ می تواند از کمک مالی

خطوط کروز در میان کسب و کار است که رنج می برد بیشتر خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس. و آنهایی که عمده می تواند به سمت چپ از صندوق نجات شامل 2 تریلیون دلار محرک لایحه در سنا تصویب شنبه شب.

این لایحه اختصاص 500 میلیارد دلار به مضطرب کسب و کار است که می توانید برای درخواست وام یا تضمین از یک صندوق نظارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin. برای واجد شرایط که برای تسکین یک شرکت باید “ایجاد شده و یا سازمان یافته در ایالات متحده و یا تحت قوانین ایالات متحده” و “قابل توجهی در عملیات و اکثریت کارکنان مستقر در ایالات متحده است.”

چند عمده خطوط کروز نیست گنجانیده شده در امریکا است. کارناوال برای مثال گنجانیده شده است در پاناما با وجود آن که آمریکا یک نهاد و یک ستاد مرکزی در میامی. تجارت سهام خود را در بازار بورس نیویورک. خطوط کروز نیز به طور معمول به استخدام بسیاری از کارگران خارجی در کشتی های خود را که می تواند معاف از ایالات متحده حداقل دستمزد مورد نیاز است.

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد نشانه آن است که خطوط کروز خود شدند نامشخص است که آیا این زبان در این لایحه حذف شدند آنها را از امداد.

“تفسیر من این است که خطوط کروز ممکن است واجد شرایط نیست, اما من با یک نگاه دقیق تر به ببینید که آیا واقعا در این مورد گفت:” هارون کاتلر یک شریک در دولت روابط عمومی و امور گروه در نفوذ بین المللی حقوقی Hogan Lovells. —لورن هرش

3:20 pm: چگونه NBA در حال برنامه ریزی برای صرفه جویی در آن فصل

رودی Gobert #27 از یوتا جاز واکنش نشان می دهد پس از dunking در طول سه ماهه سوم از بازی مقابل بوستون سلتیکز در TD Garden در مارس 06, 2020 در بوستون ماساچوست است.

عمر راولینگس | گتی ایماژ

بدون شک وجود دارد coronavirus همه گیر را ترک خواهد کرد و اثر خود را در جهان ورزش, اما هیچ لیگ رنج می برند ممکن است بیشتر از انجمن ملی بسکتبال.

پس از اینکه ایالات متحده برای اولین بار لیگ را به حالت تعلیق بازی با توجه به شیوع کروناویروس های NBA در حال حاضر فکر چگونه به از سرگیری بازی در صورت امکان به عنوان لیگ می خواهد برای نجات درآمد که واشنگتن پست گزارش می تواند در مجموع 1 میلیارد دلار در ضرر و زیان است.

او در مصاحبه با ESPN هفته گذشته NBA کمیسر آدم نقره گفت: او می خواهد به “معتقدم که ما در حال رفتن به قادر به نجات حداقل بخشی از این فصل است.”

با توجه به NBA مدیران و عوامل که موضوع مورد بحث با CNBC به شرط ناشناس ماندن لیگ باقی مانده است با تمرکز بر یک بازگشت پس از تعلیق عملیات زیر یوتا جاز مرکز رودی Gobert تست مثبت برای COVID-19 در اوایل این ماه. لاس وگاس به عنوان بهترین محل برای از سرگیری فصل جاری به لیگ مدیران.

اگر فصل نمی توانند, رزومه, NBA خواهد شد نیاز به در نظر گرفتن درآمد عواقب ناشی از لغو فصل و چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد بازیکنان در حقوق است که به بازی در حال بازی.

“بازیکنان در حال رفتن به تجربه یک مقدار عادلانه از حقوق و دستمزد درد” گفت: Richard شیهان یک استاد امور مالی در دانشگاه نوتردام را مندوزا کالج بازرگانی شیهان. —جباری جوان

3:10 pm: سان فرانسیسکو Muni مترو, نور, خدمات ریلی به جای اتوبوس

این SFMTA اعلام کرد خدمات اضافی تغییرات در سان فرانسیسکو coronavirus پناهگاه در محل سفارش.

شروع مارس 30, همه Muni مترو و راه آهن نور مسیرهای جایگزین خواهد شد با اتوبوس. سواران خواهد بود قادر به گرفتن اتوبوس برای J, KT, L, M و N خطوط با استفاده از همان ایستگاههای اتوبوس به عنوان اوایل صبح مترو اتوبوس. همه Muni, مترو, ایستگاه های مترو نیز بسته شود به جز آنهایی که در مرکز شهر است که باقی خواهد ماند و باز به صورت بارت به مشتریان.

“در پاسخ به تغییر ridership این سرویس تنظیمات به ما کمک خواهد کرد به تمرکز منابع در مسیرهای خارج از منطقه مرکز شهر که در حال اتصال مردم به ضروری مشاغل و خدمات” SFMTA گفت: در یک پست آنلاین.

“بستن Muni مترو زیرزمینی سیستم اجازه خواهد داد که ما را به تغییر مسیر وادار سازد منابع به دیگر بالاتر-استفاده از امکانات و کاهش خطر ابتلا به ما عوامل ایستگاه. بر ما ridership داده ها و مشاهدات ما انتظار نداریم که این تغییرات به تاثیر توانایی ما سواران و اپراتورها برای حفظ فاصله اجتماعی.”

SFMTA قصد دارد در انجام کار تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه و زیرساختها در طول این زمان. شما می توانید لیست کامل تغییرات را در اینجا. —Riya Bhattacharjee

3:00 pm: Fauci می گوید ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد’ برگشت به حالت عادی هنگامی که شیوع بیماری را کند می کند

CNBC دن منگان

2:45 pm: مدیر عامل بزرگترین نیویورک ارائه دهنده سلامت — علم تنها می تواند دیکته coronavirus درمان مواد مخدر

Northwell سلامت مدیر عامل شرکت مایکل Dowling خواستار احتیاط در مورد دارویی بالقوه برای درمان COVID-19.

“شما نمی توانید اجازه دهید سیاست دیکته کردن آنچه که مردم می خواهم برای دیدن دیکته” Dowling گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “شما باید اجازه دهید به علم دیکته چرا که اگر شما نمی خواهید آسیب به مردم است.”

Dowling که 23-سیستم بیمارستان بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در ایالت نیویورک گفت: آن را خوب است به طور خوش بینانه در مورد درمان های تجربی جریان “اما شما رو به صبر کنید تا زمانی که شما می توانید ثابت کند” که آن را موثر در درمان COVID-19.

در واقع Dowling گفت که او شخصا خوش بینانه در مورد برخی از آزمایش های در حال انجام در Northwell سلامت بیمارستان. سلامت سیستم در حال کار با Regeneron و علوم جلعاد برای آزمون اثربخشی داروهای موجود.

Northwell سلامت ندارد “نتایج قطعی هنوز” Dowling هشدار داد.

“اما من بسیار خاص است که در آینده یا دو هفته ما در حال رفتن به پیدا کردن که یکی یا بیشتر از این مواد مخدر را یک تفاوت است و بدیهی است که تغییر چشم انداز وقتی اتفاق می افتد که گفت:” Dowling.

مواد مخدر در دادگاه در Northwell سلامت هستند Gilead Sciences’ remdesivir و sarilumab که توسعه یافته توسط Regeneron و شرکت سانوفی با توجه به لانگ آیلند را فشار دهید. —کوین Stankiewicz

2:20 pm: در سراسر جهان موارد بالا 500,000 دو برابر در بیش از یک هفته

COVID-19 مورد پیشی گرفتن از 500 ، 000 در سراسر جهان دو برابر در بیش از یک هفته به این بیماری همه گیر شتاب.

تعداد کل جهانی موارد در حال حاضر در 510,108 به عنوان از 1:30 بعدازظهر و در روز پنج شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ویروس پدید آمده در ووهان چین در ماه دسامبر. آن را پس از گسترش به بسیاری از کشورها در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

تایید COVID-19 موارد صدر 200,000 هفته گذشته و گذشت 300,000 روز شنبه با توجه به هاپکینز داده است. این ویروس آلوده اضافی 100 ، 000 نفر در سراسر جهان از روز شنبه هنگامی که عفونت در سراسر جهان گذشت 400,000. این ویروس در حال حاضر بیش از کشته 22,290 مردم در سراسر جهان است. حدود 120,000 مردم از بهبود COVID-19 با توجه به هاپکینز. —خواهد Feuer

2:09 pm: Coronavirus ممکن است مرگبارتر از سال 1918 آنفولانزا

برخی از دانشمندان تخمین می زنند که میلیون ها نفر را در نهایت می میرند قبل از COVID-19 اجرا می شود در آن دوره است. تاپیک های زیادی است که متخصصان بیماری های عفونی و دانشمندان هنوز نمی دانند که در مورد ویروس. دقیقا چگونه کشنده و مسری COVID-19 است که هنوز هم یک بحث مهم است.

ما شکستن آنچه ما در مورد این ویروس و چگونگی آن در مقایسه با برخی از تاریخ کشنده ترین بیماری های همه گیر و بیماری است. اول شما باید به استخوان در یک بیت اپیدمیولوژی ایران.

1918 آنفولانزا یکی از وحشتناک ترین بیماری های همه گیر از قرن 20th, هدف قرار دادن کسانی که در سنین 20 تا 40 به خصوص با توجه به که. COVID-19 R naught 2 کمی بیشتر عفونی از سال 1918 آنفولانزا.

1918 آنفولانزا که شناخته شده است به عنوان آنفولانزای اسپانیایی نیست در واقع سرچشمه در اسپانیا. آن را به حال مرگ و مير 2.5% و کشته شدن بیشتر مردم — 30 میلیون به 50 میلیون از 20 میلیون نفر که جان خود را در جنگ جهانی اول اگر 4.5 درصد مرگ و مير COVID-19 قطره نمی توان آن را به عنوان بد به عنوان 1918 آنفولانزا. اگر آن را همچنان در آن زمان مسیر آن خواهد بود و تقریبا دو برابر به عنوان کشنده است. —برکلی Lovelace

1:48 pm: ایتالیا تلفات توسط 662 در یک روز و در حال حاضر در مجموع بیش از 8000

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا رشد کرده 662 به 8,165 مدنی سازمان حفاظت گفت.

اما به نظر می رسد به یک خطا در آژانس را داده و دلیل آن گزارش هیچ مرگ و میر در روز پنج شنبه سوم-بدترین آسیب دیده منطقه و ناحیهای در شمال غربی خواهد بود که بی سابقه در روزهای اخیر.

به طور جداگانه ناحیهای در شمال غربی, مقامات گفت: مرگ و میر افزایش یافته است 50 در 24 ساعت گذشته.

روز چهارشنبه 683 نفر کشته شدند. که به دنبال 743 مرگ و میر در شنبه 602 در دوشنبه 650 روز یکشنبه و یک رکورد از 793 روز شنبه — بالاترین روزانه رقم از سرایت آمد به نور در فوریه. 21.

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافت به 80,539 از قبلی 74,386 مدنی سازمان حفاظت گفت: – بيشترين تعداد موارد جدید از مارس 21.

از کسانی که در اصل آلوده در سراسر کشور 10,361 تا به حال به طور کامل بهبود در روز پنج شنبه نسبت به 9,362 روز قبل از. وجود دارد 3,612 مردم در بخش مراقبت های ویژه در برابر قبلی 3,489.

سخت ترین ضربه شمالی منطقه لمباردی گزارش شیب دار افزایش مرگ و میر در مقایسه با روز قبل و باقی می ماند در یک وضعیت بحرانی با مجموع 4,861 مرگ و میر و 34,889 موارد است.

که در مقایسه با 4,474 مرگ و میر و 32,346 موارد گزارش شده تا چهارشنبه. —رویترز

1:23 pm: ایالات با بیشترین زیان کار تا کنون به دلیل coronavirus

شکستن رکورد سنبله در ایالات متحده مدعیان اطلاعات متنوع در تاثیر آن بر کارگران آمریکایی توجه دولت به عنوان استانداران سراسر کشور برقرار ترکیب های مختلف از محدودیت و تعطیلی برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19. —توماس فرانک, John W. هاردکور, کون بزرگ

1:09 pm: WeWork اطمینان سرمایه گذاران آن است به اندازه کافی پول نقد برای آب و هوا coronavirus رکود

WeWork گفتن است سرمایه گذاران آن است به اندازه کافی پول نقد در دست اجرای آن برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت با چالش های مطرح شده توسط COVID-19.

در هفت عرشه اسلاید برای سرمایه گذاران WeWork گفت: آن را به حال $4.4 میلیارد دلار نقد و معادل وجه نقد به عنوان پایان 2019. این شرکت انتظار می رود به انتشار کامل نتایج سال مالی پس از بسته بازار در روز پنج شنبه.

در نامه ای به دست آمده توسط CNBC WeWork اجرایی رئیس Marcelo Claure و مدیر عامل شرکت Sandeep Mathrani می گویند که شرکت “دارای یک برنامه استراتژیک و مالی صدا و موقعیت.”

WeWork دوم سافت-حمایت شرکت برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران که در آن موقعیت نقدی آن را از طریق به طور فزاینده ای نامشخص و سال فرار. —Deirdre Bosa, لورا Batchelor

12:57 pm: نانسی پلوسی, پیش بینی مستقیم, پرداخت در طول coronavirus بحران

ما مجلس نانسی پلوسی صحبت با خبرنگاران در طول هفته کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن مارس 26 سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس Edelman | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان خانه آماده برای تصویب در طول تاریخ عظیم 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه بلندگو نانسی پلوسی مشخص شده مراحل بیشتر او می خواهد را به بلانت آسیب به اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی.

پس از سنا تصویب بسته تصور می شود بزرگترین طرح نجات در تاریخ ایالات متحده چهارشنبه شب خانه امید به دنبال کت و شلوار جمعه در چه پلوسی پیش بینی خواهد بود “قوی دو حزبی” رای دادن. کالیفرنیا از حزب دموکرات تنظیم صحنه برای بیشتر کنگره قانون به عنوان همه گیر rampages در سراسر کشور است.

Pelosi نشان داد او را با فشار به ارسال پول به طور مستقیم به آمریکایی ها در بالای پرداخت نقدی در سنا تصویب لایحه. پیشنهاد می دهد تا 1200 $برای افراد واجد شرایط و $2,400 به زوج شروع می شود که به مرحله برای ساخت بیش از $75,000. —یعقوب Pramuk

12:46 pm: Cuomo می گوید: “بی پروا’ $2 تریلیون coronavirus لایحه نتواند برای کمک به نیویورک از دست دادن درآمد

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام 2 تریلیون دلار بسته امداد با هدف کاستن از تاثیر اقتصادی این کوروناویروس “غیر مسئولانه” و “بی پروا” گفت: آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای خود دولت بزرگ از دست دادن درآمد.

“این اقدام کنگره در نظر من به سادگی شکست خورده به آدرس دولتی نیاز” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

کومو گفت که 5 میلیارد دلار نیویورک را از این لایحه نمی آیند نزدیک به پوشش دولت پیش بینی درآمد کمبود, که می تواند در مجموع 15 میلیارد دلار است.

“من من گفت: من نا امید شده بود. من برای پیدا کردن آن غیر مسئولانه پیدا کنم آن را بی پروا” کومو گفت. “هنگامی که این است که بیش از من به شما قول می دهم من قصد دارم به آنها را به یک قطعه از ذهن من است.” —نوح Higgins-دان کوین Breuninger

12:39 pm: ما تعلیق برنامه ای برای خرید نفت پس از کمک مالی است که از سمت چپ از 2 تریلیون دلار بسته محرک

این دپارتمان انرژی ایالات متحده است که تعلیق برنامه های خود را برای خرید نفت خام برای کشور ذخیره نفت استراتژیک پس از درخواست 3 میلیارد دلار در بودجه برای این پروژه از سمت چپ از 2 تریلیون دلار بسته محرک.

“با توجه به عدم قطعیت مرتبط با کافی کنگره تخصیص بودجه برای خرید نفت خام در ارتباط با 19 مارس سال 2020 درخواست وزارت خروج درخواست” اصلاحیه ظ روز شنبه گفت:. “باید بودجه تبدیل به امن برای برنامه ریزی خرید گروه را چاپ مجدد درخواست” به آن اضافه شده است.

درخواست اصلی برای پیشنهاد ثبت در 19 مارس مشخص شده قصد دارد برای خرید 30 میلیون بشکه آمریکایی ساخته شده نفت خام برای SPR از مجموع 77 میلیون بشکه.

اما بودجه برای اجرای این طرح باقی مانده بود از 2 تریلیون دلار بسته محرک است که کاخ سفید و سنا توافق کردند تا چهارشنبه شب که به خانه می رود که برای رای دادن در روز جمعه. در ابتدا 3 میلیارد دلار درخواست کرده برای این پروژه است. —Pippa استیونس

12:28 pm: نیویورک coronavirus موارد افزایش می یابد به 37,258 به عنوان دولت شود هواکش

نیویورک coronavirus موارد همچنان به خروش با شکوه 37,258 به عنوان دولت می خواهم برای پیدا کردن به اندازه کافی تخت بیمارستان و هواکش برای رسیدگی به آمدن یورش بیماران, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

بیش از 5,300 ساکنان در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است و دولت طرح خواهد شد که صعود به 140,000 بیش از دو تا سه هفته آینده, او گفت:. حداقل 1,517 مردم شده اند مرخص او اضافه شده است. دولت در حال حاضر صرف 1 میلیارد دلار در تلاش برای مانع وقوع و تخمین می زند که کسب و کار بسته شدن هزینه خواهد شد حدود 10 تا 15 میلیارد دلار درآمد از دست داد.

“به عصبانی است, لوکس, ما لازم نیست که زمان برای عصبانی شود. اجازه دهید فقط در برخورد با حقایق” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. —برکلی لاولیس جونیور

12:20 pm: “آنها در حال قرار دادن همه ما در معرض خطر:’ آنچه آن را مانند کار در انبار آمازون در طول شیوع

به عنوان coronavirus شیوع بدتر شده است بسیاری از آمریکایی ها باید ماندم, به در خانه های خود و در حال تبدیل شدن به بازار های آنلاین مانند آمازون برای دریافت ملزومات مانند کاغذ توالت غذا و ضد عفونی کننده دست به خود را درب تحویل.

در حالی که فروشگاه های فیزیکی اجرا از سهام و شهرستانها در مستند انبار آمازون کارگران رانندگان تحویل و عقد قرارداد با کارکنان بوده است ستایش برای خود شهامت و بی باکی در ادامه برای رفتن به محل کار در طول یک بحران است. آمازون به نام کارکنان خود را “قهرمانان مبارزه برای جوامع خود” و مدیر عامل شرکت جف بزوس گفت: کارگران تلاش بودند “متوجه شدن در بالاترین سطوح دولت.”

انبار کارگران و دیگر کارکنان آمازون مشاهده نمی شغل خود را با همان رنگ خوش بینی است. ده آمازون کارگران گفت: CNBC آنها وحشت زده به رفتن به محل کار در طول یک بیماری همه گیر در حالی که دیگران ابراز نا امیدی بیش از چگونه خود کارفرما است در پاسخ به تهدید coronavirus در محل کار خود را. بسیاری از کارگران خواسته ناشناس باقی می ماند به طوری که نه به خود ناراحت کارفرما. —آنی پالمر

12:12 pm: صندوق های تامینی میلیاردر پل تودور جونز می شود احساسی در مورد پدر شدن coronavirus

پل تودور جونز یکی از وال استریت تاثیر گذار ترین سرمایه گذاران, کردم شخصی در مورد دختر خود را بازیابی از coronavirus و چگونه او با هدف کمک به شهر نیویورک آسیب پذیر ترین denizens.

در تعجب آور وحی خانواده سلطنتی تودور جونز گفت CNBC “قلب من می رود به افرادی که در حال رفتن به اولین پاسخ دهندگان. قلب من می رود به افرادی که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار. خود من دختر CV-19 در حال حاضر. او دوره نقاهت بعد از آن.” —Matthew J. کوشک

12:01 pm: رئیس خزانه داری Mnuchin می گوید رکورد نرخ بیکاری ‘نیست مربوط به’ در حال حاضر

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin دست تکان دادند به کنار فک انداختن جدید برای رفع بیکاری بیش از 3 میلیون آمریکایی گفت که سابقه و رکورد بیکاری پر کردن اعداد “در حال حاضر نیست مرتبط است.”

Mnuchin گفت: “خبر خوب” است $2 تریلیون امداد لایحه کار راه خود را از طریق کنگره که با هدف کاهش درآمد و زیان مالی دیگر خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

Mnuchin گفت که هدف از این بسته است که بسیاری از افرادی که به تازگی شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس را دریافت کنید استخدام توسط کارفرمایان خود را با این کمک.

پرسید که چه واکنش او بود به دیدن 3.28 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در گزارش هفته گذشته در CNBC “Squawk در خیابان” Mnuchin گفت: “صادقانه بگویم من فکر می کنم این اعداد در حال حاضر نمی شوند مربوطه که آیا آنها بزرگتر و یا کوتاه تر در کوتاه مدت است.” —دن منگان

11:53 am: ‘ویروس تصحیح’ خانواده دلی — چگونه یک صاحب کسب و کار کوچک دعوا به سرعت گسترش Coronavirus

خریداران در Felice, ایتالیایی, دلی در ویکی فلوریدا ارائه شده ضد عفونی کننده دست و پرسید: به همین دستکش قبل از ورود و استقرار در حال حاضر آغاز شده است touchless-معاملات.’ گابریلا d’elia است که پیش از بازی در فلوریدا, اما او امیدوار بودن فعال خواهد شد صرفه جویی در زندگی و کمک به صاف منحنی … یک مشتری در یک زمان. —Ray Parisi

11:49 am: صنایع دستی مقطر و تخمیر ساخت ضد عفونی کننده هستند لابی کنگره و FDA برای حفظ تولید

خدمه درخواست برچسب بطری های ضد عفونی کننده دست در هشت اوکس مزرعه رسومات در طرابلس پنسیلوانیا در 19 مارس سال 2020 است.

براندن ایستوود | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ویسکی فروش کاهش یافته است و حداقل 50% در آزادی جدید رسومات در فیلادلفیا به دلیل خاموش کردن میله, رستوران ها و دولت متعلق به فروشگاه ها مشروب با توجه به شیوع کروناویروس. درد می تواند حتی بیشتر برای بسیاری دیگر گفت: صاحب رابرت Cassell.

“برخی از مشروب که تعداد این است که احتمالا نزدیک به 80 درصد به خاطر آنها کوچکتر عملیات که با تکیه مستقیم به مصرف کننده [کانال] گفت:” کاسل است که رئیس جمهور از پنسیلوانیا قرار زیرند صنفی.

امید به استفاده از امکانات خود برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس و نگه داشتن کارمندان در, حقوق و دستمزد, انجمن صنفی با همکاری ایالت پنسیلوانیا به تولید 100,000 بطری ضد عفونی کننده دست با استفاده از الکل است که به طور معمول پر کردن بطری از ارواح. Bottlers از ضد عفونی کننده شده است در تامین کوتاه مدت به عنوان نگاه مردم به جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری. —فرانک هلند

11:41 am: خیابان در هند نشستن به طرز مرموزی خالی میان coronavirus مستند

این عکس هوایی گرفته شده در 25 مارس سال 2020 نشان می دهد یک جاده خلوت به عنوان یک مستند در سراسر کشور ادامه دارد پس از شیوع کروناویروس در 25 مارس سال 2020 در کلکته در شرق هند.

Debajyoti چاکرابورتی | NurPhoto | گتی ایماژ

خیابان در هند به طور معمول شلوغ با مردم و ترافیک ماند خالی جمعه به عنوان کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم تحمل اولین روز ملی مستند در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که اقدام جدید روز شنبه گفت که مردم را مجبور به ماندن در خانه های خود را برای 21 روز بعد تنها با خدمات ضروری باقی مانده باز است. حرکت طراحی شده است برای جلوگیری از این ویروس را گسترش و حفظ این کشور در حال حاضر شکننده نظام سلامت از کمانش تحت موجی از بیماران بدحال. —آدم جفری هانا میلر

11:24 am: بازار را 3 میلیون و ادعا می کند در گشاد گشاد راه رفتن و در حال حاضر بریس برای ‘سونامی اخبار منفی’

برای اولین بار در خرد کردن موج 3.28 میلیون نفر از کارگران به دنبال مزایای بیکاری انتظار می رود که پس از میلیون ها نفر بیشتر در هفته های آینده به عنوان تاثیر ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی امواج در سراسر ایالات متحده آمریکا.

اقتصاددانان انتظار داشتند در هر نقطه بین 1 میلیون و 4 میلیون جدید ادعا می شود برای ثبت این هفته پایان مارس 21 به عنوان تاثیر حالت اول سرپناه در محل سفارشات کارگران آسیب دیده. این 3.28 میلیون یک رکورد است و کوتوله های گذشته رکورد حدود 700,000 ادعای ثبت در یک هفته در سال 1982.

سهام افزایش یافت و پس از این گزارش ادعا می کند. سود اوراق قرضه که بر خلاف حرکت قیمت انرزی اما هنوز پایین تر در روز است.

“این هفته مدعیان افزایش بود به خوبی تبلیغ شده قبل از چاپ” گفت: هنر هوگان ارشد بازار استراتژیست ملی در اوراق بهادار. “مردم در مورد پتانسیل این را به عنوان بالا به عنوان 6 یا 7 میلیون. تمرکز بازار در حال حاضر است که در واقع ما به احتمال زیاد به لحاظ تاریخی زیادی محرک های مالی, لایحه امضا شده در جمعه. این فقط آغاز یک سونامی از اخبار منفی … همه چیز در داده های اقتصادی جبهه در حال رفتن به شروع به دنبال وحشتناک است.” —پتی Domm

11:17 am: سناتورهای واشنگتن را ترک خواهد کرد تا آوریل 20 — اما coronavirus بحران می تواند آنها را وادار به بازگشت

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: اتاق خواهد موکول برای نزدیک به یک ماه پس از آن را به تصویب رساند تاریخی بزرگ 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد در اواخر شنبه شب.

اما به عنوان شیوع طول می کشد تلفات در آمریکا سلامت و رفاه مالی با بحران بی سابقه ای ممکن است نیروی کنگره به عمل دوباره زودتر از آمریکا برنامه ریزی شده بازگشت به تاریخ مارس 20. مک کانل اذعان واقعیت دوشنبه شب امیدوار کننده اتاق می ماند “زیرک” به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

“اگر شرایط نیاز به سنا بازگشت برای رای زودتر از آوریل 20th, ما ارائه حداقل 24 ساعت متوجه,” او گفت:. —یعقوب Pramuk

11:00 am: به ‘چهل تکه’ تلاش های ما برای جلوگیری از گسترش coronavirus کافی نیست دنیس راس میگه

این “چهل تکه” تلاش های محلی و مقامات دولتی در سراسر ایالات متحده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نیست به اندازه کافی سابق اوباما در کاخ سفید, سلامت, سیاست, مشاور دکتر حزقیال Emanuel گفت CNBC.

دولت و مقامات محلی باید اجرا انواع “پناهگاه در محل” سفارشات سازندگان: غیر ضروری کسب و کار کافه ها و رستوران ها شامل گسترش coronavirus. بدون ملی مستند, ایالات متحده است که باید صادر پناهگاه-در-محل و نوع سفارشات shouldering یک فشار اقتصادی آسیب Emanuel گفت. بدترین و در عین حال کسانی که تلاش می شود که تضعیف مناطق دیگر که به انجام همان.

“اگر ما یک ملی مستند … شما در حال رفتن به این rollercoasters. شما حاوی آن را در برخی از منطقه است. سپس ما سعی می کنیم به سهولت آن را و سپس آن را فقط شکوفه های دوباره و ما هرگز آن را تحت کنترل در کل کشور” امانوئل معاون شهردار برای طرح جهانی در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: در یک مصاحبه با CNBC “Squawk Box.” —ویلیام Feuer

10:40 am: فرفره کارگران برای شرکت هایی مانند Uber, Lyft, خواهد دریافت مزایای بیکاری تحت سنا لایحه محرک

فرفره کارگران برنده یک نقطه عطفی حفاظت در 2 تریلیون دلار محرک لایحه که به تصویب رسید در یک اتفاق 96-0 رای در سنا چهارشنبه. این لایحه در حال حاضر حرکت می کند به خانه که می رود به رای جمعه.

این لایحه که اجازه می دهد فرفره کارگران مانند Uber و Lyft رانندگان و همچنین مترجمان آزاد و خود اشتغالی به واجد شرایط برای درخواست مزایای بیکاری. این امر همچنین اضافه کردن 600 $در هر هفته به مدت چهار ماه نسبت به آنچه ذینفع به طور معمول دریافت خواهید کرد.

حفاظت نیز نشانه یک پیروزی برای شرکت هایی که استخدام فرفره کارگران و تکیه بر آنها برای کسب و کار خود را به تابع. —لورن Feiner

10:08 am: داو تظاهرات 600 نقطه سر به مدت 3 روز رگه برنده

سهام معامله شده به شدت بالاتر در روز پنج شنبه حتی پس از آزادی از شکستن رکورد تعداد مدعیان بیکاری برانگیخته توسط coronavirus بیماری همه گیر. میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد و 650 امتیاز یا بیشتر از 3 درصد است. S&P 500 به حدود 3 درصد در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.6%. دستاوردهای آن قرار داده و عمده به طور متوسط در مسیر برای سه روز رگه برنده. —فرد ایمبرت, Pippa استیونس Eustance هوانگ

9:41 am: Coronavirus محرک چک خواهد شد ظرف سه هفته Mnuchin می گوید:

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در 25 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت که مردم شروع به گرفتن امداد چک در ظرف سه هفته به عنوان کشور قرقره از coronavirus بیماری همه گیر.

Mnuchin صحبت CNBC صبح پس از سنا گذشت 2 تریلیون دلار بسته محرک در نظر گرفته شده برای بلانت اقتصادی ناشی از گسترش coronavirus. خانه انتظار می رود که برای رای دادن به قانون جمعه.

عظیم امداد لایحه ارائه می دهد مستقیم پرداخت نقدی تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج های با قیمت 500 دلار اضافه برای هر کودک بر اساس 2019 اظهارنامه مالیاتی برای کسانی که در زمینه آنها و 2018 اطلاعات اگر آنها نیست. سود شروع به فاز برای افراد ساخت $75,000 درآمد و به پایان می رسد به طور کامل برای کسانی که $99,000 یا بیشتر. —کوین Breuninger

9:35 am: سهام پرش برای سومین روز, تکان دادن یک رکورد افزایش تعداد مدعیان بیکاری به دلیل coronavirus

سهام باز بالاتر به روز پنج شنبه حتی پس از آزادی از شکستن رکورد تعداد مدعیان بیکاری برانگیخته توسط coronavirus بیماری همه گیر. میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 500 امتیاز و یا بیش از 2٪. S&P 500 به بیش از 1.5 درصد همراه با نزدک کامپوزیت.

بوئینگ, جی پی مورگان چیس و اینتل سوار داو سود, افزایش حداقل 3 درصد است. صنعتی و مراقبت های بهداشتی با بهترین بودند-انجام بخش در S&P 500 به عنوان هر دو معامله بیش از 2 ٪ بالاتر است. —فرد ایمبرت, Pippa استیونس Eustance هوانگ

9:30 am: trump’s ادعا می کنند که مالاریا دارو می تواند درمان coronavirus امید می دهد اما شواهد کمی از آن کار خواهد کرد

امید برای coronavirus درمان بودند را افزایش داد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در کاخ سفید نشست خبری هفته گذشته که دو ضد مالاریا مواد مخدر بودند “تغییر بازی” است که نشان داده اند “بسیار نتایج دلگرم کننده است.”

اما دانشمندان و کارشناسان بیماری های عفونی می گویند تهمت ادعا در مورد مواد مخدر — کلروکين و هیدروکسی کلروکین — ممکن است کمی زودرس. در حالی که برخی از مطالعات به پزشکان به دلیل امید زیادی آزمایش های بالینی مورد نیاز برای تعیین اینکه آیا مواد مخدر هستند و واقعا موثر در مبارزه با COVID-19 آنها می گویند.

به تصویب FDA را جمع اوری و به نفع خود تصویب به صورت گسترده استفاده کلروکين و آزیترومایسین نیاز به انجام دقیق آزمایشات بالینی با هزاران نفر از شرکت کنندگان — نمی ده با توجه به آژانس دستورالعمل. —برکلی لاولیس جونیور

9:18 am: سنا را به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته شامل مالیات بر حقوق و دستمزد تاخیر برای کارفرمایان

سنا 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی از coronavirus را به تعویق انداختن مالیات حقوق و دستمزد, کارفرمایان و یک منبع درآمد برای امنیت اجتماعی و مدیکر.

این لایحه تصویب اواخر روز چهارشنبه اجازه خواهد داد که شرکت به پرداخت خود را در سال 2020 مالیات حقوق و دستمزد از طریق پایان 2022. آنها را مجبور به پرداخت 50% تا پایان سال 2021.

مجلس سنا قانون است که به عنوان بزرگترین نجات لایحه در تاریخ باید تایید شده توسط حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان و امضا شده توسط رئیس جمهور به منظور تبدیل شدن به قانون است. خانه انتظار می رود که برای رای دادن در این باره در روز جمعه. —تاکر و هیگگینس

8:57 am: Udacity رایگان ارائه می دهد فن آوری آموزشی به گذاشته شدن کارگران

پلت فرم آموزش آنلاین Udacity در پاسخ به COVID-19 همه گیر با ارائه رایگان tech آموزش به کارگران گذاشته و به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

در روز پنج شنبه, Mountain View, شرکت مستقر در کالیفرنیا نشان داد که در پی اخراج و furloughs توسط شرکت های عمده ایالات متحده از جمله ماریوت بین المللی, هتل هیلتون و GE Aviation آن ارائه خواهد شد آن دوره شناخته شده به عنوان nanodegrees — به صورت رایگان به افراد در آمریکا شده اند که اجازه رفتن به دلیل coronavirus. قیمت متوسط برای یک فرد ثبت نام برای nanodegree حدود 400 دلار در ماه و درجه را در هر نقطه از چهار تا شش ماه به صورت کامل با توجه به شرکت. —سوزان Caminiti

8:47 am: فورد قصد دارد برای راه اندازی مجدد تولید در ‘کلید’ خودکار گیاهان شروع در اوایل ماه آوریل

8:30 am: هفتگی مدعیان صعود به 3.28 میلیون

آمریکایی ها آواره coronavirus بحران ظ تعداد مدعیان بیکاری در تعداد رکورد با وزارت کار گزارش موج به 3.28 میلیون برای هفته منتهی به 21 مارس است.

تعداد میشکند رکود بزرگ اوج 665,000 در مارس 2009 و تمام وقت علامت 695,000 در اکتبر سال 1982. کسب و کار در سراسر این کشور را تعطیل میان سیاست اجتماعی فاصله با هدف نگه داشتن ویروس رشد در چک. فردی متحده گزارش داده اند که وب سایت های توفنده در میان عجله به فایل. —Jeff Cox

8:19 am: آلمانی شاخص اشتغال بازدید پایین ترین سطح از ژانویه 2010

Ifo اقتصادی موسسه آلمانی استخدام فشارسنج کاهش یافت و در ماه مارس به پایین ترین سطح خود از ژانویه 2010 Handelsblatt گزارش روزنامه اضافه کرد که رها کردن است که بزرگترین پس پرونده آغاز شد و در سال 2002.

“شرکت های آلمانی در حال قرار دادن ترمز در پرسنل برنامه ریزی” Ifo متخصص کلاوس Wohlrabe گفت: از داده ها که در مونیخ موسسه محاسبه ماهانه برای Handelsblatt بر اساس اشتغال نیت حدود 9000 شرکت.

“افزایش بیکاری اجتناب ناپذیر خواهد بود با وجود زمان کوتاه کار” Wohlrabe گفت: با اشاره به یک دولت-حمایت از طرح های است که اجازه می دهد تا شرکت برای قرار دادن کارگران در ساعت کوتاه. —رویترز

8:18 am: سوئیس coronavirus موارد بالا 10,000 با 161 مرگ و میر

سوئیس 10,714 تایید coronavirus عفونت و 161 نفر در اثر این بیماری اداره فدرال بهداشت عمومی گفت. تعداد آنها به تاریخ به عنوان 0715 GMT آن گفت. —رویترز

8:01 am: داو آتی پایین 300 امتیاز به عنوان معامله گران بریس برای مدعیان گزارش

جمع آوری مردم در ورود به نیویورک وزارت امور خارجه وزارت کار ادارات در بروکلین است که به روی عموم بسته شده با توجه به شیوع بیماری های کروناویروس مارس 20, 2020.

اندرو کلی | ایسنا

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و در اوایل معاملات صبح که سرمایه گذاران منتظر ملی هفتگی مدعیان داده که انتظار می رود برای نشان دادن یک رکورد سنبله.

داو آتی نشان داد باز افت بیش از 300 امتیاز را در بازار باز است. S&P 500 آتی و Nasdaq-100 آتی با اشاره به افتتاح ضرر و زیان بیش از 1٪. ملی هفتگی مدعیان داده خواهد شد 8:30 a. m. ET. اقتصاددانان در حال طرح ریزی رکورد شکنانه اعداد. —فرد ایمبرت, Pippa استیونس Eustance هوانگ

7:45 am: تغذیه رئیس پاول پیام به آمریکایی ها: ‘فدرال رزرو در حال کار سخت برای حمایت از شما

رئیس فدرال جروم پاول گفت: آمریکایی ها در بانک مرکزی در حال کار سخت برای حمایت از آنها در طول این بی سابقه شرایط مالی.

“فدرال رزرو در حال کار سخت برای حمایت از شما در حال حاضر سیاست های ما بسیار مهم خواهد بود که بهبود می آیند را که در بهبودی به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است” پاول گفت: در ان بی سی “امروز.”

“واقعا پیام این است: این یک وضعیت منحصر به فرد خود را نه مانند یک نمونه رکود. ما خواسته ایم مردم به قدم به عقب از فعالیت های اقتصادی واقعا به سرمایه گذاری در بهداشت عمومی. آنها در حال انجام است که برای عموم خوب است و این لایحه که فقط در حال رفتن به تلاش برای ارائه کمک و ثبات به این افراد” پاول اضافه شده است. —مگی فیتزجرالد

7:23 pm: ما موارد ارسال تندتر افزایش نسبت به اکثر

در ایالات متحده افزایش سریع در توزیع coronavirus کیت های آزمایش شده به احتمال زیاد شتاب سرعت گزارش و تایید موارد است. تجمعی مورد شمارش هم نیست حساب چگونه بسیاری از بیماران بهبود یافته اند و یا نشدم در گزارش موارد و اختلاف در گزارش روش.

هنوز هم محققان می گویند که حتی ناقص اطلاعات حیاتی است به تلاش های جاری به “صاف منحنی” از گسترش این بیماری همه گیر — از افزایش شدید در مراحل اولیه به یک افزایش تدریجی به عنوان تلاش برای جلوگیری از شیوع اثر را. —جان هاردکور, کون بزرگ

7:00 am: در اینجا چه چیزی در 2 تریلیون دلار آمریکا محرک لایحه

سنا تایید بی سابقه محرک لایحه برآورد هزینه 2 تریلیون دلار به عنوان کنگره در تلاش برای کاهش این بیماری همه گیر انسانی و اقتصادی تلفات. اتاق تصویب قوانین چهارشنبه شب به عنوان کارگران صورت گسترده اخراج بیمارستان متحده و گرسنگی برای منابع و کسب و کارهای کوچک و بزرگ نگران بقای خود است. این خانه با هدف تصویب آن توسط جمعه. این لایحه طراحی شده است برای ارائه کمک به افراد سیستم مراقبت های بهداشتی و حتی کل بخش شرکت ها ویران شده توسط شیوع. در اینجا آنچه در آن است. —یعقوب Pramuk

6:57 am: اسپانیا گزارش بیش از 8 ، 000 مورد جدید به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد

در این جزوه از Comunidad de Madrid, سلامت کارگران آماده به دریافت اولین بيماران مبتلا به کروناویروس در Ifema مجموعه نمایشگاهی در تاریخ 22 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

Comunidad de Madrid | گتی ایماژ

تعداد تایید coronavirus موارد در اسپانیا افزایش یافته است 8,578 در 24 ساعت گذشته این کشور را وزارت بهداشت اعلام کرد. که طول می کشد تعداد کل موارد در اسپانیا به 56,188.

مرگ و میر در اسپانیا افزایش یافت و به 4,089 روز پنج شنبه از 3,434 روز قبل. اسپانیا مرگ و میر پیشی گرفتن از چین که در آن تعداد رسمی مرگ و میر می ایستد در 3,291. —هالی Ellyatt

5:59 am: ایران شروع می شود و بین شهری سفر بان کی مون

ایران آغاز شده است یک شهری ممنوعیت سفر یک مقام ایرانی گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری رویترز گزارش داد. این ممنوعیت می آید یک روز بعد از ایران سخنگوی دولت هشدار داد این کشور ممکن است در صورت افزایش COVID-19 موارد است. مقامات بحرانی شده است از ایرانیانی که نادیده گرفته اند تجدید نظر به ماندن در خانه و لغو سفر برنامه ای برای فارسی کردن تعطیلات سال جدید آغاز شد که در 20 مارس. ایران ثبت کرده است 27,017 موارد تایید شده از این ویروس گزارش شده است فقط بیش از 2 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. —هالی Ellyatt

5:40 am: UK میزان خرده فروشی موفق به رشد در ماه فوریه

یک بانوی خریداران با راه راه کیسه در خارج از پنجره نام تجاری مد Superdry در 18 مارس 2017, در, لندن, انگلستان.

ریچارد بیکر | در تصاویر از طریق گتی ایماژ

انگلیسی خرده فروشی موفق به رشد در همه در فوریه مارک خود را ضعیف ترین عملکرد از سال 2013 آمار و ارقام رسمی نشان می دهد. که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل مربوط به خرده فروشی در انگلستان در ماه فوریه سال 2020 باقی مانده صاف; پایین ترین سال در سال نرخ رشد از مارس 2013, دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد. این بدون زرق و برق داده ها نشان دهنده فروش ضعیف حتی قبل از اکثر فروشندگان مجبور شدند به دلیل این مستند با توجه به کوروناویروس. —هالی Ellyatt

5:30 am: ما فرستاده سرزنش چین برای به خطر انداختن جهان با کروناویروس

سفیر ایالات متحده در لندن گفت: چین قرار داده بود جهان در معرض خطر با سرکوب اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس.

“اولین آن تلاش برای سرکوب اخبار” سفیر وودی جانسون نوشت: در مقاله ای برای روزنامه بریتانیایی تایمز. “تا به حال چین انجام کارهای درست در زمان مناسب بیشتر از جمعیت خود را و بقیه جهان ممکن است شده اند در امان جدی ترین تاثیر این بیماری” سفیر گفت. —هالی Ellyatt

4:50 pm: سهام اروپا کاهش جلوتر از آینده اشتغال در ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>