دیوید Cicilline بزرگ با تکنولوژی ناظر در کنگره می خواهد به یاد بگیرند که از گذشته ادغام اشتباهات

تشکر. دیوید Cicilline D-R. I. صحبت با خبرنگاران پس از دیدار از خانه دموکراتیک حزبی در کنگره در چهار شنبه, ژانویه 8 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ رول تماس | گتی ایماژ

به عنوان خانه کمیته تحقیقات مربوط به فناوری بزرگ است که بسته بندی تا تشکر. دیوید Cicilline شروع به نوبه خود توجه خود را به قوانین جدید و قوانین و مقررات او معتقد است که می تواند کمک به رفع مناطق دیجیتال بازار او را می بیند به عنوان شکسته.

یک احتمال: مشخص کردن یک راه برای اندازه گیری نتیجه ادغام در مقابل آنچه شرکت های وعده داده شده و باز کردن آنها را در صورت وجود اختلاف.

“اگر ادغام یا اکتساب تایید شده است و بر اساس مجموعه ای از پیش بینی نتایج از نظر تاثیر در بازار اما معلوم می شود کاملا متفاوت است وجود یک مکانیزم برای رفتن به عقب و آیا آن را باز کردن آن و یا حداقل از آن یاد معامله به طوری که آن را به اطلاع بعدی تصمیم گیری در مورد یکی دیگر از کسب و یا ادغام کنید ؟” او گفت:.

گزارش آینده در اوایل ماه آوریل

رود آیلند دموکرات و خانه آنتی تراست کمیته فرعی رئیس امیدوار است برای تکمیل یک گزارش در پنل تحقیق Facebook, گوگل, آمازون و اپل در اوایل آوریل گفت که CNBC در مصاحبه ای در سی دفتر چهار شنبه.

بررسی نخواهد شد در نتیجه در یک اقدام اجرایی مانند تحقیقات وزارت دادگستری, کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل می تواند. اما Cicilline امید آن خواهد شد در نتیجه قوانین و مقررات طرح های پیشنهادی که هدف رفتارهای گسترده تر بازار دیجیتال که او معتقد است که مانع رقابت و جلوگیری از شروع رشد.

“همانطور که من فکر می کنم در مورد این بازار خیلی برای من روشن است که آن را به درستی که وجود دارد نه قوی رقابت وجود دارد” Cicilline گفت.

Cicilline قبلا ابراز شک و تردید در اطراف آژانس های فدرال توانایی و تمایل به اجرای درمان های موثر در تکنولوژی غول. او ناودان FTC رکورد 5 میلیارد دلار جریمه Facebook در سال گذشته و متهم به DOJ ضد تراست تقسیم داشتن “weaponized آن حمایت برنامه برای کمک به انحصارطلبان و تضعیف قوی اجرای” با اشاره به حمایت خود از کوالکام در مورد FTC علیه این شرکت است.

“من فکر می کنم وجود دارد شواهد قابل توجهی از شیوه های تبعیض آمیز که به نفع سیستم عامل خود محصولات و خدمات. بنابراین این سوال چگونه می توانید رقابت را به این بازار به طوری که شما می توانید اتاق را برای بزرگ بعدی اپل یا بزرگ بعدی Facebook یا بزرگ بعدی آمازون که بخشی از دلیل شما می خواهید به یک بازار رقابتی به ایجاد فضا برای آن.”

در حالی که تمام چهار شرکت به اشتراک گذاری برچسب “تکنولوژی” خود را در مدل های کسب و کار قابل توجهی متفاوت است. Cicilline گفت: در حالی که قانون نمی خواهد هدف هر شرکت خاص این امکان وجود دارد برای رسیدگی به این مشکلات در سراسر مختلف مدل کسب و کار با محدود کردن انواع خاصی از رفتارهای — برای مثال مانند منع رفتارهای مطلوب از یک پلت فرم خود محصولات و خدمات و یا محدود کردن مصرف کننده و استفاده از داده ها.

در خصوص Cicilline گفت که او در حال فکر کردن در مورد راه هایی برای اندازه گیری موفقیت ضد تراست اجرای مانند نیاز به آژانس های فدرال به گزارش روز گذشته ادغام که آنها پاک به درک اگر شرکت های نمایندگی خود را از اقدامات آینده برگزار می شود درست است.

“من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت واقعی برای کشف کردن چگونه ما یاد بگیرند که از مجموعه ای از معاملات که شاید معلوم شد که بسیار متفاوت تر از تمام سازمان های اجرای فکر مورد خواهد بود.”

تحت این چارچوب تنظیم کننده ممکن است مجبور به بازبینی Facebook را خریداری از Instagram و واتساپ. Facebook خرید Instagram for an eye-popping 1 میلیارد دلار در سال 2012 هنگامی که آن را به حال فقط 13 نفر و متعهد به آن در حال اجرا به عنوان یک سرویس مستقل با توجه به مقاله نیویورک تایمز اعلام کرد. در سال 2014 زمانی که Facebook در تلاش بود به خرید واتساپ 19 میلیارد دلار این شرکت گفت: FTC “واتساپ عمل به عنوان یک شرکت مستقل و به تعهدات اش نسبت به حفظ حریم خصوصی و امنیت است.” اما در سال گذشته Facebook نشان داد برنامه های خود را برای یکپارچه سازی و رمزگذاری پیام و خدمات در سراسر هر سه کسب و کار.

از طریق حفر گذشته ادغام خواهد نیاز به مقدار زیادی از کار و Cicilline گفت: اگر دولت انتظار دارد که “به نیروی تازه دادن به ضد تراست اجرای قانون در این کشور پس از آن ما نیاز به آماده برای سرمایه گذاری منابع به آن را انجام دهد.”

Bipartisanship و همکاری با ایالات متحده

به تغییر چرخ دنده از کاوش به وضع, Cicilline گفت که او امیدوار است که تلاش های دو حزبی باقی خواهد ماند. بالا دموکرات ها و جمهوری خواهان هر دو کمیته قضایی کامل و آنتی تراست کمیته فرعی مشترک توافق برای راه اندازی خانه بررسی و هر دو توافق دارند که حفاظت از کارآفرینان کوچک و نوآوری حیاتی است.

اعضای هر دو طرف می خواهند به “حمایت از نوآوری و به کارآفرینان جدید است که شروع یک توانایی رقابت و زنده ماندن در این نوع از محیط زیست که در آن وجود دارد چنین بزرگ غالب پلت فرم که گاهی کنترل خود را از دسترسی به بازار” Cicilline گفت.

اما جدای از آن گسترده هدف اعضای هر دو طرف نگرانی های مختلف.

برخی از جمهوری خواهان برای مثال متهم کرده اند شرکت های فن آوری پخت تعصب سیاسی به الگوریتم های خود را ادعا می کنند بسیاری از دموکرات ها را رد. و دموکرات ها ممکن است بیشتر مایل به اعمال گسترده تر مقررات در این صنعت در حالی که جمهوری خواهان تمایل به حمایت بیشتر دقت تعریف شده روش.

“من اعتراف که آن را آسان برای تشخیص این مشکل در حال توسعه راه حل برای پاسخ به آن موثر خواهد بود که خواهد بود بسیار مشکل تر” Cicilline گفت.

او همچنین نگه داشتن زبانه ها در ایالات متحده در رابطه با DOJ است که تا حدودی پر به عنوان یک گروه از دولت دموکراتیک به طور کلی وکیل را به چالش ضد تراست بخش ترخیص کالا از ادغام بین T-Mobile و Sprint در دادگاه. Cicilline گفت که او یک “مولد نشست” با کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت در حالی که در دولت برای یک میدان جلسه با مدیران شکايت در برابر شرکت های فن آوری.

او گفت: او همچنین در صحبت با کارکنان در نیویورک دادستانی کل در یک ماه دسامبر کنفرانس تماس بگیرید. نیویورک AG Letitia جیمز است که منجر به حمله به Facebook, که شامل 46 دیگر به طور کلی وکیل و شده است یک رهبر در آمریکا مورد در برابر T-Mobile/مقابله با حداکثر سرعت دویدن. دفتر او نیز درگیر در ضد تراست پروب به گوگل است که با حمایت مجموع 50 ایالت و منطقه به طور کلی وکیل و رهبری تگزاس AG کن Paxton.

“ما در حال تلاش برای همکاری با برخی از کشورهای که در حال انجام این کار و به طور کلی وکیل و کلرادو است که واقعا یکی از رهبران به نوعی درک آنچه که آنها انجام آنچه آنها تجربه شده است با DOJ با FTC و به دنبال فرصت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است که ممکن است مفید باشد به کار آنها در حال انجام است و بالعکس. به طوری که ابتدا از آنچه که من انتظار می رود جاری خواهد گفتگو” Cicilline گفت او به اندازه کافی اطلاعات برای مشخص متحده’ ارتباط با DOJ.

تماشا کنید: چگونه ما قانون ضد تراست کار می کند و آنچه در آن به معنی برای بزرگ با تکنولوژی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر